Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 50 z 60 1 2 48 49 50 51 52 59 60
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Piostar
Marciniak Mastera fajniejszy wink
Racja, "najgorszy modzie ever" laugh
Pantib się żalił?
Nie będę podpierdalał smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325
Likes: 3
Originally Posted by bitnap
Francji nie dotykam bo tam aż się prosi o obustronnego stojanova i 0-0

za to cygany są na musiku i nawet całkiem fajnie pogrywają

Nie wierzę że gospodarze celujący w mistrza będą się układać z zegarkami ale to tylko sport , "czysty" sport

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Piostar
Marciniak Mastera fajniejszy wink
Racja, "najgorszy modzie ever" laugh
Pantib się żalił?
Nie będę podpierdalał smile


Dobra racja, umieścisz jak zwykle w cotygodniowym raporcie.

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Piostar
Marciniak Mastera fajniejszy wink
Racja, "najgorszy modzie ever" laugh
Pantib się żalił?
Nie będę podpierdalał smile

taaa żaliłem sie

pantib jest tylko jeden

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I jeszcze mnie naszło... Ile warte były sparingi przed Euro bo tu tez była dyskusja na ten temat. Ukraina dobre wyniki i gdzie są? Hiszpania z Gruzją w cipe, tutaj 6 pkt. My to samo. Mam nadzieję, że da to do myślenia co niektórym smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Piostar
Dobra racja, umieścisz jak zwykle w cotygodniowym raporcie.
Tak jest Herr General!

Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Originally Posted by fechu
I jeszcze mnie naszło... Ile warte były sparingi przed Euro bo tu tez była dyskusja na ten temat. Ukraina dobre wyniki i gdzie są? Hiszpania z Gruzją w cipe, tutaj 6 pkt. My to samo. Mam nadzieję, że da to do myślenia co niektórym smile
towarzyskie to zawsze jest dno smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by fechu
I jeszcze mnie naszło... Ile warte były sparingi przed Euro bo tu tez była dyskusja na ten temat. Ukraina dobre wyniki i gdzie są? Hiszpania z Gruzją w cipe, tutaj 6 pkt. My to samo. Mam nadzieję, że da to do myślenia co niektórym smile

Ale ronaldo to jednak chuj smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
aker tu nawet nie trzeba się układać

zegarki w ciemno biorą remis a dla Francji remis oznacza pewne 1 miejsce

i wszyscy happy

no może poza tymi co myślą, że Francja będzie wszystko wygrywać bo gra u siebie wink

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by fechu
I jeszcze mnie naszło... Ile warte były sparingi przed Euro bo tu tez była dyskusja na ten temat. Ukraina dobre wyniki i gdzie są? Hiszpania z Gruzją w cipe, tutaj 6 pkt. My to samo. Mam nadzieję, że da to do myślenia co niektórym smile
towarzyskie to zawsze jest dno smile
tylko pożywka DLA BUKÓW

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
dało dało, Polska w półfinale ma byc minmum bo wpierdol

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by fechu
I jeszcze mnie naszło... Ile warte były sparingi przed Euro bo tu tez była dyskusja na ten temat. Ukraina dobre wyniki i gdzie są? Hiszpania z Gruzją w cipe, tutaj 6 pkt. My to samo. Mam nadzieję, że da to do myślenia co niektórym smile
Oczywiście nie że my 6 pkt tylko wyniki i gra zupełnie inna. wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
P
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
Widzę wqrw duży na forum. Ja też wtopiłem na Portugalcach dziś niestety.
No takie życie - co się udało na Belgach i Islandii ugrać - oddałem bukowi na Portugalii.

Z innej beczki. Pytanie mam. Fantasy - jutro zaczyna się MD3 - czyli co - dzika karta i transfery do spodu.

Potem jest jeszcze jedna dzika karta na fazę pucharową?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325
Likes: 3
Originally Posted by bitnap
aker tu nawet nie trzeba się układać

zegarki w ciemno biorą remis a dla Francji remis oznacza pewne 1 miejsce

i wszyscy happy

no może poza tymi co myślą, że Francja będzie wszystko wygrywać bo gra u siebie wink

masz rację bo na to wskazuje logika i zapewne trochę grosza pójdzie u buków na remis i właśnie dlatego uważam że na przekór tutaj będzie win żab

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
nie ma co grac, same ciulowate mecze zostały w grupach

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Eeee tam w półfinale. Co będzie to będzie. Najpierw trzeba przybić stempel z Ukrainą, a później ogolić akera z Jacusia, mam nadzieję. I wtedy będzie zajebisty wynik dla mnie. A jakby poszło coś dalej to już byłaby bajka.

Na spokojnie i z wiarą w naszych. smile

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by aker
Originally Posted by bitnap
aker tu nawet nie trzeba się układać

zegarki w ciemno biorą remis a dla Francji remis oznacza pewne 1 miejsce

i wszyscy happy

no może poza tymi co myślą, że Francja będzie wszystko wygrywać bo gra u siebie wink

masz rację bo na to wskazuje logika i zapewne trochę grosza pójdzie u buków na remis i właśnie dlatego uważam że na przekór tutaj będzie win żab


Problem w tym, że te czarnuchy grać nie umieją. Szwajcarii nie oglądałem.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Pepele
Widzę wqrw duży na forum. Ja też wtopiłem na Portugalcach dziś niestety.
No takie życie - co się udało na Belgach i Islandii ugrać - oddałem bukowi na Portugalii.

Z innej beczki. Pytanie mam. Fantasy - jutro zaczyna się MD3 - czyli co - dzika karta i transfery do spodu.

Potem jest jeszcze jedna dzika karta na fazę pucharową?

Ciężko jest mi autorytatywnie stwierdzić ale Biczu twierdził, że najprawdopodobniej tak, dlatego można/warto wykorzystać tę kartę już teraz. Jednak jak wspomniałem, niestety nie jestem zarejestrowany w tej grze, dlatego też pozwalam sobie jedynie wspomnieć to co pisał Biczu, o ile oczywiście dobrze zrozumiałem Jego słowa i poprawnie zinterpretowałem wskazówki.

piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325
Likes: 3
Originally Posted by fechu
Eeee tam w półfinale. Co będzie to będzie. Najpierw trzeba przybić stempel z Ukrainą, a później ogolić akera z Jacusia, mam nadzieję. I wtedy będzie zajebisty wynik dla mnie. A jakby poszło coś dalej to już byłaby bajka.

Na spokojnie i z wiarą w naszych. smile

życza Ci pełno myca

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Originally Posted by fechu
I jeszcze mnie naszło... Ile warte były sparingi przed Euro bo tu tez była dyskusja na ten temat. Ukraina dobre wyniki i gdzie są? Hiszpania z Gruzją w cipe, tutaj 6 pkt. My to samo. Mam nadzieję, że da to do myślenia co niektórym smile

Muszę Cię zmartwić, nie da. Jak tylko będzie okazja ponarzekać i powylewać frustracje wielu nie omieszka

Strona 50 z 60 1 2 48 49 50 51 52 59 60

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,523
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1