|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Pantib adwokacie goń się hehe. Szacun dla Polski. Grubo się pomyliłem i jestem zdziwiony ta gra itd.jednak potrafią. oswiec 1k dla TEO, A dalej ? co dalej ? 0 czym Ty piszesz?Ty się kurwa nie martw o jego tysiac pytam sie tylko, po uj sie zakladasz ja sie na pilce nie znasz, masz nauczke znam się lepiej niż połowa stad
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9 |
na wieczor X w meczu Naszych za freebeta @ 4.2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
chytrze analityk
cała banda b się ostro wnerwiła
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
specjalnie to napisałem aby wnerwic pacholkow wodza bandy b ojej na prawdę ? ojoj
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9 |
Brawo Nasi, ale Milik to bedzie mial ta swoja sytuacje w koszmarach juz do konca zycia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
no niestety, teksty ma na poziomie gimbusa po "cząstce boga" a Ty. Twoje teksty tj. Lachudra itd. Przestań się mądrzyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5 |
beksiu wiedział że jak założy się na quasi z ferajna to bankowo wejdzie mu awans Polska za milion pińcset sto dziewięćset
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5 |
tv pis daję czadu po krzyżakach Polska - Niemcy na 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a tu muka! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
chytrze analityk
cała banda b się ostro wnerwiła banda n czyli banda nieudacznikow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Kopacze to dla niektórych bogowie. 0-0 wywołuje u nich ekstazę. Do tych cymbałów, to jest forum bukmacherskie, tu wchodzą ci co stawiają pieniądze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
znam się lepiej niż połowa stad aplikuj żeby CI tutaj miejsce zrobionO znaffffcO [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
znowu piłeś bronxy a prosili ludzie grzecznie, żebyś tu nie przyłaził wygrzany trzema redsami 1 piwko dziś. Zaskoczę was:flaga Polski mi wisi na balkonie od dziś. To na pokaz jak Ci co autami jeżdżą z choragiewkami i tym na lusterkach.szok
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Kopacze to dla niektórych bogowie. 0-0 wywołuje u nich ekstazę. Do tych cymbałów, to jest forum bukmacherskie, tu wchodzą ci co stawiają pieniądze. popieram Cię. Jack jedyny chyba.jechać bandę B z wodzem na czele
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691 |
znowu piłeś bronxy a prosili ludzie grzecznie, żebyś tu nie przyłaził wygrzany trzema redsami 1 piwko dziś. Zaskoczę was:flaga Polski mi wisi na balkonie od dziś. To na pokaz jak Ci co autami jeżdżą z choragiewkami i tym na lusterkach.szok A 3 maja też Ci wisiała flaga?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
i po huj ci ta flaga jak się zakładałeś że Polska nie awansuje ? Osobowość wieloraka , ja już zdiagnozowałem . Idź ty chłopie do doktora ....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
znowu piłeś bronxy a prosili ludzie grzecznie, żebyś tu nie przyłaził wygrzany trzema redsami 1 piwko dziś. Zaskoczę was:flaga Polski mi wisi na balkonie od dziś. To na pokaz jak Ci co autami jeżdżą z choragiewkami i tym na lusterkach.szok A 3 maja też Ci wisiała flaga? To na pokaz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
oho, beks rozpaczliwie szuka sojuszników żeby walczyć z jakąś wyimaginowaną bandą
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Tom główny pachol pantiba. Jaga lapserdak i dzuwkarzkurtyzan to kolejni.wymieniać dalej. A był kurze spokój a tu nagly powrot wrocil po odsuadce w meksyku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
i po huj ci ta flaga jak się zakładałeś że Polska nie awansuje ? Osobowość wieloraka , ja już zdiagnozowałem . Idź ty chłopie do doktora .... no na pokaz bo po co.identyfikuje się z narodem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|