pozdro..."> pozdro...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#66999 12/09/2004 02:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
zarejestrowalem sie tez teraz poczekamy ile czasu minie kiedy mi przesla odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
pozdrowienia

Bonus: Unibet
#67000 12/09/2004 15:07
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
Quote
Oryginalnie wysłał dom45:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał ges:
[qb]Witam
Ja chciałbym powiedzieć o mrbrookmaker [mrbookmaker.com]
A najogólniej mówiąc chodzi o to że daje trzy darmowe obstawienia każde po 1 EUR.
Jeżeli ktoś zrobi sobie konto to po rejestracji musi podać promo code który idzie tak:FR072003T
wtedy dostajemy 3 darmowe obstawienia, chyba że dostaliśmy zaraz po rejestracji to wtedy promo code nie będzie działał.[/qb]
dzieki
kod działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

ps
jakie tam jest minimum i ile razy trzeba obrócic tym bonusem, zeby wypłacic?[/qb]
gdzie wpisuje sie ten promo code ??

#67001 12/09/2004 15:19
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Promo code wpisujesz jak się zalogujesz.
Tam jest po prawej stronie napisane DUŻYMI literami PROMO CODE !!!
Trzeba czytać !!! :zobacz:

#67002 12/09/2004 15:22
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
jeszcze jedno pytanie po ilu przychodzi mail potwierdzajacy zarejstrowanie sie ??

#67003 12/09/2004 20:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
czy w "starej" promocji bettingpals 5$ mozna wyplacic tylko to co sie wygra ponad te 5 dolarow czy calosc ? ktos pamieta ile razy trzeba obrocic bonus ?

#67004 13/09/2004 22:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 21
V
Voo Offline
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 21
Ile razy trzeba obrocic te Free bets z MrBookmaker zeby wyplacic???

#67005 13/09/2004 23:05
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
W Mrbookmaker chyba trzeba dokonać depozytu przed wypłatą.

#67006 14/09/2004 16:15
Dołączył: Aug 2003
Posty: 26
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 26
zalogowalem sie na bettingpals, bonusa nie ma...no to wyslalem maila ze chce ten bonus, odpisali zebym spelnik wszystkie warunki... no dobra, wyslalem skan dowodu znowu proszac o bonusa, przyszla odpowiedz o jakiejs oplacie weryfikacyjnej..olalem.. do dzis mam 0,00 na koncie, czekac dalej czy ponaglac, czy moze wplacic im te 0,99 ??

#67007 14/09/2004 19:56
Dołączył: Sep 2004
Posty: 146
S
member
member
S Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 146
Na tej stronie jest napisane ze daja 2 euro za rejestracje http://www.arenabet.com/default.htm

zarejestrowalem sie tam ale kasy nie dostalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> moze wam sie uda jesli tak napiszcie co trzeba zrobic zeby kase dostac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#67008 15/09/2004 03:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 65
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 65
Siemacie mam na koncie w betpingals 29 dolcow i chcialbym to wyplacic co musze zrobic i jak to wyplacic Please send the verification amount $0.99 to BettingPals.com account o co z tym chodzi jak uzyskac wyplate jesli by ktos wiedzial prosze o pomoc.. Konto mam w inteligo ale nie mam pojecia jak w tym buku wyplacic hajs:) z gory dzieki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: jak zalozyc konto w mb jesli tego wymagaja prosze o linq

#67009 15/09/2004 03:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał Trex666:
[qb]Siemacie mam na koncie w betpingals 29 dolcow i chcialbym to wyplacic co musze zrobic i jak to wyplacic Please send the verification amount $0.99 to BettingPals.com account o co z tym chodzi jak uzyskac wyplate jesli by ktos wiedzial prosze o pomoc.. Konto mam w inteligo ale nie mam pojecia jak w tym buku wyplacic hajs:) z gory dzieki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: jak zalozyc konto w mb jesli tego wymagaja prosze o linq[/qb]
Niektórzy to mają problemy :rolleyes: Pozniej Ci napisze jak, najpierw musze z Gamebookers swoje załatwić...

#67010 15/09/2004 12:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 65
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 65
Experto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: jesli mozesz napisz mi jeszcze jak wyplacic hajs bettingpingals i co 3ba zrobic czy cos do nich wyslac jakies potwierdzenie czegos czy jak ? Scan paszportu im wyslalem.
Add/Update Banking Method
The operation has been successfully comepleted. (code 0)

Thank you for providing BettingPals.com with your banking information.

Please send the verification amount $0.99 to BettingPals.com account: [email][email protected]??????????[/email] o co z tym chodzi

The payment method will be authorised within 6-12 hours!

Back to your Banking Details

#67011 15/09/2004 20:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 270
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 270
Odkupie bon z bet-at-home od kogos. Jakby cos to na priv!!~
Bardzo prosze!!

#67012 15/09/2004 23:53
Dołączył: Aug 2004
Posty: 202
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 202
Czy zna ktos moze kod promocji"Cashback bets"w Mrbookmaker?Jezeli tak bede wdzieczny za podanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#67013 16/09/2004 00:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Quote
Oryginalnie wysłał Trex666:
[qb]Experto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: jesli mozesz napisz mi jeszcze jak wyplacic hajs bettingpingals i co 3ba zrobic czy cos do nich wyslac jakies potwierdzenie czegos czy jak ? Scan paszportu im wyslalem.
Add/Update Banking Method
The operation has been successfully comepleted. (code 0)

Thank you for providing BettingPals.com with your banking information.

Please send the verification amount $0.99 to BettingPals.com account: [email][email protected]??????????[/email] o co z tym chodzi

The payment method will be authorised within 6-12 hours!

Back to your Banking Details[/qb]
jak by kolega chciał to by odpowiedź sam znalazł -->> bettingpals topic - przeczytaj 2 ostatnie posty.

#67014 16/09/2004 14:41
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2
Quote
Na tej stronie jest napisane ze daja 2 euro za rejestracje http://www.arenabet.com/default.htm

zarejestrowalem sie tam ale kasy nie dostalem moze wam sie uda jesli tak napiszcie co trzeba zrobic zeby kase dostac
Tez chcialbym sie dowiedziec o szczegoly tej promocji. Czy moze ktos z tego korzystal? Czy rzeczywiscie daja 2 euro za sama rejestracje?

#67015 16/09/2004 14:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Quote
Oryginalnie wysłał sirnowy:
[qb]
Quote
Na tej stronie jest napisane ze daja 2 euro za rejestracje http://www.arenabet.com/default.htm

zarejestrowalem sie tam ale kasy nie dostalem moze wam sie uda jesli tak napiszcie co trzeba zrobic zeby kase dostac
Tez chcialbym sie dowiedziec o szczegoly tej promocji. Czy moze ktos z tego korzystal? Czy rzeczywiscie daja 2 euro za sama rejestracje?[/qb]
Eh..ja również starałem się o tego bonusa...ponad miesiąc temu. Zarejestrowałem się i nic nie dostałem. Po dwóch dniach napisałem maila [w języku niemieckim] z zapytaniem dlaczego nie dostałem bonusa, jakie są warunki aby wypłacić i takie tam. Odpowiedź była taka dla obywateli Wschodniej Europy bonus 2 EUR został zablokowany :rolleyes:

pozdrawiam,
Ojro

#67016 16/09/2004 18:54
Dołączył: Aug 2004
Posty: 270
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 270
Czy odbieral juz ktos kaske z mrbookmaker??????? I czy to prawda ze trzeba przed wyplata wplacic 15 Euro??

#67017 20/09/2004 19:10
Dołączył: Aug 2004
Posty: 270
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 270
Juz dawno nikt tu nie zagladal... Jesli ma ktos darmowy bon z bet-at-home to bardzo chetnie odkupie!! info na gg 9469479. zapraszam serdecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#67018 01/11/2004 21:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
temat bardzo frapujący ale jakby ostatnimi czasy obumarł wiec trzeba go ratowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

a zatem moze ktoś coś wie o nowych bonusach bezdepozytwoych ? ? ?

p.s.
pozdro dla rocco82

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1