Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 52 1 2 9 10 11 12 13 51 52
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
to polska firma?

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
Originally Posted by bazyl
jaka nowa firma?


Jakiś ForBet ale jeszcze strony chyba nie mają.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by bazyl
to polska firma?
tak

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
uboga oferta i fatalna, nieczytelna strona.
karny kutas.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Zdążyłem już przeczytać pogłoski, że Bet365 i Expekt są zainteresowane wykupieniem licencji w Polsce od nowego roku.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Skad takie pogloski? Jakies zrodlo?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by _Korver_
Skad takie pogloski? Jakies zrodlo?


cxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,761
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,761
Likes: 12
Jasne teraz przez kolejne 5 miesiecy frajerzy z twitterow ,facebookow itd beda wymyslac kto wejdzie i kto nie wejdzie zeby sobie zrobic reklame

Zero wrzucania takich pierdół stop . Same konkrety potwierdzone .Reszta po prostu bedzie kasowana

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
rafał-"Wielki Cenzor" wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,761
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,761
Likes: 12
Bo sie puke chce czytajac takie pierdoły. Jak beda konkrety to na pewno sie kazdy o nich dowie a nie kierwa wrozbita Maciej smile

Tyle lat a za kazdym razem jest tak samo grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Z tym zdaniem Rafała się zgadzam. Pieprzenia o temacie od lat już było tyle jakby połowie forum US wszedł na konta za grę u buka albo ich pozamykał. Strony buków działają, ludzie grają, nikt do pierdla nie poszedł, większość forum jest na 'dychę do przodu' więc po co się podniecać.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Kolego @eroll masz dużo racji w tym co piszesz, jednakże chciałbym zwrócić Twoją uwagę na kilka faktów. Tysiące ludzi dostało wezwania, część ze strachu się przyznawała i grzywnę podostawali. Ale to prawda, nie słyszałem o sytuacji, by ktoś się odwołał i przegrał sprawę. Po drugie obecna władza jest trochę inna od poprzedników, wydają się być dużo bardziej zmobilizowani, wiadomo trzeba pozyskać środki na 500+ i inne głupoty i uważam, że ustawa w obecnej formie może być przyklepana przez KE, a wtedy to nie widzę szans dla buków w PL. Obecnie jest tak, że ustawa wyszła z PO, ale nie przeszła w KE i z tego też korzystają bukmacherzy. Są pewni, że się ewentualnie wybronią przed sądem. Po trzecie naprawdę nie zdajesz sobie sprawy, ilu jest graczy zawodowych i jak to komplikuje życie. Już nie wystarczy, że potrafisz ograć buka, a i to się już mogło wydawać nie byle sztuką, robi się coraz bardziej pod górkę. Buki pozmieniały systemy limitowania, jest dużo trudniej niż 4-5 lat temu, to teraz jeszcze dochodzi użeranie się pod względem prawnym.

W to, że jakiś buk pokroju b365 czy Expekta wejdzie na tych zasadach szczerze nie wierzę. Zważywszy na sytuację ekonomiczną. Ale kto wie, może wynajdą jakąś lukę lub ciekawe rozwiązanie typu podział podatku obrotowego 50/50, to może, może.

Pożyjemy, zobaczymy. Wrzuciłem tę informację, bo wydaje się być ona niezwykle istotna, przynajmniej z mojej perspektywy. A przypomnę, że kiedyś mecz.pl był forum bukmacherskim wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Korver , ale ja się ze wszystkim co napisałeś zgadzam, a szczególnie z tym że zmiany PiS mogą być wprowadzone realnie bo tak jak napisałeś jest to partia zdeterminowana i dająca służbom bardzo zielone światło gdy trzeba osiągnąć cel. Po prostu jestem za tym żeby poczekać na to co się wydarzy bo generalnie wpływu na to co będzie nie mamy (nie jesteśmy górnikami nie pojedziemy palić opony pod sejmem) a martwienie się już teraz to szkoda zdrowia.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Panowie. We Francji funkcjonuje od dawna bardzo restrykcyjna ustawa, blokowanie stron itd. Kto chce pograć, ten gra we Francji. Nie ma co się łamać.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Generalnie od stycznia zmieniają się teoretycznie dwie rzeczy. Blokują wszystkich bukmacherów oprócz STSów, Totolotków. Na stronie STS, Totolotka będzie można grać w pokera. Cała reszta bez zmian.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Oni sobie moga blokowac zagranicznych bukmacherow. Jezeli oni graczy nie zbanuja to VPN i moga naskoczyc.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,761
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,761
Likes: 12
Originally Posted by Pawcias
Panowie. We Francji funkcjonuje od dawna bardzo restrykcyjna ustawa, blokowanie stron itd. Kto chce pograć, ten gra we Francji. Nie ma co się łamać.

Co do tych restrykcji w tych znanych panstwach (Włochy,Francja,Hiszpania) to nie do konca tak jest jak sie kazdemu wydaje .Moze to byc tez kwestia konta na dane z PL bo grac moglem i moge praktycznie wszedzie. Bardziej to była kwestia tutaj internetu na jakim sie logowales do danego bukmachera

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,761
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,761
Likes: 12
A oczywiscie wyplaty np z MrGreen [ads.mrgreen.com], OddsRing [oddsring.com] i Unibet [adserving.unibet.com] bez najmniejszego problemu .Tak samo jakbym gral z Polski

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Jest jeszcze Janowski, ktory moze teraz odjebac 0-3, ale pozniej mamy Dunow 3 razy po prawej stronie, wiec bedzie im ciezko.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Zly temat. Do usuniecia. Przepraszam grin

Strona 11 z 52 1 2 9 10 11 12 13 51 52

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,391 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,835
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1