|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
ja dzisiaj polegam na 18 nastce kumpla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
od dzis panowie kierowcy jezdzimy na swiatlach cala dobe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> choc ja napewno nie zapomne bo caly rok jezdze na swiatlach!! wam tez polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
ehhh od jutro znowu do szkoly... jutro na przuklad od 7:30 do 21:30... nic tylko skakac z radosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
to gdzie ty nocny chodzisz do szkoly???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Politechnika Wrocławska...zajecia od 7:30 do 17:00 i od 19:00 do 21:30 sekcja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
ja jutro zajecia od 7.30 - 17.45... masakra... ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
ja od 8 - do nie wiem której...
pierwszy dzień... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
ja tez pierwszy dzien, nie wiem czego mam sie spodziewac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> musze jakas kolezanke fajna poznac co bedzie notowala wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
ja nawet nie wiem gdzie mam ten pierwszy wykład...
pisze na planie MIKROEKON. s.B
rozszyfrowałem "sala B" ale czy to o to chodzi? a nawet jak tak to gdzie ona jest...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
A ja mam jutro wolne, bo jest rozpoczęcie i jest dzień rektorski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> We wtorek rozpoczęcie wydziałowe i godziny dziekańskie, w środę tylko 2 wykłady, w czwartek wykład i ćwiczenia a piątek wolny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Żeby tak było co tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Na studiach przeciez nie musisz łazić, aby do egzaminu umieć. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
jutro znowu do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
5:11 autobus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
a było tak fajnie jak miałem wolne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jeszcze szkoła za tydzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
a ja jutro mam tylko w-f <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> na 14 i nie wiem gdzie mam isc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
chyba nie pojde bo jutro maja mojego laptopa sprowadzic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
we wtorek dzien rektorski a w srode szkolenie przeciwpozarowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
najgorzej ze nikogo nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
zachcialo sie na prawo.... a socjologia albo politologia to takie fajne kierunki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
a ja dziś wróciłem ze szkoły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i teraz mam 2 tyg. laby i lezenia brzuchem do góry, no prawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale przeważnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
a ja dziś wróciłem ze szkoły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i teraz mam 2 tyg. laby i lezenia brzuchem do góry, no prawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale przeważnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe.. no tak taki to pozyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a mi sie teraz zaczeło jak nie szkoła to robota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie wiem kiedy sie wyspie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> szkoła zaocznie oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
U mnie nauki od groma na studiach. W sobote sprawdzian z analizy matematycznej, na piatek ogromny material do nauczenia z marketingu a na niedziele masa nauki na zarzadzanie. I jeszcze do 22 w pracy caly tydzien.... Ehh... a kiedy odpoczac ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
odpoczniesz w trumnie, takie życie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a mi jakos nie chce sie spać, żuje ktos ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
żuje żuje, własnie skończyłem opróżniac którąś z kolei butelke hoop coli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ogladam sobie dupki i furki i poza tym nic ciekawego, wprawdzie powinienem kończyc projekt, ale mam jeszcze kilka dni, zrobię dzień przed terminem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe
ps. szukam jakichś promocji bukmacherskich, bo nie powiem, pograłbym sobie, a powiedziałem sobie no i komus obiecałem, że przez pół roku nie wydam ani złotówki z własnej kieszeni, jedynie kasa z promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe... a słowa chce dotrzymac, to jak ? zna ktoś ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
o Gnacik jak zwykle obecny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
ja znam --- > www. twój sąsiad z dowodem osobistym.pl
i cały świat przed Tobą otworem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
gnaciki , a Ty tylko tym oloweczkiem bazgrzesz czy mozesz jakas grafike na kompie zrobić ? ps. kiedys widziałem ze sie oglaszales .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|