|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
powitać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
make transfers, robisz jakieś tam zmiany jakie chcesz i będziesz miał opcje wild card przeciez wild card to najlepiej na koniec zostawic i dac na polfinaly zawodników ktorzy beda grac  co mi da wild card jeśli będę miał w chuj ogromną stratę z tym składem po dwóch kolejkach grupowej? poza tym to tylko zabawa, trochę luzu czy skończę 5 czy 92 to bez wielkiego znaczenia, przypierdalasz się jakbym postawił 50tys. na Irlandię Północną w meczu z Niemcami, a to tylko fantasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Dzieki Bitek za info. To w 3 uzyje bo teraz sklad dobry mam po 1 kolejce 4 miejsce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Tazen nie dojebałem sie tylko myslalem ze jedno wild card i zebys za wczasu nie robił zmian jak Smuda na Euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
wlasnie sie wstrzymalem z tym wild card z mysla o kolejnych fazach, ale jesli po frupowej jest kolejna to wykorzystuje juz dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
u mnie chyba grizman leci na kapitana, niech pakuje hat trick, jak nie on to nie wiem kto
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
przed 1/2 i finałem będzie mozna 6 zmian zrobic za free
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
@Vitolson Minus 4 ale skład Klasa! Jedziemy z Kurwami Powiedział Andrzej z Wąsami [Linked Image] [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,613 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,613 Likes: 11 |
O rany kac masakra  ale ze do kaca nie wolno dopuszczac to Karlovacko z dodatkiem Chherry Brandy Likieru powoli pozwala doisc do siebie Wkurzylo mnie to EURO i dzis nie gram nic wiec pewnie overy wejda jak w morde strzelił 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9 |
@witam Dobrze ze ten wildcard jest bo wybralem sobie trzech, ktorzy na euro nawet nie graja  a tak zawsze jakies punkty wpadna chociaz za wystep w meczu. Przy okazji troche zmieniony sklad 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
a to moj, w sumie Kane bym tylko wyrzucil, a reszcie dal szanse.. ![[Linked Image from naforum.zapodaj.net]](https://naforum.zapodaj.net/thumbs/30e3806cbb09.png) [ naforum.zapodaj.net]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,613 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,613 Likes: 11 |
No chyba ze wszystkie 3 na over trzasne  razem , w koncu to uzaleznienie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9 |
Dzis poza Francja to remisowo wszystko wyglada
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
12:41: UWAGA, to już oficjalne informacje:
Wszystkie siły policyjne w Belgii otrzymały notę o zagrożeniu terrorystycznym w najbliższych godzinach, dniach. Pojawia się m.in. cytat, że "ataki są nieuchronne".
Do Francji i Belgii trafiły już niewielkie grupy dżihadystów IS, które w niedługim czasie po przybyciu z Syrii mają przeprowadzić ataki (prawdopodobne cele: restauracje, centra handlowe, posterunki policji).
Zabezpieczono też wiadomość, którą próbował "przeszmuglować" dziś Mahamed Abrini (zatrzymany za ataki w Brukseli), w której pisał, iż "coś ruszyło już we Francji".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
wszyscy Payeta na kapitanie a ja się zastanawiam czy Żiru dziś nie będzie lepszym rozwiązaniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
http://londynek.net/wiadomosci/Ronaldo+skrytykowal+gre+Islandczykow+wiadomosci+sport,/wiadomosci/article?jdnews_id=37268
co za wyżelowany burak bez szacunku do rywala!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
http://londynek.net/wiadomosci/Ronaldo+skrytykowal+gre+Islandczykow+wiadomosci+sport,/wiadomosci/article?jdnews_id=37268
co za wyżelowany burak bez szacunku do rywala! Przecież to On miał meczową jakoś w 85 minucie. Melepeta! ;-))
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|