"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 21 1 2 6 7 8 9 10 20 21
#671284 30/09/2006 14:19
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
ja dzisiaj polegam na 18 nastce kumpla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#671285 01/10/2006 09:45
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
od dzis panowie kierowcy jezdzimy na swiatlach cala dobe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> choc ja napewno nie zapomne bo caly rok jezdze na swiatlach!! wam tez polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671286 01/10/2006 11:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
ehhh od jutro znowu do szkoly... jutro na przuklad od 7:30 do 21:30... nic tylko skakac z radosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#671287 01/10/2006 11:44
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
to gdzie ty nocny chodzisz do szkoly???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#671288 01/10/2006 11:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Politechnika Wrocławska...zajecia od 7:30 do 17:00 i od 19:00 do 21:30 sekcja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#671289 01/10/2006 12:39
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
ja jutro zajecia od 7.30 - 17.45... masakra... ;/

#671290 01/10/2006 13:05
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
ja od 8 - do nie wiem której...

pierwszy dzień... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#671291 01/10/2006 13:16
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
ja tez pierwszy dzien, nie wiem czego mam sie spodziewac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> musze jakas kolezanke fajna poznac co bedzie notowala wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#671292 01/10/2006 13:22
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
ja nawet nie wiem gdzie mam ten pierwszy wykład...

pisze na planie MIKROEKON. s.B

rozszyfrowałem "sala B" ale czy to o to chodzi? a nawet jak tak to gdzie ona jest...

#671293 01/10/2006 13:27
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
A ja mam jutro wolne, bo jest rozpoczęcie i jest dzień rektorski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> We wtorek rozpoczęcie wydziałowe i godziny dziekańskie, w środę tylko 2 wykłady, w czwartek wykład i ćwiczenia a piątek wolny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Żeby tak było co tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#671294 01/10/2006 13:40
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Na studiach przeciez nie musisz łazić, aby do egzaminu umieć. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671295 01/10/2006 14:02
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
jutro znowu do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

5:11 autobus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

a było tak fajnie jak miałem wolne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jeszcze szkoła za tydzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#671296 01/10/2006 15:39
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
a ja jutro mam tylko w-f <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> na 14
i nie wiem gdzie mam isc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

chyba nie pojde bo jutro maja mojego laptopa sprowadzic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

we wtorek dzien rektorski a w srode szkolenie przeciwpozarowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

najgorzej ze nikogo nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

zachcialo sie na prawo.... a socjologia albo politologia to takie fajne kierunki

#671297 01/10/2006 16:55
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
a ja dziś wróciłem ze szkoły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i teraz mam 2 tyg. laby i lezenia brzuchem do góry, no prawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale przeważnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe..

#671298 01/10/2006 17:48
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
a ja dziś wróciłem ze szkoły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i teraz mam 2 tyg. laby i lezenia brzuchem do góry, no prawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale przeważnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe..

no tak taki to pozyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a mi sie teraz zaczeło jak nie szkoła to robota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

nie wiem kiedy sie wyspie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

szkoła zaocznie oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671299 01/10/2006 19:53
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
U mnie nauki od groma na studiach. W sobote sprawdzian z analizy matematycznej, na piatek ogromny material do nauczenia z marketingu a na niedziele masa nauki na zarzadzanie. I jeszcze do 22 w pracy caly tydzien.... Ehh... a kiedy odpoczac ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#671300 01/10/2006 22:55
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
odpoczniesz w trumnie, takie życie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a mi jakos nie chce sie spać, żuje ktos ?

#671301 01/10/2006 22:59
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
żuje żuje, własnie skończyłem opróżniac którąś z kolei butelke hoop coli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ogladam sobie dupki i furki i poza tym nic ciekawego, wprawdzie powinienem kończyc projekt, ale mam jeszcze kilka dni, zrobię dzień przed terminem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe

ps. szukam jakichś promocji bukmacherskich, bo nie powiem, pograłbym sobie, a powiedziałem sobie no i komus obiecałem, że przez pół roku nie wydam ani złotówki z własnej kieszeni, jedynie kasa z promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe... a słowa chce dotrzymac, to jak ? zna ktoś ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671302 01/10/2006 23:01
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
o Gnacik jak zwykle obecny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

ja znam --- > www. twój sąsiad z dowodem osobistym.pl

i cały świat przed Tobą otworem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#671303 01/10/2006 23:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
gnaciki , a Ty tylko tym oloweczkiem bazgrzesz czy mozesz jakas grafike na kompie zrobić ?
ps. kiedys widziałem ze sie oglaszales .

Strona 8 z 21 1 2 6 7 8 9 10 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Sensei), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1