|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
nie mamy jeszcze konkretnego miejsca, na 90% Phuket + moze krótki wypad (3-4 dni) na jakąś okoliczną wysepkę
bedziemy z rocznym malenstwem wiec przemieszczanie się staramy ograniczać do niezbędnego minimum
Pattaya powiadasz... :)znasz dokładny termin ? Podobno Ko Samui jest najlepsze, do tego lotnisko dosłownie rzut beretem. Choć sam byłem (oprócz Bangkoku) tylko na Phuket. 7 kwietnia będę w Pattaya, ale tylko na dzień, za to 11-go będę w Singu na kilka dni, a tak to zbliża się wiosna i kierunek Europa się szykuje (do tego stęskniłem się za A380... już niedługo). 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
w sobote lece do Manili z Philipines Airlines, pierwszy raz w moim zyciu A340, ciekawe jak bedzie  Nie znam linii, ale A340 często latałem i nigdy nie narzekałem - bardzo przyjemny samolot. a ja wręcz przeciwnie - leciałem kilka razy LuftHansą i w Economy jest beznadziejnie, znacznie gorzej niż w mniejszych Airbusach, czy Boeingach, za to raz leciałem Singapore airlines wlasnie A340 (Melbourne-Singapur) i to w biznesie to tam już była bajka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
w sobote lece do Manili z Philipines Airlines, pierwszy raz w moim zyciu A340, ciekawe jak bedzie  Nie znam linii, ale A340 często latałem i nigdy nie narzekałem - bardzo przyjemny samolot. a ja wręcz przeciwnie - leciałem kilka razy LuftHansą i w Economy jest beznadziejnie, znacznie gorzej niż w mniejszych Airbusach, czy Boeingach, za to raz leciałem Singapore airlines wlasnie A340 (Melbourne-Singapur) i to w biznesie to tam już była bajka  dopiero doczytałem A 340 a ja tutaj piszę o A380 - co za baran ze mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Te cyfry są często mylące, Airbus będzie oznaczał swoje samoloty podając cyfrę między 3 a 0 a Boeing będzie wciskał numer modelu między dwoma siódemkami. Więcej zbytecznych cyfr niż w nazewnictwie aut...  Singapore Airlines A380 w biznesie to jest bajka, żadna linia się z nimi nie równa. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
^ fajne, obejrzalem cale. Taki krotki komentarz. Kierowniczka zmiany na lotnisku, bardzo profesjonalna, dobra osoba na odpowiednim miejscu.
Z tego co zaprezentowal sie personel pokladowy, mozna miec sporo zastrzezen, wydaje mi sie ze caly proces mozna znaczenie poprawic.
P.S. denerwujace jest jak lektor mowi "steward" :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
kto zbiera jakies punkty w programach lojalnosciowych? Dopiero co sie zapisalem do miles&more ora Emirates Jakby ktos mial leciec Emirates w przeciagu pol roku niech da znac to byl mu wyslal link polecajacy i jakby sie z niego zarejestrowal byloby mi bardzo milo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|