Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 21 1 2 15 16 17 18 19 20 21
#671464 22/10/2006 09:57
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
Nie wiem czy jeszcze aktualne : http://rapidshare.de/files/35087434/FIFA.07.Pelne.Spolszczenie.exe

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin JuN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

dziekuje bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#671465 23/10/2006 16:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Może mógł by mi ktoś pomóc poszukuje krótkich definicji :
- wzrost endogeniczny
- wzrost izogeniczny

Było by miło jak by ktoś dał radę pomóc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671466 23/10/2006 20:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Ja bym prosil o jakies e-booki z makroekonomi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671467 23/10/2006 20:19
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Quote
samobójstwo - tchórzostwo czy odwaga. wlaśnie to mnie "ciekawi", bo mówi się, że to tchórzostwo. a ja na przykład bał bym się odebrać sobie życie.

bo nie masz stanów lękowych, depresyjnych. nie masz poważnych zaburzeń psychicznych.
ludzi psychicznie chorych nikt zdrowy nie zrozumie. większość samobójców ma silną nerwicę, depresję, coś strasznego. niestety znałem kilku samobójców.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

#671468 24/10/2006 22:58
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Pytanie...

Czyżby 3/4 forum urodziło się dnia 25 października? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wejdźcie na główną stronę forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#671469 24/10/2006 23:29
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
O Fuck blush

Faktycznie, Prem masz racje, aż sie wierzyc nie chce !:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Więc wszystkiego naj....

#671470 25/10/2006 07:05
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
to samo zauwazylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> to dzis chyba braknie alkocholu w sklepach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#671471 25/10/2006 07:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
znowu sie forum wali, no chyab ze dzis ponad 100 osob ma urodziny

#671472 25/10/2006 10:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Najsilniejsza w Europie jest liga... rumuńska

Polacy narzekają, że Liga Mistrzów jest tylko dla bogaczy. Tymczasem świetna gra klubów z Rumunii w Pucharze UEFA sprawiła, że od przyszłego sezonu mistrz i wicemistrz tego kraju zagrają w Champions League bez kwalifikacji.

Ranking UEFA ustalany jest na podstawie wyników klubów w ostatnich pięciu latach. W tym czasie rozgrywki zdominowały kluby z Hiszpanii. Ligę Mistrzów wygrały Real i Barcelona, a Puchar UEFA zdobyły Valencia i Sevilla. Jednak to nie tylko dzięki tym sukcesom Hiszpanie przewodzą w rankingu.

Swój ranking UEFA oblicza, sumując wyniki wszystkich zespołów z danego kraju, które startowały w pucharach. Następnie wszystkie zdobyte punkty dzieli przez liczbę zespołów. To stwarza szanse ligom reprezentowanym przez mniej klubów.

Jak wiele można zyskać w Pucharze UEFA, udowadniają Rumuni. W ubiegłym sezonie wszystkie trzy ich zespoły weszły do fazy grupowej Pucharu UEFA, a dwa dalej &#8211; Steaua do półfinału, a Rapid do ćwierćfinału.

Władze UEFA musiały być zszokowane, licząc punkty do rankingu, czyli dwa za każde zwycięstwo, punkt za remis. Natomiast w kwalifikacjach przyznawany jest punkt za zwycięstwo i pół za każdy remis. Dodatkowe dwa punkty Rumuni uzyskali za półfinał Steauy i jeden za ćwierćfinał Rapidu. Kluby z Rumunii zdobyły w sumie 50,5 punktu. Wynik z pozoru nie jest imponujący, bo drużyny hiszpańskie regularnie przekraczają 100. Jednak ich wynik dzieli się na siedem startujących klubów, a wynik Rumunii przez trzy. Dzięki temu Rumunia za ubiegły sezon zdobyła 16,833 punktu. Takiego wyniku nie osiągnęła żadna inna liga w żadnym z ostatnich pięciu sezonów!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
http://wiadomosci.onet.pl/1423378,11,item.html <-- powiem tylko tak: ja pierdole, co się dzieje w tym kraju to juz paranoja!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
Z tymi urodzinami to jest tak że chyba 2 lata temu było zmieniane coś i po tej zmianie data urodzenia ustawiła się sama na 25 października bo wtedy forum znowu zaczęło działać.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Piłkarz trzecioligowego szwedzkiego klubu Bunkeflo IF Igor Sypniewski został w piątek zatrzymany w Malmoe za jazdę po pijanemu. Stężenie alkoholu było tak wysokie, że prokurator zadecydował o tymczasowym areszcie.
igor znowu szaleje...

...szkoda
Quote
W siedmiu meczach strzelił pięć bramek, a szwedzkie media uważały, że jest to początek powrotu jego klubu do pierwszej ligi w sezonie 2007.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
[Linked Image]

ehhhhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

szkoda, ze nie da sie wyplacic

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Play money <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Wracam wreszcie po problemach technicznych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Znów ie najebałekm aha te soboty :/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />_

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
ej wstawajcie juz!!! taki nedzny dzien sie szykuje.... zimno, mokro, ciemno jak narazie w CK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
omg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Fatalna pogoda. Zreszta niedziela to dla mnie jeden z gorszych dni :/ mam nadzieje ze złoze jakis kupon na dzisiaj

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Zreszta niedziela to dla mnie jeden z gorszych dni :/

Czemu jeden z gorszych.

Strona 17 z 21 1 2 15 16 17 18 19 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, aker, forty, $-man, rafal08, Sensei, burbon, alfa, rymoholik, Lukasz111, Akhu), 2,674 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,060
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1