|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
dobrji djeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kawka i zaczynamy dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
tylko zaraz zmykam do szkoły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
ale dzisiaj tylko 5 lekcji a potem zasiadam do analiz P Uefa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> tez bym chcial do szkoly jeszcze pochodzić, były czasy... no Jose ja też wlasnie sobie zapodałem kawke z ekspresu + fajeczka i zaraz pora na śniadanko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
ja musze skoczyć po jakies pieczywo a nie chce mi sie wychodzic do sklepu bo przeziębienie mnie męczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
kobita poszła do pracy i chyba jednak bede musiał sie zebrac albo przczekać do obiadu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
a moja do wawy pojechała, mam nadzieje że Bazyl jej gdzieś tam za rogiem nie dopadnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
w głowie mnie kuje bo wstalem po 6 i tylko 5 h snu, zrobilem juz 70 km do dziadka na wieś i spowrotem, a tu trzeba śniadanić, a ja najchetniej bym sobie zakopcił jeszcze fajku
tak wiec
fajken machen zwai granaten !
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> zdrówka Jose, co by nam dziś troszke wpadło $ a pozniej %
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
oby Szczypior
umnie tylko $ bo % nie wchodza w gre gardło mnie bolio z nosa cieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
do wekeendo nic z tych rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
masz jakies propozycje na UEFA?
ja chyba dzisiaj na West Ham walne kurs w GB 3,5 według mnie jest ostro przesadzony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
nic tylko czekać aż Tevez błysnie i odprawi Palermo z kwitkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
na nos i gardło jest jeden najlepszy sposób
pół litra na dwóch !
serio, bez żartów, sprawdzone i przetestowane,
ZALETY - znieczulenie domiejscowe - efekt pieca hutniczego - zatrówa zarazki
vodken machen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
no to dobry pomysł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
ciekawe jak moja druga połowa na to zareaguje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
z kobietą 0.5 i do łóżeczka żeby ciepła nie tracić
zapraszam na qc do piłeczki Jose
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
a ja właśnie wróciłem z obrony i to ostatnia rzecz jaką dzis będę pamiętał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Witam wszytkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja dalej chory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i nawet proponowane 0,5 na dwóch nie pomogło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Szczypior dzięki za wczorajszy typ na Fenerbahce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
a ja właśnie wróciłem z obrony i to ostatnia rzecz jaką dzis będę pamiętał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mura .. a zdałeś chociaz ?? pochwal sie ... ja od 7:30 siedze i zamulam .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Dobryyy
Panowie kiedy jest losowanie fazy grupowej Pucharu UEFA? JAkoś mi się wydaje ,że zawsze nastepnego dnia było po odbyciu się meczy a jak to wygląda w tym roku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
ale fajna sytauacje teraz miałem
moj tata dowiedział sie że jestem chory i mam wolne wiec wpad z poraną wizyta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
akurat miałem sniadanie na stole chleb z serem i jajka na twaro a mój tata na to:
"Synu!!! a gdzie wedlinkia przeciez mamy dobry budżet" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
o godzinie 14:00 ale chyba transmisji na EuroSporcie nie ma i na innych kanałach też nie widze. więc pozostaje tylko uefa.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
a ja właśnie wróciłem z obrony i to ostatnia rzecz jaką dzis będę pamiętał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mura .. a zdałeś chociaz ?? pochwal sie ... ja od 7:30 siedze i zamulam .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> kewin to pokerek!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja rano z nudów w kasynie na GB przegrałem kilka euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a mogłem wybrać FM 2006 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co do losowania to wydaje mi się że jest dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
o godzinie 14:00 ale chyba transmisji na EuroSporcie nie ma i na innych kanałach też nie widze. więc pozostaje tylko uefa.com Już we wtorek odbędzie się losowanie fazy grupowej Pucharu UEFA. Wisła Kraków znalazła się w koszyku trzecim. info -> onet.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
umieram.... Ale było co świętować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
No to dzisiaj wyjazd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Bełchatów ON TOUR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ŁKS ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
no i wrocilem,
[i]5 piwek lekko zaszumiło w glowie, portfel podrapany na łózku lezy sobie pytam siebie co ja robie oczekujac odpowiedzi tlumacze tak sobie ze wiem co ja tu robie przeciez wcale nie drapie sie w glowe slucham radio maryja niczym pojebany w salonie mam żólte firany na stole szklaneczka sobie lezy a wniej... czy ktos z was uwierzy herbatka ciepla nie lisciasta bo wcale nie jestem ze wsi tylko z miasta tak sobie dzis rymuje lecz ja wcale hip hopu nie czuje wole metal rock i pop pop jaki pop ? taż to szczypop kolega zielony lecz wcale nie w tamatach on taki jest on jest taki kamrat cos sie za bardzo rozpisalem bo kalibra dzis za duzo slyszalem pozornie ten tekst sie nie rymuje zapusccie "konfrontacje" wtedy to sie czuje konfrontacje kalibra gwoli scisłosci a ja wracam, nadrabiam zaleglosci
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
No to dzisiaj wyjazd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Bełchatów ON TOUR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ŁKS ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Było pięknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Biała inwazja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|