|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Fabian-9 Piszczek-8 Glik-9 Pazdan-8 Jędza-7 Krycha-8 Mąka-6 Kuba-8 Grosik-6 Kapustka-6 Lewy-7 Milik-5
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
powiem tak...mam nadzieje ze Walia rozjedzie Portugalie jakims sposobem w polfinale
bo jak na razie spelnia sie moj koszmar ze druzyna ktora nie grala nic w grupie, weszla dalej na 3 remisach moze zostac mistrzem europy, wstyd
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
pazdan 9,chyba za to ze w Gorniku grał:) Forty prędzej już punktacja jak u uve niż jak u Ciebie. Glik 10 Pazdan 6. Naprawdę aż taką dysproporcje widziałeś w ich grze? przyznam ze oje ocena nie bierze pod uwage meczu z niemcami,bo nic z niego nie pamiętam,a tam Pazadan gral mecz zycia,ale juz potem bylo b przeciętnie,a tylko dobrej woli gebelsa z gwizdkiem,zawdzięcza brak red i karnego na ronaldo,i te jego podania pazad do fabjana,pazdan do najblizszego ,pazdan do fabiana itd,itd Pazdan grał turniej życia, był wszędzie, ambicją nadrabiał swoje braki. Dla mnie zasłużył na bardzo wysoką notę. A co do karnego z Portugalią to ok, ale czerwona kartka w żadnym wypadku tam się nie należała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
powiem tak...mam nadzieje ze Walia rozjedzie Portugalie jakims sposobem w polfinale moim zdaniem tu już jaj nie będzie, i jeśli ich rozjadą to w karnych ale też muszę dodać że już nic mnie nie zdziwi więc jak coś proszę się nie sugerować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Pany najgorsze w tym wszystkim jest to , że po wczorajszym rozstrzygnięciu w meczu Belgia - Walia , mam nie odparte wrażenie że gralibyśmy w finale........, przy pozytywnym wyniku konfrontacji z Portugalią.....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
przyznam ze oje ocena nie bierze pod uwage meczu z niemcami,bo nic z niego nie pamiętam,a tam Pazadan gral mecz zycia,ale juz potem bylo b przeciętnie,a tylko dobrej woli gebelsa z gwizdkiem,zawdzięcza brak red i karnego na ronaldo,i te jego podania pazad do fabjana,pazdan do najblizszego ,pazdan do fabiana itd,itd proponuję zapoznać się z wytycznymi UEFY, żeby później nie pisać takich bzdur
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Co uefa zakazala gwizdac karnych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
 tak, zakazała 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jezeli odpadna Niemcy i Francuzi to juz nie ma sensu dla mnie dalej grac w fantasy. Co z tego, ze Walia awansowala jak Ramsey zawieszony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
HC5UC-M5WCE-5YHM9-7X39L-MRTE8J
Prosze macie 22 zl na Bet at Home wykorzystajcie sobie.
MIlego weekendu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Musicie zagrac 3 x po kursie 1,5 i wyplacic
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
Co uefa zakazala gwizdac karnych? jeśli jest karny to nie ma czerwa, zanotuj to sobie bo się kompromitujesz pisząc takie bzdury o karnym i czerwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Co uefa zakazala gwizdac karnych? jeśli jest karny to nie ma czerwa, zanotuj to sobie bo się kompromitujesz pisząc takie bzdury o karnym i czerwie ojj a szczesny z grecja sprzed 4laty 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Co uefa zakazala gwizdac karnych? jeśli jest karny to nie ma czerwa, zanotuj to sobie bo się kompromitujesz pisząc takie bzdury o karnym i czerwie znajdz mi taki przepis
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Co uefa zakazala gwizdac karnych? jeśli jest karny to nie ma czerwa, zanotuj to sobie bo się kompromitujesz pisząc takie bzdury o karnym i czerwie ojj a szczesny z grecja sprzed 4laty  Przepisy się zmieniają
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
ale takiego, o braku czerwonej nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
ale takiego, o braku czerwonej nie ma najważniejszą różnicą względem poprzednich przepisów jest ta dotycząca faulowania rywala w polu karnym. Jak wynika z przepisów IFAB, teraz jeśli zawodnik mający intencję odebrania piłki sfauluje rywala znajdującego się w polu karnym w dobrej pozycji strzeleckiej to powinien obejrzeć tylko żółtą kartkę. Do tej pory w większości przypadków taka sytuacja kończyła się wyrzuceniem piłkarza z boiska.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
Co uefa zakazala gwizdac karnych? jeśli jest karny to nie ma czerwa, zanotuj to sobie bo się kompromitujesz pisząc takie bzdury o karnym i czerwie znajdz mi taki przepis Co uefa zakazala gwizdac karnych? jeśli jest karny to nie ma czerwa, zanotuj to sobie bo się kompromitujesz pisząc takie bzdury o karnym i czerwie ojj a szczesny z grecja sprzed 4laty  słowo klucz "4 lata", obecnie UEFA wychodzi z założenia, że nie należy karać dwa razy za jedno przewinienie (karny i czerwona), oczywiście gdyby ktoś w polu karny złamał nogę przeciwnika to pewnie by dostał czerwoną, a sędzia jeszcze by i karnego podyktował ale w 90% przypadków jest karny i max żółta (najlepiej sprawdźcie sobie ile było karnych w meczach i ilu piłkarzy przy tej okazji wyleciało z boiska). mam wrażenie, że poza jedną imprezą raz na 2/4 lata to piłki nożnej nie oglądacie? bo o tej zmianie to nawet w przypadku meczów naszej ekstraklasy wałkowali już dobrych kilka miesięcy no ale może oglądacie tylko PL czy PD i to z obcym komentarzem to wasza niewiedza jest usprawiedliwiona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Pany najgorsze w tym wszystkim jest to , że po wczorajszym rozstrzygnięciu w meczu Belgia - Walia , mam nie odparte wrażenie że gralibyśmy w finale........, przy pozytywnym wyniku konfrontacji z Portugalią..... Powiem uczciwie że sukcesem jest 5 meczów bez porażki a nie ćwiartka
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|