|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
1 Fährmann - 27 Riether, 29 Naldo, 31 Nastasic, 15 Aogo - 8 Goretzka, 5 Geis - 9 Di Santo, 7 Meyer, 13 Coupo-Moting - 25 Huntelaar
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Schalke to z tymi kitajcami mocnym składem, wie ktoś ?? czy skośni tacy słabi.. Nie wiem za co w tych Chinach tak płacą , jak oni nawet w azjatyckiej LM się kompletnie nie liczą...Widać legalna pralnia kasy za przyzwoleniem i kontrolą rządową....Schalke pierwszy oficjalny sparing i po 30 min 3 do przodu.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
dzieki TEO ..
wcześniej i tak pyknąłem..i uff.
pilka nozna - Spotkania towarzyskie klubów - Guangzhou R&F - Schalke8512 1.polowa: 1. i 2. druzyna strzela gola tak 3.05 5.7.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
nie da się ukryć ,iż najciekawsze na tym forum,dzieje się qczat tenis,dział skopanej ratuje się jak moze,ale wybór drogi poprzez burdele na nie wiele się zdaje Bo Wimbledon Jak będą grały ligiligi to qc tenis może possac tylko
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Birkirkara FC + 0.5 @1.95 bamoooo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
nie da się ukryć ,iż najciekawsze na tym forum,dzieje się qczat tenis,dział skopanej ratuje się jak moze,ale wybór drogi poprzez burdele na nie wiele się zdaje Bo Wimbledon Jak będą grały ligiligi to qc tenis może possac tylko DONT THINK SO
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
nie da się ukryć ,iż najciekawsze na tym forum,dzieje się qczat tenis,dział skopanej ratuje się jak moze,ale wybór drogi poprzez burdele na nie wiele się zdaje Bo Wimbledon Jak będą grały ligiligi to qc tenis może possac tylko [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
lepiej dac 2x6 czy 4x3 w fantasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Birkirkara FC + 0.5 @1.95 bamoooo  zbierasz na drugą ratę? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
powitać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jak to się stało, że Craxa zebrała takie baty w Macedonii?
wypadek przy pracy czy absolutnie zasłużony wpierdol?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Birkirkara FC + 0.5 @1.95 bamoooo  zbierasz na drugą ratę?  przeciez pisal ze druga rata NIE jest uzalezniona od wygranych u buka! Chyba nie ma powodów aby mu nie wierzyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Łukasz Cieslewicz - B36 Torshavn Polaka majo, wygrajo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
jak to się stało, że Craxa zebrała takie baty w Macedonii?
wypadek przy pracy czy absolutnie zasłużony wpierdol? Co roku w lecie sa Eurowpierole, a Ciebie to jeszcze dziwi? Kiedys byly w sierpniu, ostatnio regularnie byly w lipcu, a teraz przyszedl czas na czerwiec...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Adrian Cieslewicz - The New Saints F.C. Polaka majo, wygrajo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jak to się stało, że Craxa zebrała takie baty w Macedonii?
wypadek przy pracy czy absolutnie zasłużony wpierdol? Co roku w lecie sa Eurowpierole, a Ciebie to jeszcze dziwi? Kiedys byly w sierpniu, ostatnio regularnie byly w lipcu, a teraz przyszedl czas na czerwiec... szanujmy się  nic nie trwa wiecznie paczaj : 1/4 orzełów na imprezie we Francji(i mm od 1/2)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
WITAM ASTANA over 1,5 ft 2,75 jazdaaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
nie da się ukryć ,iż najciekawsze na tym forum,dzieje się qczat tenis,dział skopanej ratuje się jak moze,ale wybór drogi poprzez burdele na nie wiele się zdaje Bo Wimbledon Jak będą grały ligiligi to qc tenis może possac tylko to mowisz ,ze są lepsze dialogi niz te ?https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=6712981&page=84
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
jak to się stało, że Craxa zebrała takie baty w Macedonii?
wypadek przy pracy czy absolutnie zasłużony wpierdol? Co roku w lecie sa Eurowpierole, a Ciebie to jeszcze dziwi? Kiedys byly w sierpniu, ostatnio regularnie byly w lipcu, a teraz przyszedl czas na czerwiec... szanujmy się  nic nie trwa wiecznie paczaj : 1/4 orzełów na imprezie we Francji(i mm od 1/2) Zieliński sam mówił, że Cracovia to jeszcze nie zespół na puchary i jak widać miał rację
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
tak Kura, słyszałem te pierdy
nasuwa się zatem pytanie, po kiego chuja do tych pucharów się w ogóle pchać
trzeba było się nie wydurniać, puścić Lechię i nie robić z siebie pośmiewiska
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|