Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 40 1 2 37 38 39 40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433
Likes: 11
Originally Posted by fechu
Rafał, nie było tematu. Dalej nie łapiesz, że żartuję smile

Cieszę się, że dobrze ci się żyje piwo

No nie wiem ,ale przepraszam moze za duzo rakiji

Bardzo Cie lubie wiec zdiwilo mnie to troche


Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Grać Rosję na over, bądź tu mądry. hmm

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by n____
Grać Rosję na over, bądź tu mądry. hmm
Słowacja i Nie Rosja v Słowacja
(Wynik/Obydwie drużyny strzelą gola) 15/06/2016 Brak 5.00 Odbędzie się

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,545
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,545
Likes: 10
Może lepiej odpuścić granie overów

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433
Likes: 11
Originally Posted by laser
Originally Posted by rafal08
zero pierdolenia typu beks

Potrzebuję więcej takich tekstów przed czwartkiem

No z tym to nie ma problemu bo jak mozna napisac po tych wszystkich spotkaniach ze My bylismy slabi czy cos w tym stylu kopara

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Roman podaje skład Niemców jak za dawnych czasów Polskę z Gruzją(Na PS2) laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
my tu gadu gadu a jutro o 17 Motor odrabia w Elblągu stratę jednego gola i wchodzi do 2 ligi smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
preca my gramy dopiero pojutrze

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433
Likes: 11
Pierwszy chyba raz napisalem ze przegralem iles tam tysiecy bo taka jest prawda a tu jakis atak(no tak w skrocie ) wink to mniejsze byly jak wygrywalem iles tam tysiecy laugh wiec dlatego mi sie cisnienie podnioslo

No coz Cyba jednak pozostane przy kasynac a w zakładach nigdy nie bede pisał stawek

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
ok zwijam żagiel, strzała typy papa

ps: uj w dupę żelusiowi&spółce

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Zagram over, zacząłem to trzeba ciągnąć ten wagonik.

Najciekawsze jest to, że człowiek nie ma siły na wkurwianie się po wtopach. Stawiasz grubiej i wiesz, że będzie w plecy. Tak jak dzisiaj z Portugalią, przed meczem byłem prawie pewny, że po 8 underach będzie kolejny, ale postawiłem. laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Iceland's biggest moment since their volcano prevented Lewandowski signing for Blackburn.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by bitnap
ok zwijam żagiel, strzała typy papa

ps: uj w dupę żelusiowi&spółce

To niezbyt wychowawcze dawać nagrodę za taki marny wynik.:-)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433
Likes: 11
Originally Posted by bitnap
ok zwijam żagiel, strzała typy papa

ps: uj w dupę żelusiowi&spółce

Dokładnie

Z reszta juz bedac wylewnym to tu na forum stawka 5000 PLN na zakład to sorry ale nie jest niczym wielkim. Moze czesc z Was tego nie rozumie ale to jest nadal i zawsze bedzie najstarsze forum w Polsce i sa tu ludzie ktorzy gdyby mieli tylko ochote to by napisali

rafal08 co sie wydurniasz Ja mialem potrugalie za 20 000€ i nic nie napisalem

To przykład tylko,ale mnie zawsze bawia opinie forum pada,forum sie skonczy itd. NIgdy nic z tych rzeczy sie nie sprawdzi.

Dobra koniec wylewnosci .trzeba sie isc poplywac i isc spac . Jutro nadal trwa euro

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by fechu
rafal, nie pierdziel tylko wklejaj screena z tymi 150k bo nikt nie wierzy.

Sorry bomoja zona mowi ze jestem pierdolniety ze dochodze sie o jakis mecz laugh

fecu czy Ja napisalem to ze trafilem to za jednym razem , czy Ja sie che tym chwalic

Mam mega E klasse w wersji AMG za wygrane w kasynach ,siedze aktualnie w Chorwacji od 10 dni ,pozniej bede siedzial w Włoszech jakies 10-15 dni a pozniej sie zobaczy ,pewnie Francja i dalej Hiszpania. Chociaz bedac tutaj to nawet te dalsze miejsca nie sa potrzebne .Chcesz dowodow laugh .Nie ma problemu wyjde na balkon i Ci trzasne chociaz nawet tutaj jest deka ciemno ,ale w najnowszym Samsungu powinnocos wyjsc smile

no i oczywiście podróżujesz tylko najnowszych helikopterem jak Rafter?

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
a co overów to jednak trzeb wejść w progresję, myśle, że jutro żaby jebną z 3 gole dzikusom a jak nie to Angole z Walijczykami posczelajo

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,545
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,545
Likes: 10
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by bitnap
ok zwijam żagiel, strzała typy papa

ps: uj w dupę żelusiowi&spółce

Dokładnie

Z reszta juz bedac wylewnym to tu na forum stawka 5000 PLN na zakład to sorry ale nie jest niczym wielkim. Moze czesc z Was tego nie rozumie ale to jest nadal i zawsze bedzie najstarsze forum w Polsce i sa tu ludzie ktorzy gdyby mieli tylko ochote to by napisali

rafal08 co sie wydurniasz Ja mialem potrugalie za 20 000€ i nic nie napisalem

To przykład tylko,ale mnie zawsze bawia opinie forum pada,forum sie skonczy itd. NIgdy nic z tych rzeczy sie nie sprawdzi.

Dobra koniec wylewnosci .trzeba sie isc poplywac i isc spac . Jutro nadal trwa euro
a ja myślałem że BKS to kozak że stawkami smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433
Likes: 11
Originally Posted by Gustawo Lima
no i oczywiście podróżujesz tylko najnowszych helikopterem jak Rafter?

Zmniejsze cytowanie bo nie lubie sam rozwijac iles tam postow

NIe lubie latania ale uwielbiam jezdzenie

Gustawo i inni rozumiem czasem jakas frustracje ale sorry jestem tu od 10 lat minimum i nigdy nikogo nie oszukalem,zawsze kazdemu jesli mialem mozliwosc to pomoglem

Od X lat moglem pracowac dla roznych firm,ale nigdy dla zadnej nie pracowalem i nigdy nie bede. Raz przegrywam a raz wygrywam tak jak kazdy z Was. Jest cala masa managerow ktorzy za nim zrobia jakas promocje czy nawet zaczna pracowac dla jakiejs firmy pytaja sie mnie o zdanie wiec sorry jak czytam takie lub podobne rzeczy no to jak mam reagowac kopara . Zawsze jestem za graczami bo sam nim jestem pod kazdym mozliwym wzgledem

I to tyle

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
piwo

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,433
Likes: 11
No porażka to euro na maxa ,ale trudno i tak bywa

Pies z tym

Z przyjemniejszych rzeczy

Naprawde polecam Chorwacja w czerwcu i wrzesniu . Zero tłumu.Zawsze cieplo,nie patrzyc na prognozy laugh .Najlepiej wybierac jak najmniejsze miejscowosci . Wiadomo piasku nie uswiadczysz ale to nie jest minus bo do malych kamyczkow tez sie kazdy przyzwyczaji a jak nie to sa specjalne buciki gdzie i tak lepiej w nich plywac. Morze cieple,mega przezroczyste .Jedzenie pyszne wlasciwie wszedzie .No zeby na zle trafic to trzeba niec pecha .Oczywiscie centra trzeba omijac. Wino,rakija,oliwa tylko od lokalnych a nie w jakichs sklepac . Nie da sie opisac.Jak ktos bedzie mial ochote podam fajne lokalizacje .Jesli ktos nie bedzie zadowolony pod wzgledem wyoczynku i wygod to bede w szoku hmm

Strona 39 z 40 1 2 37 38 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, forty, Lukasz111, alfa, $-man, aker, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,772 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,641
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1