Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#669341 20/09/2006 12:05
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
21/09/06 - 19:30

Alba - Koln 1.5 - 2.61 (w Berlinie)

Sledzac wyniki Alby przed sezonem to nie wypadaja oni najlepiej chociaz wzocnili sie. Przemawia za nimi rowniez wlasna hala. Fani Albatrosow potrafia zrobic dobra atmosfere (bylem na ich meczach) ale to nie powinien byc jutro glowny czynnik. Sklad RE Koln mocny ale jest kilka niewiadomych:

Aleksandar Nadjfeji
Johannes Strasser
Janar Talts
Marcin Gortat
Stephan Carduck
Philipp Schwethelm
Tibor Pleiß
Davis Martens
Demond Mallet
Marcus Faison
Immanuel McElroy
Ronald Burrell
Guido Grünheid
Mladjen Sljivancanin

Mallet, Nadjfeji, Sljivan, Gorgat wygladaja niezle. Burrell to dla mnie niewiadoma, McElroy wydaje mi sie powaznym wzmocnieniem, Faison juz troche w Europie pogrywal, bez fajerwerkow. Generalie z tego zespolu uwazam moze powstac cos sensownego, czas pokaze jak to sie ulozy. Gra Albatrosow jest tez niewiadoma, glownie chodzi o wejscie nowych graczy do zespolu. Sklad:

Johannes Herber
Matej Mamic
Philip Zwiener
Chris Owens
Jovo Stanojevic
Demond Greene
Julius Jenkins
Yannick Evans
Nenad Canak
Nicolai Simon
Oskar Faßler
Koko Aniekan Archibong
William Avery
Sharrod Ford
Ruben Boumtje Boumtje

Czyli mydlo i powidlo. Mnostwo nowosci + stary dobry Stanojevic i Canak. Teoretycznie sila pod koszem duza. Jak to bedzie wygladac na poczatku sezonu - Bog jeden wie. Na Albe nie zagram na pewno za (1.5), nad Koln pomysle.

Bonus: Unibet
#669342 20/09/2006 12:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
hmmmmmmm, Michael Jordan odszedl z Koln? niemiecka liga srednio sie interesuje, ale pamietam, ze byl to wtrozniajacy sie zawodnik...

#669343 20/09/2006 13:37
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Quote
hmmmmmmm, Michael Jordan odszedl z Koln? niemiecka liga srednio sie interesuje, ale pamietam, ze byl to wtrozniajacy sie zawodnik...

Jordan poszedl do Wloch konkretnie do CANTU


Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,412 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,704
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1