|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909 |
21/09/06 - 19:30
Alba - Koln 1.5 - 2.61 (w Berlinie)
Sledzac wyniki Alby przed sezonem to nie wypadaja oni najlepiej chociaz wzocnili sie. Przemawia za nimi rowniez wlasna hala. Fani Albatrosow potrafia zrobic dobra atmosfere (bylem na ich meczach) ale to nie powinien byc jutro glowny czynnik. Sklad RE Koln mocny ale jest kilka niewiadomych:
Aleksandar Nadjfeji Johannes Strasser Janar Talts Marcin Gortat Stephan Carduck Philipp Schwethelm Tibor Pleiß Davis Martens Demond Mallet Marcus Faison Immanuel McElroy Ronald Burrell Guido Grünheid Mladjen Sljivancanin
Mallet, Nadjfeji, Sljivan, Gorgat wygladaja niezle. Burrell to dla mnie niewiadoma, McElroy wydaje mi sie powaznym wzmocnieniem, Faison juz troche w Europie pogrywal, bez fajerwerkow. Generalie z tego zespolu uwazam moze powstac cos sensownego, czas pokaze jak to sie ulozy. Gra Albatrosow jest tez niewiadoma, glownie chodzi o wejscie nowych graczy do zespolu. Sklad:
Johannes Herber Matej Mamic Philip Zwiener Chris Owens Jovo Stanojevic Demond Greene Julius Jenkins Yannick Evans Nenad Canak Nicolai Simon Oskar Faßler Koko Aniekan Archibong William Avery Sharrod Ford Ruben Boumtje Boumtje
Czyli mydlo i powidlo. Mnostwo nowosci + stary dobry Stanojevic i Canak. Teoretycznie sila pod koszem duza. Jak to bedzie wygladac na poczatku sezonu - Bog jeden wie. Na Albe nie zagram na pewno za (1.5), nad Koln pomysle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
hmmmmmmm, Michael Jordan odszedl z Koln? niemiecka liga srednio sie interesuje, ale pamietam, ze byl to wtrozniajacy sie zawodnik...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909 |
hmmmmmmm, Michael Jordan odszedl z Koln? niemiecka liga srednio sie interesuje, ale pamietam, ze byl to wtrozniajacy sie zawodnik... Jordan poszedl do Wloch konkretnie do CANTU
|
|
|
Link skopiowany do schowka