|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
w trakcie sezonu gracie fantasy w angielskiej tak ? ja dopiero na euro drugi raz coś takiego gram bo wcześniej bundesmajster tylko ja gram od 4 sezonów w fpl zrobimy ligę mecz.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
jak dobrze że w angielskiej lidzę nie jestem na bieżąco bo bym pewnie i EPL fantasy sie wciągnął 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,618 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,618 Likes: 10 |
Wow a co to za wynalazki, dobre to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Prażubra nie znasz Sensi ? pewno w ameryce nima ? dobre piwko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Wow a co to za wynalazki, dobre to? jeszcze dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,618 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,618 Likes: 10 |
Wszyscy za Włochami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Skopiowałem z innego (oczywiście gorszego forum - jakby moderator czytał ;-)) ), ale jakiś gość ładnie przewidział dzisiejszy mecz:
Dyscyplinailka nozna Godzina:15 Spotkanie:Francja-Irlandia Typ: Francja i bts Kurs:5.0 Analiza: Jak juz ktos wyzej wspominal,typ pod punktacje. Nie analizowalem tego jakos szczegolnie,bo czasu malo. Ale te mistrzostwa sa nieobliczalne,wystarczy spojrzec jakie kraje awansowaly. Irlandia pokazala do tej pory na dobry futbol. Niestety to juz ich koniec przygody z Euro. Nikt nie pozwoli,aby gospodarz odpadl z rozgrywek tak szybko. Francja nie zachwycila mnie,zwlaszcza w obronie. Co prawda wygrali pierwsze dwa mecze grupowe ale Rumunami w koncowce a Albania okazalo sie,ze to zaden przeciwnik,dostawala od wszystkich. Ze Szwajcaria bezbramkowy remis. Jezeli chodzi o dzisiejsze spotkanie duzo zalezy od tego jak bedzie przebiegalo pierwsze 30min. Jak padnie gol,mysle,ze moj typ wejdzie. Najlepiej jak by byl to gol dla Irlandii. Francja by musiala ruszyc mocno. Zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Prażubra nie znasz Sensi ? pewno w ameryce nima ? dobre piwko jak na koncerniaka ujdzie, ale ogolnie rzecz biorac kiepskie piwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Prażubra nie znasz Sensi ? pewno w ameryce nima ? dobre piwko jak na koncerniaka ujdzie, ale ogolnie rzecz biorac kiepskie piwo [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,618 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,618 Likes: 10 |
Prażubra nie znasz Sensi ? pewno w ameryce nima ? dobre piwko jak wyjeżdżałem to nie było, ale jest sporo polskich piw do wyboru:EB, Okocim, Łomża, Tyskie, żywiec, warka, warka Strong, tatra, Tatra mocne,kasztelan,Żywiec porter. W Polsce tylko żubra piłem i ewentualnie speciala, jak kupony wchodziły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Oglądam powtórkie 2 gola dla szwabów. Co obrońca dał wjechać Draxlerowi to się nie dziwię, że 3 do plecaka dostali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,618 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,618 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Prażubra nie znasz Sensi ? pewno w ameryce nima ? dobre piwko jak wyjeżdżałem to nie było, ale jest sporo polskich piw do wyboru:EB, Okocim, Łomża, Tyskie, żywiec, warka, warka Strong, tatra, Tatra mocne,kasztelan,Żywiec porter. W Polsce tylko żubra piłem i ewentualnie speciala, jak kupony wchodziły   Okocim w miarę w porządku, choć to może sentyment.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,618 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,618 Likes: 10 |
Oglądam powtórkie 2 gola dla szwabów. Co obrońca dał wjechać Draxlerowi to się nie dziwię, że 3 do plecaka dostali. obrona stała jak kołki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493 |
Niemcy nie zagrali jakoś wybitnie, to raczej Słowacja była strasznie słaba. Węgry - Belgia over 2,5  za ciosem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
jutro Parolo ładnie punktuje u Włochów i to jest czarny kon na fantasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
Szwagier tak się podjarał grą polskiej repry że dzisiaj położył mi na stół kafla że mam mu postawić u buka na win z Portugalią
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|