Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 21 1 2 8 9 10 11 12 20 21
#671324 06/10/2006 09:25
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
O masz zaspalem... :/

Bonus: Unibet
#671325 06/10/2006 21:54
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
Jak to jest?
Dziewczyny wola starszych, czy to mezczyzni wola mlodsze?

#671326 06/10/2006 22:16
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
I to i to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671327 06/10/2006 22:21
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Quote
Jak to jest?
Dziewczyny wola starszych, czy to mezczyzni wola mlodsze?

mit, mit, mit,

w swoim zyciu chodziłem tylko z trzema kobietami młodszymi odemnie, cała reszta była starsza 3-5 lat i tak mam od zawsze, w tamtym roku kalendarzowym, chodziłem z panią pedagog, uczącą dzieci w gimnazjum, starszą odemnie niewiele, bo 10 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> bylismy razem jakies 8 miechów z krótką przerwą, no ale w zyciu trzeba wszystkeigo spróbowac

kobiety wolą starszych męszczyzn, bo jest to uwarunkowane wieloma względami, głównie starszy facet poważnie myśli o życiu, no ale różnie z tym jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

chłopie nie przejmuj sie

[b] TEGO KWIATU TO PÓŁ ŚWIATU

#671328 06/10/2006 22:27
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
Ja sie nie przejmuje, tylko tak pytam bo sie o to sprzeczałem z koleżanką na gg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale 10 lat to chyba jednak troszeczkę za dużo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mimo to dobrze gadasz że wszystkiego trzeba spróbować.

#671329 06/10/2006 22:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
szczerze to wcale nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ja mialem wtedy 21, ona 32

zalezy

#671330 06/10/2006 22:31
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
zalezy jak lezy??
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671331 06/10/2006 22:34
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Quote
zalezy jak lezy??
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jak stoi to broji<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#671332 06/10/2006 22:38
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Kurde, włączyłem o 21 muzykę, przysnąłem na łóżku i za cholerę spać teraz nie mogę, bo roztrzeźwiony jestem niczym po kawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#671333 07/10/2006 23:54
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
co tam ludzie? śpicie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..jak sobotnie imprezy, juz wrócili, czy siedzieli w domu? ja niestety druga opcja, jakiś film z travoltą i cage'm oglądałem, rozbroi ł mnie tekst na samym końcu "tato nie gniewasz sie na mnie, że chciałam Ciebie zastrzelić?" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..póki co mam jeszcze pełno roboty do 3, a potem czas na Detektywa, kupiłem nowy numer i nawet czasu nie mam przeczytac, jest jeszcze na forum ktoś kto jest zwolennikiem tejże gazety ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671334 08/10/2006 00:01
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Jak byłem mały to ojcu podkradałem i czytałem, bo mi nie pozwalał :-D

#671335 08/10/2006 00:06
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
A wypiłem kilka piw w pubie, posiedziałem z dziewczyną. Teraz pograłem w pokera i przegrałem 25$. Ehhh.. a tyle razy sobie mówiłem, że nie będę grał po alkoholu, odważniejszy wtedy jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Idę spać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#671336 08/10/2006 01:31
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
walczę z Lost'em już odcinki przewijam na podglądzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> co dalej, co dalej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#671337 08/10/2006 06:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Właśnie wstałem wczoraj troche ''dałem ognia '' i dziś odziwo brak kaca , co może dać do zrozumienia iż jestem w optymalnej formie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> . Jednak może to zawdzięczam jedynie pochodzeniu ze wschodniej krainy gdzie pośród skraju puszczy występuje Żubr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Wczoraj rodzimą żubróweczke rozpracowaliśmy i było bardzo sympatycznie . Gorzej z powrotem gdyż tradycyjnie mi bus uciekł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a że nie chciało się sałatą jechać to z centrum do domu wypadło iść z buta i to tylko 30 minut gdzieś . Wczorajszy wieczór można uznać za udany , oby był taki przyjemny przyszły tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#671338 08/10/2006 08:10
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Dziendobry.

No to kolejny dzien sie przed nami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kawka, śniadanko i do oferty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671339 08/10/2006 09:26
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Dziendobry.

No to kolejny dzien sie przed nami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Herbatka, śniadanka brak - trzeba by pojsc do sklepu i do techniki cyfrowej 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#671340 08/10/2006 09:37
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Właśnie wstałem wczoraj troche ''dałem ognia '' i dziś odziwo brak kaca , co może dać do zrozumienia iż jestem w optymalnej formie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> . Jednak może to zawdzięczam jedynie pochodzeniu ze wschodniej krainy gdzie pośród skraju puszczy występuje Żubr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Wczoraj rodzimą żubróweczke rozpracowaliśmy i było bardzo sympatycznie . Gorzej z powrotem gdyż tradycyjnie mi bus uciekł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a że nie chciało się sałatą jechać to z centrum do domu wypadło iść z buta i to tylko 30 minut gdzieś . Wczorajszy wieczór można uznać za udany , oby był taki przyjemny przyszły tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

podobnie jak ja, tyle, że ja musiałem zapinać 50min z buta bo nie było juz autobusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#671341 08/10/2006 10:01
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Dzisiaj do "teściów" na kawke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671342 08/10/2006 10:05
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Właśnie wstałem wczoraj troche ''dałem ognia '' i dziś odziwo brak kaca , co może dać do zrozumienia iż jestem w optymalnej formie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> . Jednak może to zawdzięczam jedynie pochodzeniu ze wschodniej krainy gdzie pośród skraju puszczy występuje Żubr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Wczoraj rodzimą żubróweczke rozpracowaliśmy i było bardzo sympatycznie . Gorzej z powrotem gdyż tradycyjnie mi bus uciekł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a że nie chciało się sałatą jechać to z centrum do domu wypadło iść z buta i to tylko 30 minut gdzieś . Wczorajszy wieczór można uznać za udany , oby był taki przyjemny przyszły tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Na wschodzie to tylko Perła Chmielowa nasza królowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671343 08/10/2006 10:28
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Kylo ile u Was w Lublinie Perła kosztuje? Chodzi mi o piwo puszkowe.

Strona 10 z 21 1 2 8 9 10 11 12 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, burbon, Akhu, rafal08, rymoholik, $-man, Sensei, Lukasz111, forty, 11kera11, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel), 2,806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1