|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
dziekuje bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Może mógł by mi ktoś pomóc poszukuje krótkich definicji : - wzrost endogeniczny - wzrost izogeniczny
Było by miło jak by ktoś dał radę pomóc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Ja bym prosil o jakies e-booki z makroekonomi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
samobójstwo - tchórzostwo czy odwaga. wlaśnie to mnie "ciekawi", bo mówi się, że to tchórzostwo. a ja na przykład bał bym się odebrać sobie życie. bo nie masz stanów lękowych, depresyjnych. nie masz poważnych zaburzeń psychicznych. ludzi psychicznie chorych nikt zdrowy nie zrozumie. większość samobójców ma silną nerwicę, depresję, coś strasznego. niestety znałem kilku samobójców. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Pytanie...
Czyżby 3/4 forum urodziło się dnia 25 października? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wejdźcie na główną stronę forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
O Fuck  Faktycznie, Prem masz racje, aż sie wierzyc nie chce !:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Więc wszystkiego naj....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
to samo zauwazylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> to dzis chyba braknie alkocholu w sklepach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
znowu sie forum wali, no chyab ze dzis ponad 100 osob ma urodziny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Najsilniejsza w Europie jest liga... rumuńska
Polacy narzekają, że Liga Mistrzów jest tylko dla bogaczy. Tymczasem świetna gra klubów z Rumunii w Pucharze UEFA sprawiła, że od przyszłego sezonu mistrz i wicemistrz tego kraju zagrają w Champions League bez kwalifikacji.
Ranking UEFA ustalany jest na podstawie wyników klubów w ostatnich pięciu latach. W tym czasie rozgrywki zdominowały kluby z Hiszpanii. Ligę Mistrzów wygrały Real i Barcelona, a Puchar UEFA zdobyły Valencia i Sevilla. Jednak to nie tylko dzięki tym sukcesom Hiszpanie przewodzą w rankingu.
Swój ranking UEFA oblicza, sumując wyniki wszystkich zespołów z danego kraju, które startowały w pucharach. Następnie wszystkie zdobyte punkty dzieli przez liczbę zespołów. To stwarza szanse ligom reprezentowanym przez mniej klubów.
Jak wiele można zyskać w Pucharze UEFA, udowadniają Rumuni. W ubiegłym sezonie wszystkie trzy ich zespoły weszły do fazy grupowej Pucharu UEFA, a dwa dalej – Steaua do półfinału, a Rapid do ćwierćfinału.
Władze UEFA musiały być zszokowane, licząc punkty do rankingu, czyli dwa za każde zwycięstwo, punkt za remis. Natomiast w kwalifikacjach przyznawany jest punkt za zwycięstwo i pół za każdy remis. Dodatkowe dwa punkty Rumuni uzyskali za półfinał Steauy i jeden za ćwierćfinał Rapidu. Kluby z Rumunii zdobyły w sumie 50,5 punktu. Wynik z pozoru nie jest imponujący, bo drużyny hiszpańskie regularnie przekraczają 100. Jednak ich wynik dzieli się na siedem startujących klubów, a wynik Rumunii przez trzy. Dzięki temu Rumunia za ubiegły sezon zdobyła 16,833 punktu. Takiego wyniku nie osiągnęła żadna inna liga w żadnym z ostatnich pięciu sezonów!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
http://wiadomosci.onet.pl/1423378,11,item.html <-- powiem tylko tak: ja pierdole, co się dzieje w tym kraju to juz paranoja!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158 |
Z tymi urodzinami to jest tak że chyba 2 lata temu było zmieniane coś i po tej zmianie data urodzenia ustawiła się sama na 25 października bo wtedy forum znowu zaczęło działać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Piłkarz trzecioligowego szwedzkiego klubu Bunkeflo IF Igor Sypniewski został w piątek zatrzymany w Malmoe za jazdę po pijanemu. Stężenie alkoholu było tak wysokie, że prokurator zadecydował o tymczasowym areszcie. igor znowu szaleje... ...szkoda W siedmiu meczach strzelił pięć bramek, a szwedzkie media uważały, że jest to początek powrotu jego klubu do pierwszej ligi w sezonie 2007.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
[ Linked Image] ehhhhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> szkoda, ze nie da sie wyplacic
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
Play money <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Wracam wreszcie po problemach technicznych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Znów ie najebałekm aha te soboty :/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />_
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ej wstawajcie juz!!! taki nedzny dzien sie szykuje.... zimno, mokro, ciemno jak narazie w CK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
omg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Fatalna pogoda. Zreszta niedziela to dla mnie jeden z gorszych dni :/ mam nadzieje ze złoze jakis kupon na dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Zreszta niedziela to dla mnie jeden z gorszych dni :/ Czemu jeden z gorszych.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|