|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Rafał, nie było tematu. Dalej nie łapiesz, że żartuję  Cieszę się, że dobrze ci się żyje  No nie wiem ,ale przepraszam moze za duzo rakiji Bardzo Cie lubie wiec zdiwilo mnie to troche
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Grać Rosję na over, bądź tu mądry. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Grać Rosję na over, bądź tu mądry.  Słowacja i Nie Rosja v Słowacja (Wynik/Obydwie drużyny strzelą gola) 15/06/2016 Brak 5.00 Odbędzie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548 Likes: 10 |
Może lepiej odpuścić granie overów
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
zero pierdolenia typu beks Potrzebuję więcej takich tekstów przed czwartkiem No z tym to nie ma problemu bo jak mozna napisac po tych wszystkich spotkaniach ze My bylismy slabi czy cos w tym stylu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Roman podaje skład Niemców jak za dawnych czasów Polskę z Gruzją(Na PS2) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
my tu gadu gadu a jutro o 17 Motor odrabia w Elblągu stratę jednego gola i wchodzi do 2 ligi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
preca my gramy dopiero pojutrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Pierwszy chyba raz napisalem ze przegralem iles tam tysiecy bo taka jest prawda a tu jakis atak(no tak w skrocie )  to mniejsze byly jak wygrywalem iles tam tysiecy  wiec dlatego mi sie cisnienie podnioslo No coz Cyba jednak pozostane przy kasynac a w zakładach nigdy nie bede pisał stawek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ok zwijam żagiel, strzała typy  ps: uj w dupę żelusiowi&spółce
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Zagram over, zacząłem to trzeba ciągnąć ten wagonik. Najciekawsze jest to, że człowiek nie ma siły na wkurwianie się po wtopach. Stawiasz grubiej i wiesz, że będzie w plecy. Tak jak dzisiaj z Portugalią, przed meczem byłem prawie pewny, że po 8 underach będzie kolejny, ale postawiłem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Iceland's biggest moment since their volcano prevented Lewandowski signing for Blackburn.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
ok zwijam żagiel, strzała typy  ps: uj w dupę żelusiowi&spółce To niezbyt wychowawcze dawać nagrodę za taki marny wynik.:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
ok zwijam żagiel, strzała typy  ps: uj w dupę żelusiowi&spółce Dokładnie Z reszta juz bedac wylewnym to tu na forum stawka 5000 PLN na zakład to sorry ale nie jest niczym wielkim. Moze czesc z Was tego nie rozumie ale to jest nadal i zawsze bedzie najstarsze forum w Polsce i sa tu ludzie ktorzy gdyby mieli tylko ochote to by napisali rafal08 co sie wydurniasz Ja mialem potrugalie za 20 000€ i nic nie napisalem To przykład tylko,ale mnie zawsze bawia opinie forum pada,forum sie skonczy itd. NIgdy nic z tych rzeczy sie nie sprawdzi. Dobra koniec wylewnosci .trzeba sie isc poplywac i isc spac . Jutro nadal trwa euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
rafal, nie pierdziel tylko wklejaj screena z tymi 150k bo nikt nie wierzy. Sorry bomoja zona mowi ze jestem pierdolniety ze dochodze sie o jakis mecz  fecu czy Ja napisalem to ze trafilem to za jednym razem , czy Ja sie che tym chwalic Mam mega E klasse w wersji AMG za wygrane w kasynach ,siedze aktualnie w Chorwacji od 10 dni ,pozniej bede siedzial w Włoszech jakies 10-15 dni a pozniej sie zobaczy ,pewnie Francja i dalej Hiszpania. Chociaz bedac tutaj to nawet te dalsze miejsca nie sa potrzebne .Chcesz dowodow  .Nie ma problemu wyjde na balkon i Ci trzasne chociaz nawet tutaj jest deka ciemno ,ale w najnowszym Samsungu powinnocos wyjsc  no i oczywiście podróżujesz tylko najnowszych helikopterem jak Rafter?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
a co overów to jednak trzeb wejść w progresję, myśle, że jutro żaby jebną z 3 gole dzikusom a jak nie to Angole z Walijczykami posczelajo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548 Likes: 10 |
ok zwijam żagiel, strzała typy  ps: uj w dupę żelusiowi&spółce Dokładnie Z reszta juz bedac wylewnym to tu na forum stawka 5000 PLN na zakład to sorry ale nie jest niczym wielkim. Moze czesc z Was tego nie rozumie ale to jest nadal i zawsze bedzie najstarsze forum w Polsce i sa tu ludzie ktorzy gdyby mieli tylko ochote to by napisali rafal08 co sie wydurniasz Ja mialem potrugalie za 20 000€ i nic nie napisalem To przykład tylko,ale mnie zawsze bawia opinie forum pada,forum sie skonczy itd. NIgdy nic z tych rzeczy sie nie sprawdzi. Dobra koniec wylewnosci .trzeba sie isc poplywac i isc spac . Jutro nadal trwa euro a ja myślałem że BKS to kozak że stawkami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
no i oczywiście podróżujesz tylko najnowszych helikopterem jak Rafter? Zmniejsze cytowanie bo nie lubie sam rozwijac iles tam postow NIe lubie latania ale uwielbiam jezdzenie Gustawo i inni rozumiem czasem jakas frustracje ale sorry jestem tu od 10 lat minimum i nigdy nikogo nie oszukalem,zawsze kazdemu jesli mialem mozliwosc to pomoglem Od X lat moglem pracowac dla roznych firm,ale nigdy dla zadnej nie pracowalem i nigdy nie bede. Raz przegrywam a raz wygrywam tak jak kazdy z Was. Jest cala masa managerow ktorzy za nim zrobia jakas promocje czy nawet zaczna pracowac dla jakiejs firmy pytaja sie mnie o zdanie wiec sorry jak czytam takie lub podobne rzeczy no to jak mam reagowac  . Zawsze jestem za graczami bo sam nim jestem pod kazdym mozliwym wzgledem I to tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
No porażka to euro na maxa ,ale trudno i tak bywa Pies z tym Z przyjemniejszych rzeczy Naprawde polecam Chorwacja w czerwcu i wrzesniu . Zero tłumu.Zawsze cieplo,nie patrzyc na prognozy  .Najlepiej wybierac jak najmniejsze miejscowosci . Wiadomo piasku nie uswiadczysz ale to nie jest minus bo do malych kamyczkow tez sie kazdy przyzwyczaji a jak nie to sa specjalne buciki gdzie i tak lepiej w nich plywac. Morze cieple,mega przezroczyste .Jedzenie pyszne wlasciwie wszedzie .No zeby na zle trafic to trzeba niec pecha .Oczywiscie centra trzeba omijac. Wino,rakija,oliwa tylko od lokalnych a nie w jakichs sklepac . Nie da sie opisac.Jak ktos bedzie mial ochote podam fajne lokalizacje .Jesli ktos nie bedzie zadowolony pod wzgledem wyoczynku i wygod to bede w szoku 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|