Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 17 1 2 15 16 17
Mitul #6633862 18/03/2016 12:53
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Mitul
nie mamy jeszcze konkretnego miejsca,
na 90% Phuket + moze krótki wypad (3-4 dni) na jakąś okoliczną wysepkę

bedziemy z rocznym malenstwem wiec przemieszczanie się staramy ograniczać do niezbędnego minimum

Pattaya powiadasz... :)znasz dokładny termin ?
Podobno Ko Samui jest najlepsze, do tego lotnisko dosłownie rzut beretem. Choć sam byłem (oprócz Bangkoku) tylko na Phuket.

7 kwietnia będę w Pattaya, ale tylko na dzień, za to 11-go będę w Singu na kilka dni, a tak to zbliża się wiosna i kierunek Europa się szykuje (do tego stęskniłem się za A380... już niedługo). toast

Bonus: Unibet
Conrad #6633876 18/03/2016 13:18
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Self-Confident
w sobote lece do Manili z Philipines Airlines, pierwszy raz w moim zyciu A340, ciekawe jak bedzie smile
Nie znam linii, ale A340 często latałem i nigdy nie narzekałem - bardzo przyjemny samolot.

a ja wręcz przeciwnie - leciałem kilka razy LuftHansą i w Economy jest beznadziejnie, znacznie gorzej niż w mniejszych Airbusach, czy Boeingach,
za to raz leciałem Singapore airlines wlasnie A340 (Melbourne-Singapur) i to w biznesie to tam już była bajka smile


Mitul #6633879 18/03/2016 13:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by Mitul
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Self-Confident
w sobote lece do Manili z Philipines Airlines, pierwszy raz w moim zyciu A340, ciekawe jak bedzie smile
Nie znam linii, ale A340 często latałem i nigdy nie narzekałem - bardzo przyjemny samolot.

a ja wręcz przeciwnie - leciałem kilka razy LuftHansą i w Economy jest beznadziejnie, znacznie gorzej niż w mniejszych Airbusach, czy Boeingach,
za to raz leciałem Singapore airlines wlasnie A340 (Melbourne-Singapur) i to w biznesie to tam już była bajka smile


dopiero doczytałem A 340 a ja tutaj piszę o A380 - co za baran ze mnie wink

Conrad #6633929 18/03/2016 13:42
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Te cyfry są często mylące, Airbus będzie oznaczał swoje samoloty podając cyfrę między 3 a 0 a Boeing będzie wciskał numer modelu między dwoma siódemkami. Więcej zbytecznych cyfr niż w nazewnictwie aut... crazy

Singapore Airlines A380 w biznesie to jest bajka, żadna linia się z nimi nie równa. smile

Conrad #6652797 15/04/2016 19:19
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Pierwszego odc z serii nie mogę znaleźć.


Conrad #6653157 16/04/2016 03:52
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
^
fajne, obejrzalem cale. Taki krotki komentarz.
Kierowniczka zmiany na lotnisku, bardzo profesjonalna, dobra osoba na odpowiednim miejscu.

Z tego co zaprezentowal sie personel pokladowy, mozna miec sporo zastrzezen, wydaje mi sie ze caly proces mozna znaczenie poprawic.

P.S. denerwujace jest jak lektor mowi "steward" :/

Conrad #6719626 16/07/2016 16:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Conrad #6721272 20/07/2016 08:12
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
kto zbiera jakies punkty w programach lojalnosciowych? Dopiero co sie zapisalem do miles&more ora Emirates

Jakby ktos mial leciec Emirates w przeciagu pol roku niech da znac to byl mu wyslal link polecajacy i jakby sie z niego zarejestrowal byloby mi bardzo milo smile

Conrad #7107445 28/02/2018 03:14
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Bardzo fajny kanal polskiego pilota o lotnictwie:
https://www.youtube.com/channel/UCqkZPeA4gaWSG7ttc6P2-xA

Conrad #7268397 01/01/2019 19:03
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522

Conrad #7400747 21/10/2019 16:22
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522

quincy #7428665 21/01/2020 21:23
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
https://tvn24.pl/swiat/najdluzszy-lot-pasazerski-w-historii-trwal-blisko-20-godzin-ra978943-2292070

Ponad 19 godzin w powietrzu... Sydney-NY.

A pomyśleć, że kiedyś ludzkość miała ponaddźwiękowe samoloty pasażerskie... smile

Strona 17 z 17 1 2 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker, forty), 2,544 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,342
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1