Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#66919 27/08/2004 16:11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Quote
Oryginalnie wysłał Master.com back:
[qb]Dzięki ges za cynk.Ale ze mną coś w "ciula " tną, zarejestrowałem się elegancko, podałem wszystkie potrzebne i niezbędne dane, a tu niestety, nie mogę sie zalogować, nie wiem dlaczego, gdy jednak próbowałem zarejstrować sie jeszcze raz na tych samych danych pojawiała sie dyspozycja mowiąca o tym , że użytkownik o takich danych istnieje, cóż tak niestety bywa....

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw: [/qb]
]
a dokonales pelnej rejestracji ....... ?? Musisz wejsc na krzynke i wcisna lina i pozniej mozesz szalec za 3 free bety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#66920 27/08/2004 16:13
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Quote
Oryginalnie wysłał ermol:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Master.com back:
[qb]Dzięki ges za cynk.Ale ze mną coś w "ciula " tną, zarejestrowałem się elegancko, podałem wszystkie potrzebne i niezbędne dane, a tu niestety, nie mogę sie zalogować, nie wiem dlaczego, gdy jednak próbowałem zarejstrować sie jeszcze raz na tych samych danych pojawiała sie dyspozycja mowiąca o tym , że użytkownik o takich danych istnieje, cóż tak niestety bywa....

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw: [/qb]
]
a dokonales pelnej rejestracji ....... ?? Musisz wejsc na krzynke i wcisna lina i pozniej mozesz szalec za 3 free bety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
O cholera, chyba nie , a co mam dokładnie zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

ps.Dzięki za pomoc

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw:

#66921 27/08/2004 16:28
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
G
ges Offline
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
Master.com back - Najpierw się rejestrujesz potem
Odbierasz maila którewgo ci przysłali chyba musisz kliknąc w jakiś link a potem "wolność tomku w swoim domku" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#66922 27/08/2004 16:28
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
powinni ci przysłać na maila którego podałeś przy rejestracji - link aktywacyjny.
Musisz wejśc w ten link i juz masz konto w pełni aktywne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66923 27/08/2004 16:38
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Quote
Oryginalnie wysłał Hernan Cortez:
[qb]powinni ci przysłać na maila którego podałeś przy rejestracji - link aktywacyjny.
Musisz wejśc w ten link i juz masz konto w pełni aktywne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Niestety nic mi nie przysłali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw:

#66924 27/08/2004 17:35
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
G
ges Offline
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
Hmmm
Spróbuj jeszcze raz założyć konto
Formularz wypełnij dokładnie a potem poczekaj na maila. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#66925 27/08/2004 18:24
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Dziala wam strona www.mrbookmaker.com [mrbookmaker.com] ? Mi od rana nie chce wejsc.Dlugo sie laduje a potem wyskakuje blad.

#66926 27/08/2004 18:28
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
G
ges Offline
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
No mi działa elegancko, szybko się wczytuje i nie ma żadnych błędów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66927 27/08/2004 19:27
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
ges thanks
MrBookmaker <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
u mnie juz jest free

#66928 27/08/2004 19:42
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Quote
Oryginalnie wysłał ges:
[qb]Hmmm
Spróbuj jeszcze raz założyć konto
Formularz wypełnij dokładnie a potem poczekaj na maila. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Cholkera nic i nic, może dlatego, że ja wysyłam rejestrację z Niemiec, a przy rejestracji podaję swój adres zameldowania, czyli mój adres w Polsce, juz sam nie wiem??

Mimo wszystko dzięki za pomoc

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw:

#66929 27/08/2004 20:46
Dołączył: Apr 2003
Posty: 21
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 21
Ile trzeba obrócić ten bonus 3 x 1 euro , w mrbookmaker, wie ktoś może ?

#66930 27/08/2004 21:56
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Oryginalnie wysłał damian_dmb:
[qb]Ile trzeba obrócić ten bonus 3 x 1 euro , w mrbookmaker, wie ktoś może ?[/qb]
hmmm a nie trzeba przypadkiem wpłacić kasy...?

#66931 27/08/2004 22:16
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Kameleon: chyba nie w temacie jestes.

Co trzeba z tym 3 euro zrobic w mrbookmaker zeby mozna bylo wyplacic ??

Ponawiam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#66932 27/08/2004 22:24
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
wyczytalem ze minimum do wyplaty to 5 euro,przy pierwszej wyplacie potrzebny skan dowodu,ale ile razy obrocic ten bonus,tego nigdzie nie pisze,trza ugrac te 5 euro i probowac wyplacac

#66933 27/08/2004 23:03
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Kurde a mi ta strona nie chce dzialac nie wiem nawet czemu :/ kiedy mi sie wczytuje jest taki napis https://secure.mrbookmaker.com i laduje sie bardzo dlugo a pozniej wyskakuje bialy napis nie mozna wyswietlic strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Co robic ?

#66934 27/08/2004 23:12
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
Quote
Oryginalnie wysłał Justin:
[qb]wyczytalem ze minimum do wyplaty to 5 euro,przy pierwszej wyplacie potrzebny skan dowodu,ale ile razy obrocic ten bonus,tego nigdzie nie pisze,trza ugrac te 5 euro i probowac wyplacac[/qb]
he he
tylko, ze przy wyplacie ponizej 150 euro biora 5 euro prowizji, wiec 5 sie , ze tak powiem nie opyla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#66935 27/08/2004 23:25
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
Quote
Oryginalnie wysłał dom45:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Justin:
[qb]wyczytalem ze minimum do wyplaty to 5 euro,przy pierwszej wyplacie potrzebny skan dowodu,ale ile razy obrocic ten bonus,tego nigdzie nie pisze,trza ugrac te 5 euro i probowac wyplacac[/qb]
he he
tylko, ze przy wyplacie ponizej 150 euro biora 5 euro prowizji, wiec 5 sie , ze tak powiem nie opyla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> trza ugrac wiecej

#66936 27/08/2004 23:57
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
własnie nad tym pracuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a buk jak na razie jest spoko
ma fajna oferte i podoba mi sie jego layout
wyglada profesjonalnie

#66937 28/08/2004 00:03
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Oryginalnie wysłał dom45:
[qb]własnie nad tym pracuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a buk jak na razie jest spoko
ma fajna oferte i podoba mi sie jego layout
wyglada profesjonalnie[/qb]
eee ja już 5 euro mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a co do oferty to fajna jest ona dla tych co grają piłke nożna i konie, dla mnie jakoś mało tenisa i olimpiady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#66938 28/08/2004 00:15
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
buk bardzo fajny,przejrzysta oferta,kursy nawet nawet,tylko zastanawia mnie jedna kwestia

"It is possible for you to withdraw funds from your MrBookmaker account just after having made your first deposit"

.....z tego wynika ze trza depozyt zlozyc zeby wyplacic cokolwiek.

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, aker, Lukasz111, JelineK), 2,460 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,163
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1