Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Problem w tym, że te czarnuchy grać nie umieją. Szwajcarii nie oglądałem.
zegarki nic wielkiego nie grają takie jest moje zdanie
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
dla mnie Francja gra dno z cyganami gol na 2-1 w 89 z Albanią 90 i 94 styl tragiczny, większość cziornych czortów człapie i pozoruje grę
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Eeee tam w półfinale. Co będzie to będzie. Najpierw trzeba przybić stempel z Ukrainą, a później ogolić akera z Jacusia, mam nadzieję. I wtedy będzie zajebisty wynik dla mnie. A jakby poszło coś dalej to już byłaby bajka.
Na spokojnie i z wiarą w naszych.
życza Ci pełno myca
Szczerze?
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Marciniak Mastera fajniejszy
Racja, "najgorszy modzie ever"
takie miano zdaje się też kiedyś miałem
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Szczerze? [/quote]
życzę naszym żeby zaszli jak najdalej
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Marciniak Mastera fajniejszy
Racja, "najgorszy modzie ever"
takie miano zdaje się też kiedyś miałem
Pamiętam, mocno krzywdząca opinia to była.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marciniak Mastera fajniejszy
Racja, "najgorszy modzie ever"
takie miano zdaje się też kiedyś miałem
Zapewne zasłużenie
Ale ja? Chyba pantib z chuja spadł, żeby takie oszczerstwa rzucać.
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
życzę naszym żeby zaszli jak najdalej
No i fajnie
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Marciniak Mastera fajniejszy
Racja, "najgorszy modzie ever"
takie miano zdaje się też kiedyś miałem
Zapewne zasłużenie
Ale ja? Chyba pantib z chuja spadł, żeby takie oszczerstwa rzucać.
pantib jest tylko jeden , nie ja !
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
w ogóle nazwę którą wymyśliłem komuś przypisuje się mnie pantib kiedyś był i się zbył heh
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Ale ja? Chyba pantib z chuja spadł, żeby takie oszczerstwa rzucać.
Ma solidne podstawy. Aż dziwne, że nie dostałeś jeszcze ostrzeżenia od admina, Conrada albo tego drugiego co kibicuje Górnikowi.
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Marciniak Mastera fajniejszy
Racja, "najgorszy modzie ever"
takie miano zdaje się też kiedyś miałem
Pamiętam, mocno krzywdząca opinia to była.
Szef mówi, że zasłużenie to zasłużenie, nie ma co się tu spierać
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Ale ja? Chyba pantib z chuja spadł, żeby takie oszczerstwa rzucać.
Ma solidne podstawy. Aż dziwne, że nie dostałeś jeszcze ostrzeżenia od admina, Conrada albo tego drugiego co kibicuje Górnikowi.
mod a taką dziecinade robi
az wstyd heh
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Ale ja? Chyba pantib z chuja spadł, żeby takie oszczerstwa rzucać.
Ma solidne podstawy. Aż dziwne, że nie dostałeś jeszcze ostrzeżenia od admina, Conrada albo tego drugiego co kibicuje Górnikowi.
mod a taką dziecinade robi
az wstyd heh
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
jeeest bamoooo ale jazda w siatkówce live bamboo
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Wiesz lubimy sobie żartować, bo jeśli miałbym na poważnie brać Twoje wpisy to mógłbyś nie dotrwać do zmiany nicku na pantiba
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
usuniesz ten napis pantib czy mam Cie błagać ? czy bawimy się w przedszkole ja już nie troluje więc może też sie popraw jak swiecisz przykladem jak 90% typerow stad, nieskazitelna opinia itd
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Szef mówi, że zasłużenie to zasłużenie, nie ma co się tu spierać
Teraz sobie przypomniałem, że tak do końca w porządku to ty się nie zachowałeś wtedy.
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Wiesz lubimy sobie żartować, bo jeśli miałbym na poważnie brać Twoje wpisy to mógłbyś nie dotrwać do zmiany nicku na pantiba
to poważam, i zauważyłem, nie martw sie od wczoraj czy przedwczoraj uważam co pisze i się nie dam sprowokować chocbym był po 10 bronxach i mega wkurzony
Link skopiowany do schowka