Dawno już w pile nie grałem bo miałem duzo roboty ale dzis..."> Dawno już w pile nie grałem bo miałem duzo roboty ale dzis...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 21 1 2 14 15 16 17 18 20 21
#671444 18/10/2006 12:26
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Za godzinke meczyk na osiedlu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dawno już w pile nie grałem bo miałem duzo roboty ale dzisiaj powrót na swiatowe salony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ciekawe jak mi pójdzie i co najważniejsze czy kolano da rade.

Na wieczór TVN Turbo zrobiło mi bardzo miła niespodzianke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pokazują mecz Interu co jest dla mnie wielkim zaskoczenie.Przecież Bayern - Sporting czy Chelsea z Barca to meczu o wiele bardziej ciekawe szerokiej publicznoci.

Dla mnie to chocby Inter grał z Legia to wybiore Nerrazzurich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#671445 18/10/2006 16:26
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
ech, dopiero z uczelni wrocilem, potem jeszcze mama na obiad na miasto zaprosila mnie, nog nie czuje. zaraz trzeba przeczytac kserowki na jutro na cwiczenia a potem meczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671446 18/10/2006 22:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
a ja mam panowie jutro parapetówe na nowym mieszkaniu, na 50 m ^2 w bloku bedzie okolo 30-35 osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> może nas nie wywalą z nowej stancji po 1,5 tyg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

pozdro

#671447 19/10/2006 07:55
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45
Nie wiecie może skąd można sciągnać skróty wczorajszej Ligi Mistrzów?

Bardzo bym prosił o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671448 19/10/2006 14:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Znaliście na zywo jakiegos samobójce?

#671449 19/10/2006 17:11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
ja znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#671450 19/10/2006 17:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
ja znalem.

#671451 19/10/2006 18:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
bzl ktos wczoraj w toruniu na ostrym ? ;b

#671452 19/10/2006 18:51
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Quote
bzl ktos wczoraj w toruniu na ostrym ? ;b

lipa ze w srodku tygodnia... nie bylem

#671453 19/10/2006 21:21
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Quote
Znaliście na zywo jakiegos samobójce?

Ja znałem.

Kaczor - Spoczywaj w Pokoju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#671454 19/10/2006 21:29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Quote
Znaliście na zywo jakiegos samobójce?

Ja znałem.

Kaczor - Spoczywaj w Pokoju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Dlaczego wybrał śmierć ?

#671455 19/10/2006 21:46
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Quote
Quote
Quote
Znaliście na zywo jakiegos samobójce?

Ja znałem.

Kaczor - Spoczywaj w Pokoju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Dlaczego wybrał śmierć ?

Prawdę mówiąc już jakiś czas (ze 2 lata) nie miałem z nim kontaktu, więc wszystko co wiem słyszałem od osób trzecich.

Niestety jemu i jego dziewczynie "wpadło się". urodziło im się dziecko. on skończył licencjat, zaczął pracować w zawodzie. pewnego dnia dostał awans. nie zadzownił do żony i poszedł z kumplem na piwo. Jak wrócił to zaczęła na niego krzyczeć i najprawdopodobniej mu powiedziała, że kogoś ma. poszedł do łazienki. Powiesił się, kiedy ona oglądała telewizję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Poza tym miał jakieś kłopoty z ojcem - byłym heroinistą. Sam z resztą też nie stronił od różnych używek

#671456 19/10/2006 22:16
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Quote
Quote
Quote
Znaliście na zywo jakiegos samobójce?

Ja znałem.

Kaczor - Spoczywaj w Pokoju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Dlaczego wybrał śmierć ?

Prawdę mówiąc już jakiś czas (ze 2 lata) nie miałem z nim kontaktu, więc wszystko co wiem słyszałem od osób trzecich.

Niestety jemu i jego dziewczynie "wpadło się". urodziło im się dziecko. on skończył licencjat, zaczął pracować w zawodzie. pewnego dnia dostał awans. nie zadzownił do żony i poszedł z kumplem na piwo. Jak wrócił to zaczęła na niego krzyczeć i najprawdopodobniej mu powiedziała, że kogoś ma. poszedł do łazienki. Powiesił się, kiedy ona oglądała telewizję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Poza tym miał jakieś kłopoty z ojcem - byłym heroinistą. Sam z resztą też nie stronił od różnych używek

Fatalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Zawsze się zastanawiałem czy ktoś kto popełnia samobójstwo to tchórz czy też przeciwnie ktoś o wielkiej odwadze żeby zrobić coś takiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#671457 19/10/2006 22:37
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Quote
Quote
Quote
Quote
[quote]Znaliście na zywo jakiegos samobójce?

Ja znałem.

Kaczor - Spoczywaj w Pokoju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Dlaczego wybrał śmierć ?

Prawdę mówiąc już jakiś czas (ze 2 lata) nie miałem z nim kontaktu, więc wszystko co wiem słyszałem od osób trzecich.

Niestety jemu i jego dziewczynie "wpadło się". urodziło im się dziecko. on skończył licencjat, zaczął pracować w zawodzie. pewnego dnia dostał awans. nie zadzownił do żony i poszedł z kumplem na piwo. Jak wrócił to zaczęła na niego krzyczeć i najprawdopodobniej mu powiedziała, że kogoś ma. poszedł do łazienki. Powiesił się, kiedy ona oglądała telewizję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Poza tym miał jakieś kłopoty z ojcem - byłym heroinistą. Sam z resztą też nie stronił od różnych używek

Fatalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Zawsze się zastanawiałem czy ktoś kto popełnia samobójstwo to tchórz czy też przeciwnie ktoś o wielkiej odwadze żeby zrobić coś takiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/quote]

I tchórz (bo ucieka przed problemami, a nie je rozwiązuje) i odważny jednocześnie. A przy okazji straszny egoista, bo nie myśli o innych "po" samobójstwie. Dziwna opcja ogólnie

#671458 19/10/2006 22:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
moim zdaniem to jest odwaga.Zabierając sobie coś czego już nigdy nie będe miał prawa odzyskać...
Ale to jest temat dużo bardziej złożony,wydaje mi sie,którego jednym zdaniem podsumować sie nie da

#671459 20/10/2006 02:15
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
ja też znalem jednego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> nie był jakimś moim wielkim kumplem, po prostu znaliśmy sie z widzenia i mówiliśmy sobie "cześć". Rzucila go dziewczyna (a ona naprawde spoko, bo ją znałem) to on poszedl do jej chaty i nie wiem jak to fizycznie możliwe, ale powiesił się na klamce jej drzwi wejściowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> od tamtej pory jej nie widzialem i chyba nawet bym nie chcial, bo nie wiedzialbym co powiedzieć... nie wyobrazam sobie być w jej sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a dziewczyna naprawde bardzo fajna. Do tego od zyciu już dostała zdrowo po dupie. Opiekowala się ciężko chorą matką ,która niedawno umarła. A poza tym to cale życie dziewczyna tyra jak wół. i teraz jeszcze to... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

samobójstwo - tchórzostwo czy odwaga. wlaśnie to mnie "ciekawi", bo mówi się, że to tchórzostwo. a ja na przykład bał bym się odebrać sobie życie. Nie umiem tego uzasadnić, ale boje się co będzie dalej...

#671460 20/10/2006 15:02
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Macie linka do cracka do Fify 2007?

#671461 21/10/2006 09:33
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Co się polepszy to i tak się spierd**** <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#671462 21/10/2006 22:13
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
czy wie ktos skad sciagnac polski komentarz do fify 2007 ?

#671463 22/10/2006 08:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Nie wiem czy jeszcze aktualne : http://rapidshare.de/files/35087434/FIFA.07.Pelne.Spolszczenie.exe

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin JuN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 16 z 21 1 2 14 15 16 17 18 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, kamel, burbon, Lukasz111, ANZELMO, latajaca_holenderka, forty, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,742 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,524
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1