|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158 |
Jak to jest? Dziewczyny wola starszych, czy to mezczyzni wola mlodsze?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
I to i to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
Jak to jest? Dziewczyny wola starszych, czy to mezczyzni wola mlodsze? mit, mit, mit, w swoim zyciu chodziłem tylko z trzema kobietami młodszymi odemnie, cała reszta była starsza 3-5 lat i tak mam od zawsze, w tamtym roku kalendarzowym, chodziłem z panią pedagog, uczącą dzieci w gimnazjum, starszą odemnie niewiele, bo 10 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> bylismy razem jakies 8 miechów z krótką przerwą, no ale w zyciu trzeba wszystkeigo spróbowac kobiety wolą starszych męszczyzn, bo jest to uwarunkowane wieloma względami, głównie starszy facet poważnie myśli o życiu, no ale różnie z tym jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> chłopie nie przejmuj sie [b] TEGO KWIATU TO PÓŁ ŚWIATU
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158 |
Ja sie nie przejmuje, tylko tak pytam bo sie o to sprzeczałem z koleżanką na gg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale 10 lat to chyba jednak troszeczkę za dużo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mimo to dobrze gadasz że wszystkiego trzeba spróbować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
szczerze to wcale nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ja mialem wtedy 21, ona 32
zalezy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158 |
zalezy jak lezy?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
zalezy jak lezy?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak stoi to broji<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Kurde, włączyłem o 21 muzykę, przysnąłem na łóżku i za cholerę spać teraz nie mogę, bo roztrzeźwiony jestem niczym po kawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
co tam ludzie? śpicie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..jak sobotnie imprezy, juz wrócili, czy siedzieli w domu? ja niestety druga opcja, jakiś film z travoltą i cage'm oglądałem, rozbroi ł mnie tekst na samym końcu "tato nie gniewasz sie na mnie, że chciałam Ciebie zastrzelić?" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..póki co mam jeszcze pełno roboty do 3, a potem czas na Detektywa, kupiłem nowy numer i nawet czasu nie mam przeczytac, jest jeszcze na forum ktoś kto jest zwolennikiem tejże gazety ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Jak byłem mały to ojcu podkradałem i czytałem, bo mi nie pozwalał :-D
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
A wypiłem kilka piw w pubie, posiedziałem z dziewczyną. Teraz pograłem w pokera i przegrałem 25$. Ehhh.. a tyle razy sobie mówiłem, że nie będę grał po alkoholu, odważniejszy wtedy jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Idę spać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
walczę z Lost'em już odcinki przewijam na podglądzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> co dalej, co dalej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Właśnie wstałem wczoraj troche ''dałem ognia '' i dziś odziwo brak kaca , co może dać do zrozumienia iż jestem w optymalnej formie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> . Jednak może to zawdzięczam jedynie pochodzeniu ze wschodniej krainy gdzie pośród skraju puszczy występuje Żubr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Wczoraj rodzimą żubróweczke rozpracowaliśmy i było bardzo sympatycznie . Gorzej z powrotem gdyż tradycyjnie mi bus uciekł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a że nie chciało się sałatą jechać to z centrum do domu wypadło iść z buta i to tylko 30 minut gdzieś . Wczorajszy wieczór można uznać za udany , oby był taki przyjemny przyszły tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Dziendobry.
No to kolejny dzien sie przed nami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kawka, śniadanko i do oferty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Dziendobry.
No to kolejny dzien sie przed nami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Herbatka, śniadanka brak - trzeba by pojsc do sklepu i do techniki cyfrowej 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Właśnie wstałem wczoraj troche ''dałem ognia '' i dziś odziwo brak kaca , co może dać do zrozumienia iż jestem w optymalnej formie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> . Jednak może to zawdzięczam jedynie pochodzeniu ze wschodniej krainy gdzie pośród skraju puszczy występuje Żubr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Wczoraj rodzimą żubróweczke rozpracowaliśmy i było bardzo sympatycznie . Gorzej z powrotem gdyż tradycyjnie mi bus uciekł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a że nie chciało się sałatą jechać to z centrum do domu wypadło iść z buta i to tylko 30 minut gdzieś . Wczorajszy wieczór można uznać za udany , oby był taki przyjemny przyszły tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> podobnie jak ja, tyle, że ja musiałem zapinać 50min z buta bo nie było juz autobusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Dzisiaj do "teściów" na kawke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Właśnie wstałem wczoraj troche ''dałem ognia '' i dziś odziwo brak kaca , co może dać do zrozumienia iż jestem w optymalnej formie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> . Jednak może to zawdzięczam jedynie pochodzeniu ze wschodniej krainy gdzie pośród skraju puszczy występuje Żubr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Wczoraj rodzimą żubróweczke rozpracowaliśmy i było bardzo sympatycznie . Gorzej z powrotem gdyż tradycyjnie mi bus uciekł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a że nie chciało się sałatą jechać to z centrum do domu wypadło iść z buta i to tylko 30 minut gdzieś . Wczorajszy wieczór można uznać za udany , oby był taki przyjemny przyszły tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Na wschodzie to tylko Perła Chmielowa nasza królowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Kylo ile u Was w Lublinie Perła kosztuje? Chodzi mi o piwo puszkowe.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|