Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 36 z 37 1 2 34 35 36 37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
W takim razie aker pozdrów koleżankę żony. Fajną pompę wam sprzedała, a ty z wypiekami na twarzy na forum newsa sprzedałeś laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by fechu
W takim razie aker pozdrów koleżankę żony. Fajną pompę wam sprzedała, a ty z wypiekami na twarzy na forum newsa sprzedałeś laugh

http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/zamach-w-metrze-wyjasniamy-niepokojace-informacje-dotyczace,3587336,artgal,t,id,tm.html

To samo tylko że sprzed roku laugh

Historia szybko rozprzestrzenia się w internecie. Według relacji, pewien muzułmanin ostrzegł dziewczynę, żeby nie wsiadała 12 grudnia do metra. Czy to prawda? Postanowiliśmy sprawdzić, czy odpowiednie służby są przygotowane.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363
Likes: 3
Kurwa Master piszę co kumpela opowiadała.
Nie wierzysz ok ale nie musisz się zaraz nabijać.
Arab mógł sobie z niej robić jaja i tego nie neguję ale że zaszło takie zdarzenie to jej wierze bo bajek nigdy nie opowiadała

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363
Likes: 3
Originally Posted by fechu
W takim razie aker pozdrów koleżankę żony. Fajną pompę wam sprzedała, a ty z wypiekami na twarzy na forum newsa sprzedałeś laugh

ale jesteś pierdolniety, zaraz się kurwa musisz ponabijać i ponaśmiewać to potrafisz najlepiej

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363
Likes: 3
Chyba najlepiej będzie jak się kurwa człowiek usunie z tego forum bo przypomina loże szyderców

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Originally Posted by aker
Originally Posted by Igor
Dla mnie obie drużyny są słabe i prezentują w miarę wyrównany niski poziom. A jak drużyny są przeciętne, to pewnie mają przeciętną obronę i łatwiej o większą ilość goli smile

co do poziomu to myślę że można go porównać do meczu Polska-Irlandia.
ile było w nim goli?

Ale zazwyczaj jak Polska gra z jakąś drużyną z wysp, to pada mało goli. Wyjątkiem jest Anglia bo wtedy wpada wiele goli, ale do polskiej bramki smile
Mam wrażenie, że wyspiarski football nie leży Polakom, ale te wszystkie drużyny poza Anglią są tak słabe, że Polacy są w stanie z nimi wygrywać.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
aker piwo Przecież to żarty tylko ;-))

[Linked Image]

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Ja też przepraszam, nie powinienem był szydzić...


Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
działa wam Fantasy ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by Warren
działa wam Fantasy ?

mi działa teraz ale dalej nie policzyli punktów i jeszcze zmian nie można robić

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Kolejny Freebet 55 zł w unibet.
Poszło:
Austria 1/1 @2,75
Portugalia 1/1 @2,32
Anglia wygra do zera @2,38
Ukraina -1,5 @2,80
Hiszpania -1,5 @2,16

Ako: 91,84

I wszystko singlami. I na 1x2 mocno Ukraina, Portugalia i trochę mniej na Austrię.

boks boks boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Kretol
Originally Posted by Warren
działa wam Fantasy ?

mi działa teraz ale dalej nie policzyli punktów i jeszcze zmian nie można robić
a ja nie mogę się zalogować

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Jamajka mistrze... bez punktow i.bez gola strzelonego.zegnaja sie z Copa, za to plecak pelny

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Cholera,
ile te ME wzbudzają złych emocji. smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by beks
Po polsku gadal czy po angielsku?w krakowie ja jeszcze na oczy araba w szatach nie widzial. Ja bym to olal. Arab mogl tak cwaniakowac Bo sie kursy ponoszą. I co policja zrobi.A ona czego się boji? Arab jej nie zna

Ty nie widział ?

A kiedy ty ostatnio byłeś w tym Krakowie ?
Chyba z wycieczką szkolna na Wawelu.


Umówmy się tak,
albo piszesz na polskim forum po polsku, a nie w twoim narzeczu,
albo...

Będę cię jebał za każdy wpis.

Kumasz to, czy nie za bardzo ?

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
Originally Posted by akagi
Originally Posted by beks
Po polsku gadal czy po angielsku?w krakowie ja jeszcze na oczy araba w szatach nie widzial. Ja bym to olal. Arab mogl tak cwaniakowac Bo sie kursy ponoszą. I co policja zrobi.A ona czego się boji? Arab jej nie zna

Ty nie widział ?

A kiedy ty ostatnio byłeś w tym Krakowie ?
Chyba z wycieczką szkolna na Wawelu.


Umówmy się tak,
albo piszesz na polskim forum po polsku, a nie w twoim narzeczu,
albo...

Będę cię jebał za każdy wpis.

Kumasz to, czy nie za bardzo ?

laugh laugh

Austria na papierze wygląda bardzo solidne, świetne elimiacje w niezłej grupie. Ja dziś wchodzę w nich mocniej. Janko, Arnautović, Juzunović, Harnik, Alaba - gdzie oni a gdzie Kadar z Guzmicsem

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
dzis w koncu chyba jakies overy padna hmm

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Po drugiej stronie - naszych bratanków - barykady, na ławce siedzi niejaki Nico.

5 mln ojro za rezerwowego...

hmm.

Przetarg trwa. smile

Strona 36 z 37 1 2 34 35 36 37

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, JelineK, alfa, betowiec, burbon, Sensei, 11kera11), 947 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,652
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1