|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Za godzinke meczyk na osiedlu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dawno już w pile nie grałem bo miałem duzo roboty ale dzisiaj powrót na swiatowe salony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ciekawe jak mi pójdzie i co najważniejsze czy kolano da rade.
Na wieczór TVN Turbo zrobiło mi bardzo miła niespodzianke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pokazują mecz Interu co jest dla mnie wielkim zaskoczenie.Przecież Bayern - Sporting czy Chelsea z Barca to meczu o wiele bardziej ciekawe szerokiej publicznoci.
Dla mnie to chocby Inter grał z Legia to wybiore Nerrazzurich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
ech, dopiero z uczelni wrocilem, potem jeszcze mama na obiad na miasto zaprosila mnie, nog nie czuje. zaraz trzeba przeczytac kserowki na jutro na cwiczenia a potem meczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
a ja mam panowie jutro parapetówe na nowym mieszkaniu, na 50 m ^2 w bloku bedzie okolo 30-35 osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> może nas nie wywalą z nowej stancji po 1,5 tyg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45 |
Nie wiecie może skąd można sciągnać skróty wczorajszej Ligi Mistrzów?
Bardzo bym prosił o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Znaliście na zywo jakiegos samobójce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
ja znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
bzl ktos wczoraj w toruniu na ostrym ? ;b
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
bzl ktos wczoraj w toruniu na ostrym ? ;b lipa ze w srodku tygodnia... nie bylem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Znaliście na zywo jakiegos samobójce? Ja znałem. Kaczor - Spoczywaj w Pokoju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Znaliście na zywo jakiegos samobójce? Ja znałem. Kaczor - Spoczywaj w Pokoju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Dlaczego wybrał śmierć ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Znaliście na zywo jakiegos samobójce? Ja znałem. Kaczor - Spoczywaj w Pokoju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Dlaczego wybrał śmierć ? Prawdę mówiąc już jakiś czas (ze 2 lata) nie miałem z nim kontaktu, więc wszystko co wiem słyszałem od osób trzecich. Niestety jemu i jego dziewczynie "wpadło się". urodziło im się dziecko. on skończył licencjat, zaczął pracować w zawodzie. pewnego dnia dostał awans. nie zadzownił do żony i poszedł z kumplem na piwo. Jak wrócił to zaczęła na niego krzyczeć i najprawdopodobniej mu powiedziała, że kogoś ma. poszedł do łazienki. Powiesił się, kiedy ona oglądała telewizję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Poza tym miał jakieś kłopoty z ojcem - byłym heroinistą. Sam z resztą też nie stronił od różnych używek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Znaliście na zywo jakiegos samobójce? Ja znałem. Kaczor - Spoczywaj w Pokoju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Dlaczego wybrał śmierć ? Prawdę mówiąc już jakiś czas (ze 2 lata) nie miałem z nim kontaktu, więc wszystko co wiem słyszałem od osób trzecich. Niestety jemu i jego dziewczynie "wpadło się". urodziło im się dziecko. on skończył licencjat, zaczął pracować w zawodzie. pewnego dnia dostał awans. nie zadzownił do żony i poszedł z kumplem na piwo. Jak wrócił to zaczęła na niego krzyczeć i najprawdopodobniej mu powiedziała, że kogoś ma. poszedł do łazienki. Powiesił się, kiedy ona oglądała telewizję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Poza tym miał jakieś kłopoty z ojcem - byłym heroinistą. Sam z resztą też nie stronił od różnych używek Fatalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Zawsze się zastanawiałem czy ktoś kto popełnia samobójstwo to tchórz czy też przeciwnie ktoś o wielkiej odwadze żeby zrobić coś takiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
[quote]Znaliście na zywo jakiegos samobójce? Ja znałem. Kaczor - Spoczywaj w Pokoju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Dlaczego wybrał śmierć ? Prawdę mówiąc już jakiś czas (ze 2 lata) nie miałem z nim kontaktu, więc wszystko co wiem słyszałem od osób trzecich. Niestety jemu i jego dziewczynie "wpadło się". urodziło im się dziecko. on skończył licencjat, zaczął pracować w zawodzie. pewnego dnia dostał awans. nie zadzownił do żony i poszedł z kumplem na piwo. Jak wrócił to zaczęła na niego krzyczeć i najprawdopodobniej mu powiedziała, że kogoś ma. poszedł do łazienki. Powiesił się, kiedy ona oglądała telewizję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Poza tym miał jakieś kłopoty z ojcem - byłym heroinistą. Sam z resztą też nie stronił od różnych używek Fatalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Zawsze się zastanawiałem czy ktoś kto popełnia samobójstwo to tchórz czy też przeciwnie ktoś o wielkiej odwadze żeby zrobić coś takiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/quote] I tchórz (bo ucieka przed problemami, a nie je rozwiązuje) i odważny jednocześnie. A przy okazji straszny egoista, bo nie myśli o innych "po" samobójstwie. Dziwna opcja ogólnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
moim zdaniem to jest odwaga.Zabierając sobie coś czego już nigdy nie będe miał prawa odzyskać... Ale to jest temat dużo bardziej złożony,wydaje mi sie,którego jednym zdaniem podsumować sie nie da
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
ja też znalem jednego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> nie był jakimś moim wielkim kumplem, po prostu znaliśmy sie z widzenia i mówiliśmy sobie "cześć". Rzucila go dziewczyna (a ona naprawde spoko, bo ją znałem) to on poszedl do jej chaty i nie wiem jak to fizycznie możliwe, ale powiesił się na klamce jej drzwi wejściowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> od tamtej pory jej nie widzialem i chyba nawet bym nie chcial, bo nie wiedzialbym co powiedzieć... nie wyobrazam sobie być w jej sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a dziewczyna naprawde bardzo fajna. Do tego od zyciu już dostała zdrowo po dupie. Opiekowala się ciężko chorą matką ,która niedawno umarła. A poza tym to cale życie dziewczyna tyra jak wół. i teraz jeszcze to... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
samobójstwo - tchórzostwo czy odwaga. wlaśnie to mnie "ciekawi", bo mówi się, że to tchórzostwo. a ja na przykład bał bym się odebrać sobie życie. Nie umiem tego uzasadnić, ale boje się co będzie dalej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Macie linka do cracka do Fify 2007?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Co się polepszy to i tak się spierd**** <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
czy wie ktos skad sciagnac polski komentarz do fify 2007 ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|