|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
stara kurwa z niej on 19 lat ona 25 kolejna karykatura, szkoda strzępić ryja Też tak zerknąłem  oni chyba z jakiej agencji je wynajdują ;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
mlody to doswiadczonej nauczycielki szukal
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,504 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,504 Likes: 11 |
Ja pierdole myslalem ,ze chociaz za 5000 sie da zagrac a tu [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Aha czyli miasto mozna puscic z dymem byleby stadionu nie ruszyc?  Logika geniuszy... no w sumie logiczne, bo jak identyfikować kogoś ma uefa poza stadionem? poza stadionem dymią ludzie przebywający we francji, i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
stara kurwa z niej on 19 lat ona 25 cyc wymiętoszony, sakiewka zapewne przetrzepana...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
słaaba z ryja ta kapustkowa nałożnica
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
43 punkty, 28 miejsce, Pepe jeszcze zagra nie jest źle, zaczynam pogoń bo drim tim musi w końcu zagrać swoje swoją drogą podchodziłem na wyjebaniu do tej zabawy i miałem olać po ustaleniu składu, a to kurcze fajna rozrywka  oby więcej takich  ja gram od kilku sezonów w http://fantasy.premierleague.com/ i to jest mistrzostwo świata zrobię ligę mecz.pl na ten sezon liczę na setkę uczestników  tez juz chyba 3. sezon lece, ale bez rewelki raczej. tam za czolowe miejsca jakie nagrody przewiduja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
UWAGA ZAGADKA !!! PYTANIE TE BYŁO W MILIONERACH DLA DONALDA TUSKA !!! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,371 |
słaaba z ryja ta kapustkowa nałożnica po Euro będzie w takich przebierał jak w ulęgałkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Ja cały czas trzymam Vardyego (0 pkt) i wierzę, że go ten angielski zjeb wystawi i będzie hattrick 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
ogolnie to panny pilkarzy to w wiekszosci z dzioba ma fiuterał zrobiony
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Ja cały czas trzymam Vardyego (0 pkt) i wierzę, że go ten angielski zjeb wystawi i będzie hattrick  tz mam jego ale chyba jednak trza z niego zrezygnowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Ja cały czas trzymam Vardyego (0 pkt) i wierzę, że go ten angielski zjeb wystawi i będzie hattrick  tz mam jego ale chyba jednak trza z niego zrezygnowac ja chyba Kane pozdrowie, strasznie malo ruchliwy w pierwszym meczu. mysle, ze na lawke moze zjechac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Ja cały czas trzymam Vardyego (0 pkt) i wierzę, że go ten angielski zjeb wystawi i będzie hattrick  tz mam jego ale chyba jednak trza z niego zrezygnowac ja chyba Kane pozdrowie, strasznie malo ruchliwy w pierwszym meczu. mysle, ze na lawke moze zjechac zalezy jaki sklad ja mam giroud mandukic vardy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
43 punkty, 28 miejsce, Pepe jeszcze zagra nie jest źle, zaczynam pogoń bo drim tim musi w końcu zagrać swoje swoją drogą podchodziłem na wyjebaniu do tej zabawy i miałem olać po ustaleniu składu, a to kurcze fajna rozrywka  oby więcej takich  ja gram od kilku sezonów w http://fantasy.premierleague.com/ i to jest mistrzostwo świata zrobię ligę mecz.pl na ten sezon liczę na setkę uczestników  tez juz chyba 3. sezon lece, ale bez rewelki raczej. tam za czolowe miejsca jakie nagrody przewiduja? Ogarniaj Biczu, chyba nawet ja się skuszę mimo że chuj w angielską wbijam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
no to jedziemy z koksem over 2.5 @2.25
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
chyba vardy out a wejdzie morata
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
zalezy jaki sklad ja mam giroud mandukic vardy w ataku mam Muller Kane Griezmann.. licze, ze Francuz odpali
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|