Witam Kawka i..."> Witam Kawka i...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 21 1 2 5 6 7 8 9 20 21
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
dobrji djeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kawka i zaczynamy dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Quote
tylko zaraz zmykam do szkoły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

ale dzisiaj tylko 5 lekcji a potem zasiadam do analiz P Uefa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

tez bym chcial do szkoly jeszcze pochodzić, były czasy...

no Jose ja też wlasnie sobie zapodałem kawke z ekspresu + fajeczka i zaraz pora na śniadanko

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
ja musze skoczyć po jakies pieczywo a nie chce mi sie wychodzic do sklepu bo przeziębienie mnie męczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

kobita poszła do pracy i chyba jednak bede musiał sie zebrac albo przczekać do obiadu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
a moja do wawy pojechała, mam nadzieje że Bazyl jej gdzieś tam za rogiem nie dopadnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

w głowie mnie kuje bo wstalem po 6 i tylko 5 h snu, zrobilem juz 70 km do dziadka na wieś i spowrotem, a tu trzeba śniadanić, a ja najchetniej bym sobie zakopcił jeszcze fajku

tak wiec

fajken machen zwai granaten !

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> zdrówka Jose, co by nam dziś troszke wpadło $ a pozniej %

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
oby Szczypior

umnie tylko $ bo % nie wchodza w gre gardło mnie bolio z nosa cieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

do wekeendo nic z tych rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

masz jakies propozycje na UEFA?

ja chyba dzisiaj na West Ham walne kurs w GB 3,5 według mnie jest ostro przesadzony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

nic tylko czekać aż Tevez błysnie i odprawi Palermo z kwitkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
na nos i gardło jest jeden najlepszy sposób

pół litra na dwóch !

serio, bez żartów, sprawdzone i przetestowane,

ZALETY
- znieczulenie domiejscowe
- efekt pieca hutniczego
- zatrówa zarazki

vodken machen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
no to dobry pomysł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

ciekawe jak moja druga połowa na to zareaguje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

z kobietą 0.5 i do łóżeczka żeby ciepła nie tracić

zapraszam na qc do piłeczki Jose

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252


a ja właśnie wróciłem z obrony i to ostatnia rzecz jaką dzis będę pamiętał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Witam wszytkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja dalej chory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i nawet proponowane 0,5 na dwóch nie pomogło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Szczypior dzięki za wczorajszy typ na Fenerbahce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#671274 29/09/2006 06:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
a ja właśnie wróciłem z obrony i to ostatnia rzecz jaką dzis będę pamiętał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Mura .. a zdałeś chociaz ?? pochwal sie ...
ja od 7:30 siedze i zamulam .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#671275 29/09/2006 08:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Dobryyy

Panowie kiedy jest losowanie fazy grupowej Pucharu UEFA?
JAkoś mi się wydaje ,że zawsze nastepnego dnia było po odbyciu się meczy a jak to wygląda w tym roku ?

#671276 29/09/2006 08:49
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
ale fajna sytauacje teraz miałem

moj tata dowiedział sie że jestem chory i mam wolne wiec wpad z poraną wizyta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

akurat miałem sniadanie na stole chleb z serem i jajka na twaro a mój tata na to:

"Synu!!! a gdzie wedlinkia przeciez mamy dobry budżet" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#671277 29/09/2006 08:50
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
o godzinie 14:00 ale chyba transmisji na EuroSporcie nie ma i na innych kanałach też nie widze. więc pozostaje tylko uefa.com

#671278 29/09/2006 08:51
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
Quote
a ja właśnie wróciłem z obrony i to ostatnia rzecz jaką dzis będę pamiętał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Mura .. a zdałeś chociaz ?? pochwal sie ...
ja od 7:30 siedze i zamulam .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

kewin to pokerek!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ja rano z nudów w kasynie na GB przegrałem kilka euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

a mogłem wybrać FM 2006 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

co do losowania to wydaje mi się że jest dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671279 29/09/2006 08:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Quote
o godzinie 14:00 ale chyba transmisji na EuroSporcie nie ma i na innych kanałach też nie widze. więc pozostaje tylko uefa.com

Już we wtorek odbędzie się losowanie fazy grupowej Pucharu UEFA. Wisła Kraków znalazła się w koszyku trzecim.

info -> onet.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#671280 29/09/2006 10:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
umieram....
Ale było co świętować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671281 29/09/2006 11:25
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
No to dzisiaj wyjazd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Bełchatów ON TOUR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ŁKS ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671282 29/09/2006 21:56
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
no i wrocilem,

[i]5 piwek lekko zaszumiło w glowie,
portfel podrapany na łózku lezy sobie
pytam siebie co ja robie
oczekujac odpowiedzi tlumacze tak sobie
ze wiem co ja tu robie
przeciez wcale nie drapie sie w glowe
slucham radio maryja niczym pojebany
w salonie mam żólte firany
na stole szklaneczka sobie lezy
a wniej... czy ktos z was uwierzy
herbatka ciepla nie lisciasta
bo wcale nie jestem ze wsi tylko z miasta
tak sobie dzis rymuje
lecz ja wcale hip hopu nie czuje
wole metal rock i pop
pop jaki pop ?
taż to szczypop
kolega zielony lecz wcale nie w tamatach
on taki jest on jest taki kamrat
cos sie za bardzo rozpisalem
bo kalibra dzis za duzo slyszalem
pozornie ten tekst sie nie rymuje
zapusccie "konfrontacje" wtedy to sie czuje
konfrontacje kalibra gwoli scisłosci
a ja wracam, nadrabiam zaleglosci

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#671283 30/09/2006 06:55
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Quote
No to dzisiaj wyjazd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Bełchatów ON TOUR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ŁKS ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Było pięknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Biała inwazja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 7 z 21 1 2 5 6 7 8 9 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1