|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Oryginalnie wysłał Master.com back: [qb]Dzięki ges za cynk.Ale ze mną coś w "ciula " tną, zarejestrowałem się elegancko, podałem wszystkie potrzebne i niezbędne dane, a tu niestety, nie mogę sie zalogować, nie wiem dlaczego, gdy jednak próbowałem zarejstrować sie jeszcze raz na tych samych danych pojawiała sie dyspozycja mowiąca o tym , że użytkownik o takich danych istnieje, cóż tak niestety bywa....
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw: [/qb] ] a dokonales pelnej rejestracji ....... ?? Musisz wejsc na krzynke i wcisna lina i pozniej mozesz szalec za 3 free bety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Oryginalnie wysłał ermol: [qb] Oryginalnie wysłał Master.com back: [qb]Dzięki ges za cynk.Ale ze mną coś w "ciula " tną, zarejestrowałem się elegancko, podałem wszystkie potrzebne i niezbędne dane, a tu niestety, nie mogę sie zalogować, nie wiem dlaczego, gdy jednak próbowałem zarejstrować sie jeszcze raz na tych samych danych pojawiała sie dyspozycja mowiąca o tym , że użytkownik o takich danych istnieje, cóż tak niestety bywa....
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw: [/qb] ] a dokonales pelnej rejestracji ....... ?? Musisz wejsc na krzynke i wcisna lina i pozniej mozesz szalec za 3 free bety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] O cholera, chyba nie , a co mam dokładnie zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ps.Dzięki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11 |
Master.com back - Najpierw się rejestrujesz potem Odbierasz maila którewgo ci przysłali chyba musisz kliknąc w jakiś link a potem "wolność tomku w swoim domku" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252 |
powinni ci przysłać na maila którego podałeś przy rejestracji - link aktywacyjny. Musisz wejśc w ten link i juz masz konto w pełni aktywne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Oryginalnie wysłał Hernan Cortez: [qb]powinni ci przysłać na maila którego podałeś przy rejestracji - link aktywacyjny. Musisz wejśc w ten link i juz masz konto w pełni aktywne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Niestety nic mi nie przysłali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11 |
Hmmm Spróbuj jeszcze raz założyć konto Formularz wypełnij dokładnie a potem poczekaj na maila. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Dziala wam strona www.mrbookmaker.com [ mrbookmaker.com] ? Mi od rana nie chce wejsc.Dlugo sie laduje a potem wyskakuje blad.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 11 |
No mi działa elegancko, szybko się wczytuje i nie ma żadnych błędów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885 |
ges thanks MrBookmaker <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: u mnie juz jest free
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Oryginalnie wysłał ges: [qb]Hmmm Spróbuj jeszcze raz założyć konto Formularz wypełnij dokładnie a potem poczekaj na maila. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Cholkera nic i nic, może dlatego, że ja wysyłam rejestrację z Niemiec, a przy rejestracji podaję swój adres zameldowania, czyli mój adres w Polsce, juz sam nie wiem?? Mimo wszystko dzięki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2003
Posty: 21 |
Ile trzeba obrócić ten bonus 3 x 1 euro , w mrbookmaker, wie ktoś może ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Oryginalnie wysłał damian_dmb: [qb]Ile trzeba obrócić ten bonus 3 x 1 euro , w mrbookmaker, wie ktoś może ?[/qb] hmmm a nie trzeba przypadkiem wpłacić kasy...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Kameleon: chyba nie w temacie jestes.
Co trzeba z tym 3 euro zrobic w mrbookmaker zeby mozna bylo wyplacic ??
Ponawiam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
wyczytalem ze minimum do wyplaty to 5 euro,przy pierwszej wyplacie potrzebny skan dowodu,ale ile razy obrocic ten bonus,tego nigdzie nie pisze,trza ugrac te 5 euro i probowac wyplacac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Kurde a mi ta strona nie chce dzialac nie wiem nawet czemu :/ kiedy mi sie wczytuje jest taki napis https://secure.mrbookmaker.com i laduje sie bardzo dlugo a pozniej wyskakuje bialy napis nie mozna wyswietlic strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Co robic ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
Oryginalnie wysłał Justin: [qb]wyczytalem ze minimum do wyplaty to 5 euro,przy pierwszej wyplacie potrzebny skan dowodu,ale ile razy obrocic ten bonus,tego nigdzie nie pisze,trza ugrac te 5 euro i probowac wyplacac[/qb] he he tylko, ze przy wyplacie ponizej 150 euro biora 5 euro prowizji, wiec 5 sie , ze tak powiem nie opyla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
Oryginalnie wysłał dom45: [qb] Oryginalnie wysłał Justin: [qb]wyczytalem ze minimum do wyplaty to 5 euro,przy pierwszej wyplacie potrzebny skan dowodu,ale ile razy obrocic ten bonus,tego nigdzie nie pisze,trza ugrac te 5 euro i probowac wyplacac[/qb] he he tylko, ze przy wyplacie ponizej 150 euro biora 5 euro prowizji, wiec 5 sie , ze tak powiem nie opyla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> trza ugrac wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
własnie nad tym pracuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a buk jak na razie jest spoko ma fajna oferte i podoba mi sie jego layout wyglada profesjonalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Oryginalnie wysłał dom45: [qb]własnie nad tym pracuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a buk jak na razie jest spoko ma fajna oferte i podoba mi sie jego layout wyglada profesjonalnie[/qb] eee ja już 5 euro mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a co do oferty to fajna jest ona dla tych co grają piłke nożna i konie, dla mnie jakoś mało tenisa i olimpiady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
buk bardzo fajny,przejrzysta oferta,kursy nawet nawet,tylko zastanawia mnie jedna kwestia
"It is possible for you to withdraw funds from your MrBookmaker account just after having made your first deposit"
.....z tego wynika ze trza depozyt zlozyc zeby wyplacic cokolwiek.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|