Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 67 1 2 4 5 6 7 8 66 67
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by bitnap
fechu tę łychę to chyba od wczoraj już robisz ...
smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
na dziś tylko Portugalia-Chorwacja BTS, @2.2

i oczywiście ściskanie kciuków za orzełów

boks boks boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Błaszczykowski, Krychowiak, Mączyński, Grosicki - Milik, Lewandowski. W składzie ma nie być niespodzianek, o 15 na mecz 1/8 finału ze Szwajcarią wyjdzie drużyna która zremisowała z Niemcami. Nic też piłkarzom w Saint Etienne nie przypomni, że presja jest w sobotę większa niż w meczach grupowych


Jak się przygotować do meczu, jakiego reprezentacja nie grała od 30 lat? Jak kto chce. Trener Adam Nawałka dał piłkarzom więcej swobody niż zwykle. To wynika również z tego, że Polacy jeszcze ani razu w Euro 2016 nie grali tak wcześnie, o 15. Rytm wcześniejszych dni meczowych: śniadanie, rozruch, odprawa, obiad, wyjazd - był nie do powtórzenia. Piłkarze dostali czas na zjedzenie śniadania do 11. Przedpołudniowy rozruch w hotelowej siłowni tym razem nie jest obowiązkowy. O 11.45 odprawa, na której trener zawsze ogłasza skład. Tym razem było wokół niego najmniej wątpliwości. Zawieszony za kartki jest Bartosz Kapustka, przez co odpadło kilka możliwości taktycznych. A mecz z Ukrainą pokazał, jak bardzo zmienia drużynę nieobecność któregokolwiek z najlepszych żołnierzy Nawałki.

Po odprawie o 12 piłkarze mają zaplanowany lekki posiłek, ale nie obiad. I też tylko dla chętnych. O 13.25 wyjeżdżają na stadion. O Saint Etienne, choć to jedno z najmniejszych turniejowych miast, jeszcze w przeddzień meczu trudno było powiedzieć, że jest zalane przez kibiców. Jeśli już byli widoczni, to raczej Szwajcarzy, większość Polaków dotrze dzisiaj. Ale piłkarze i tak tej atmosfery nie poczują. W Marsylii przed meczem z Ukrainą mieszkali bardzo blisko strefy kibica, mieli na nią widok z hotelu. W Saint Etienne mieszkają w hotelu Best Western przy lotnisku, dość skromnym jak na hotelowe standardy turnieju. Miejsca dla drużyn przed meczami wybiera UEFA, w hotelu Polaków mieszkali już podczas Euro Anglicy, Islandczycy i Chorwaci. Dla piłkarzy ważniejsze było w sobotę to, co za oknem: zmiana pogody. W dniu starcia ze Szwajcarami będzie chłodniej niż w piątek. Czyli po myśli Polaków, którzy obawiali się gry tak wcześnie w upale. W porze meczu ma, według prognoz, padać.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
mam tak samo jak ty...
akagi lepiej by zaspiewal

Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
POLSKA win
POLSKA over 1,5
POLSKA wygra i powyzej
Karny
Milik / Lewy 2, 3+ score

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by e$corpion
POLSKA win
POLSKA over 1,5
POLSKA wygra i powyzej
Karny
Milik / Lewy 2, 3+ score

laugh laugh laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
na razie:

SUI-POL U1,5 + WAL-NIR u1,5

Polska
Walia
Chorwacja

awanse boks wink

zastanawiam się nad CRO-POR over, bts. A także 0-0 do HT w meczu Polski i Walii.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Gamba Osaka i powyżej 2.5 Gamba Osaka v Nagoya Grampus
(Wynik/Suma goli) 25/06/2016 Brak 2.40 Odbędzie się
2 Kawasaki Frontale i powyżej 2.5 Kawasaki Frontale v Omiya Ardija
(Wynik/Suma goli) 25/06/2016 Brak 2.30 Odbędzie się
3 Urawa Red Diamonds i powyżej 2.5 Urawa Red Diamonds v Vissel Kobe
(Wynik/Suma goli) 25/06/2016 Brak 2.20 Odbędzie się
4 Sanfrecce Hiroshima i powyżej 2.5 Ventforet Kofu v Sanfrecce Hiroshima
(Wynik/Suma goli) 25/06/2016 Brak 2.62 Odbędzie się
5 Yokohama F-Marinos i powyżej 2.5 Yokohama F-Marinos v FC Tokio
(Wynik/Suma goli) 25/06/2016 Brak 4.75 Odbędzie się
6 Kashima Antlers i powyżej 2.5 Kashima Antlers v Avispa Fukuoka
(Wynik/Suma goli) 25/06/2016 Brak 1.80 Odbędzie się

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Warren
na takie upały jak ktoś chce żyć wieczorem to się o 15 pije szprycera , whiskey tylko dla twardzieli albo dla tych co od 18 zaczynają walić towar do nosa wink
Jadę od 14.00 ze znajomymi łychę, czy to znaczy, że jestem twardzielem drogi Warrenie? smile

jeżeli od wczoraj od 14 to jesteś twardziel smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by e$corpion
POLSKA win
POLSKA over 1,5
POLSKA wygra i powyzej
Karny
Milik / Lewy 2, 3+ score
dobrze2

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Kura
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Warren
na takie upały jak ktoś chce żyć wieczorem to się o 15 pije szprycera , whiskey tylko dla twardzieli albo dla tych co od 18 zaczynają walić towar do nosa wink
Jadę od 14.00 ze znajomymi łychę, czy to znaczy, że jestem twardzielem drogi Warrenie? smile
jeżeli od wczoraj od 14 to jesteś twardziel smile
Wczoraj tylko bronxy...

bitek cię prosił o podanie składu z Fantasy smile

Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by e$corpion
POLSKA win
POLSKA over 1,5
POLSKA wygra i powyzej
Karny
Milik / Lewy 2, 3+ score

laugh laugh laugh

Originally Posted By: Uve87
Ukraina win

Ukraina o 1,5

boks

Niemcy win
Niemcy -1,5
Schurlle / Muller / Basti / Can score boks


Originally Posted By: Uve87
Irole win
Irole over 1,5
Lafferty strzeli / strzeli 2+

boks


laugh laugh laugh papa

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Kura
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Warren
na takie upały jak ktoś chce żyć wieczorem to się o 15 pije szprycera , whiskey tylko dla twardzieli albo dla tych co od 18 zaczynają walić towar do nosa wink
Jadę od 14.00 ze znajomymi łychę, czy to znaczy, że jestem twardzielem drogi Warrenie? smile
jeżeli od wczoraj od 14 to jesteś twardziel smile
Wczoraj tylko bronxy...

bitek cię prosił o podanie składu z Fantasy smile

jeszcze nie wybrałem smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Originally Posted by bitnap
na dziś tylko Portugalia-Chorwacja BTS, @2.2

i oczywiście ściskanie kciuków za orzełów

boks boks boks
Potugalce strzela bankowo cos po slabej grze w grupie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
A ja bym chcial zeby bezwzgledu na wynik naszego ostatniego meczu na Euro, Adam Nawalka pozostal na stanowisku i poprowadzil nasze Orły do mistrzostw swiata. Wierze tez mimo tego co teraz osiagaja, to turniej zycia jeszcze przed nimi.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
laugh

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by e$corpion
POLSKA win
POLSKA over 1,5
POLSKA wygra i powyzej
Karny
Milik / Lewy 2, 3+ score

laugh laugh laugh

Nie beksuj dzisiaj grzecznie Cię proszę, bo polecisz dla świętego spokoju na czas meczu.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Wilmots: "Nainngolan pali papierosy, dlatego dostal pokoj z balkonem"

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Nawałka sam nie zrezygnuje ze stanowiska selekcjonera, nawet gdyby te obecne eliminacje skończył na fazie grupowej. Było to jego marzenie aby poprowadzić reprę. A jeszzcze pamiętam jak trenował GKS KAtowice...

Strona 6 z 67 1 2 4 5 6 7 8 66 67

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1