Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 37 1 2 3 4 5 36 37
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Fabian-9
Piszczek-8
Glik-9
Pazdan-8
Jędza-7
Krycha-8
Mąka-6
Kuba-8
Grosik-6
Kapustka-6
Lewy-7
Milik-5

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
powiem tak...mam nadzieje ze Walia rozjedzie Portugalie jakims sposobem w polfinale

bo jak na razie spelnia sie moj koszmar ze druzyna ktora nie grala nic w grupie, weszla dalej na 3 remisach moze zostac mistrzem europy, wstyd

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by forty
Originally Posted by TEO
Originally Posted by forty
pazdan 9,chyba za to ze w Gorniku grał:)
Forty prędzej już punktacja jak u uve niż jak u Ciebie. Glik 10 Pazdan 6. Naprawdę aż taką dysproporcje widziałeś w ich grze?

przyznam ze oje ocena nie bierze pod uwage meczu z niemcami,bo nic z niego nie pamiętam,a tam Pazadan gral mecz zycia,ale juz potem bylo b przeciętnie,a tylko dobrej woli gebelsa z gwizdkiem,zawdzięcza brak red i karnego na ronaldo,i te jego podania pazad do fabjana,pazdan do najblizszego ,pazdan do fabiana itd,itd
Pazdan grał turniej życia, był wszędzie, ambicją nadrabiał swoje braki. Dla mnie zasłużył na bardzo wysoką notę. A co do karnego z Portugalią to ok, ale czerwona kartka w żadnym wypadku tam się nie należała.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by kazow
powiem tak...mam nadzieje ze Walia rozjedzie Portugalie jakims sposobem w polfinale
moim zdaniem tu już jaj nie będzie, i jeśli ich rozjadą to w karnych ale też muszę dodać że już nic mnie nie zdziwi więc jak coś proszę się nie sugerować grin

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Pany najgorsze w tym wszystkim jest to , że po wczorajszym rozstrzygnięciu w meczu Belgia - Walia , mam nie odparte wrażenie że gralibyśmy w finale........, przy pozytywnym wyniku konfrontacji z Portugalią.....

Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Originally Posted by forty
przyznam ze oje ocena nie bierze pod uwage meczu z niemcami,bo nic z niego nie pamiętam,a tam Pazadan gral mecz zycia,ale juz potem bylo b przeciętnie,a tylko dobrej woli gebelsa z gwizdkiem,zawdzięcza brak red i karnego na ronaldo,i te jego podania pazad do fabjana,pazdan do najblizszego ,pazdan do fabiana itd,itd

proponuję zapoznać się z wytycznymi UEFY, żeby później nie pisać takich bzdur

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Co uefa zakazala gwizdac karnych?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
smirk tak, zakazała smirk

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
tego nie wiedzialem

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Jezeli odpadna Niemcy i Francuzi to juz nie ma sensu dla mnie dalej grac w fantasy. Co z tego, ze Walia awansowala jak Ramsey zawieszony mad

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
HC5UC-M5WCE-5YHM9-7X39L-MRTE8J

Prosze macie 22 zl na Bet at Home wykorzystajcie sobie.

MIlego weekendu

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Musicie zagrac 3 x po kursie 1,5 i wyplacic

Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Originally Posted by forty
Co uefa zakazala gwizdac karnych?
jeśli jest karny to nie ma czerwa, zanotuj to sobie bo się kompromitujesz pisząc takie bzdury o karnym i czerwie

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by alfa
Originally Posted by forty
Co uefa zakazala gwizdac karnych?
jeśli jest karny to nie ma czerwa, zanotuj to sobie bo się kompromitujesz pisząc takie bzdury o karnym i czerwie

ojj a szczesny z grecja sprzed 4laty smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by alfa
Originally Posted by forty
Co uefa zakazala gwizdac karnych?
jeśli jest karny to nie ma czerwa, zanotuj to sobie bo się kompromitujesz pisząc takie bzdury o karnym i czerwie

znajdz mi taki przepis

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Originally Posted by tronk
Originally Posted by alfa
Originally Posted by forty
Co uefa zakazala gwizdac karnych?
jeśli jest karny to nie ma czerwa, zanotuj to sobie bo się kompromitujesz pisząc takie bzdury o karnym i czerwie

ojj a szczesny z grecja sprzed 4laty smile

Przepisy się zmieniają

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
ale takiego, o braku czerwonej nie ma

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by forty
ale takiego, o braku czerwonej nie ma
najważniejszą różnicą względem poprzednich przepisów jest ta dotycząca faulowania rywala w polu karnym. Jak wynika z przepisów IFAB, teraz jeśli zawodnik mający intencję odebrania piłki sfauluje rywala znajdującego się w polu karnym w dobrej pozycji strzeleckiej to powinien obejrzeć tylko żółtą kartkę. Do tej pory w większości przypadków taka sytuacja kończyła się wyrzuceniem piłkarza z boiska.

Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Originally Posted by forty
Originally Posted by alfa
Originally Posted by forty
Co uefa zakazala gwizdac karnych?
jeśli jest karny to nie ma czerwa, zanotuj to sobie bo się kompromitujesz pisząc takie bzdury o karnym i czerwie

znajdz mi taki przepis
Originally Posted by tronk
Originally Posted by alfa
Originally Posted by forty
Co uefa zakazala gwizdac karnych?
jeśli jest karny to nie ma czerwa, zanotuj to sobie bo się kompromitujesz pisząc takie bzdury o karnym i czerwie

ojj a szczesny z grecja sprzed 4laty smile


słowo klucz "4 lata", obecnie UEFA wychodzi z założenia, że nie należy karać dwa razy za jedno przewinienie (karny i czerwona), oczywiście gdyby ktoś w polu karny złamał nogę przeciwnika to pewnie by dostał czerwoną, a sędzia jeszcze by i karnego podyktował ale w 90% przypadków jest karny i max żółta (najlepiej sprawdźcie sobie ile było karnych w meczach i ilu piłkarzy przy tej okazji wyleciało z boiska).

mam wrażenie, że poza jedną imprezą raz na 2/4 lata to piłki nożnej nie oglądacie? bo o tej zmianie to nawet w przypadku meczów naszej ekstraklasy wałkowali już dobrych kilka miesięcy no ale może oglądacie tylko PL czy PD i to z obcym komentarzem to wasza niewiedza jest usprawiedliwiona.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by kamasutra
Pany najgorsze w tym wszystkim jest to , że po wczorajszym rozstrzygnięciu w meczu Belgia - Walia , mam nie odparte wrażenie że gralibyśmy w finale........, przy pozytywnym wyniku konfrontacji z Portugalią.....
Powiem uczciwie że sukcesem jest 5 meczów bez porażki a nie ćwiartka

Strona 3 z 37 1 2 3 4 5 36 37

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, alfa, burbon, rafal08, rymoholik, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,348 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1