|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30 |
No to bedzie debiut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Fulham - Chelsea 2 (1.45) Lyon - Lille 1 (1.55) Jagiellonia - Odra 1 (1.40) LKS Lomza - Ruch 2 (1.45) Arsenal - Charlton 1 (1.22) Bayern - Aachen 1 (1.25)
Kurs: 6.96zl Stawka: 20zl Wygrana: [color:"green"] 125.20zl [/color]
Akt. stan konta: [color:"red"] -20zl [/color]
no zobaczymy! dosc ostroznie na poczatek:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30 |
#2 Den Haag - PSV 2 (1.40) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Jagiellonia - Odra O. 1(1.40) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Twente - Sparta R. 1(1.65) Olympiakos - AEK 1 (1.70) Reading - Man. Utd. 2 (1.55)
Kurs: 8.52 Stawka: 10zl Wygrana: [color:"green"] 76.70zl [/color]
Akt. stan konta: [color:"red"] -30zl [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Prond bylo to grac a nie kombinowac (kupon 1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> by byla kasa a tak przekombinowalismy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30 |
[quote]No to bedzie debiut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Fulham - Chelsea 2 (1.45) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />0-2 Lyon - Lille 1 (1.55) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />4-1 Jagiellonia - Odra 1 (1.40) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />2-1 LKS Lomza - Ruch 2 (1.45) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />2-3 Arsenal - Charlton 1 (1.22) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />3-0 Bayern - Aachen 1 (1.25) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />2-1
Kurs: 6.96zl Stawka: 20zl Wygrana: [color:"green"] 125.20zl [/color]
Akt. stan konta: [color:"red"] 95.20zl [/color]
PIERWSZA WYGRANA!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30 |
#2 Den Haag - PSV 2 (1.40) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />0-2 Jagiellonia - Odra O. 1(1.40) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />2-1 Twente - Sparta R. 1(1.65) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />2-0 Olympiakos - AEK 1 (1.70) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />1-0 Reading - Man. Utd. 2 (1.55) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />1-1
Kurs: 8.52 Stawka: 10zl Wygrana: [color:"green"] 76.70zl [/color]
Akt. stan konta: [color:"red"] -30 [/color] no niestety;/ ale bylo b.blisko 2 wygranej:D ale ciszmy sie z pierwszej wygranej i wyjsciu od razu na "+" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> a powinno byc jeszcze lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> STAN KONTA: [color:"green"] 95.20zl [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30 |
Prond bylo to grac a nie kombinowac (kupon 1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> by byla kasa a tak przekombinowalismy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> racja brachu...swieta racja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ale na LM se odbijemy;) pozdro Chaoz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30 |
#3 Liga Mistrzow 26 wrzesien:
Real - Dynamo K. 1 (1.30) Lille - Milan 2 (2.10) Celtic - FC Kobenhavn 1 (1.60) Steaua - Lyon 2 (1.90)
Kurs: 8.30 STS Stawka: 20zl
Zakładana wygrana: [color:"green"] 149.40zl [/color] _______________________________ Stan konta: [color:"green"] 75.20zl [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30 |
#3 Liga Mistrzow 26 wrzesien:
Real - Dynamo K. 1 (1.30)5-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Lille - Milan 2 (2.10)0-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Celtic - FC Kobenhavn 1 (1.60)1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Steaua - Lyon 2 (1.90)0-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> no niestety, trzeba bylo grac il.goli 1;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30 |
#3 Liga Mistrzow 26 wrzesien:
Real - Dynamo K. 1 (1.30) 5-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Lille - Milan 2 (2.10) 0-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Celtic - FC Kobenhavn 1 (1.60)1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Steaua - Lyon 2 (1.90)0-3 trzeba bylo grac il.goli 1;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30 |
#4 Liga Mistrzow 27 wrzesien:
Werder - Barcelona 2 (2.00) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Levski - Chelsea 2 (1.35) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Shakhtar - Olympiakos x2 (1.69) Liverpool - Galatasaray 1 (1.40) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Kurs: 6.39 STS Stawka: 20zl
Zakladana wygrana: [color:"green"] 115.00zl [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30 |
#4 Liga Mistrzow 27 wrzesien:
Werder - Barcelona 2 (2.00) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> 1-1:( Levski - Chelsea 2 (1.35) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />1-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Shakhtar - Olympiakos x2 (1.69) 2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Liverpool - Galatasaray 1 (1.40) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Kurs: 6.39 STS Stawka: 20zl
Zakladana wygrana: [color:"green"] 115.00zl [/color] Ehh...no coz...jak wiekszosc bukmacherskiego polswiatka... Maybe next time...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30 |
#5 Puchar UEFA & Swedens Cup
Parma - Rubin 1 (1.50) Leverkusen - Sion 1 (1.30) Rangers - Molde 1 (1.30) Lens - Ethnikos A. 1 (1.20) Feyenoord - Lok. Sofia 1 (1.35) Helsinborg - Osters 1 (1.50)
Kurs: 6.16 STS Stawka: 20zl Wygrana: [color:"green"] 110.90zl [/color] __________________________________________
Stan konta: [color:"green"] 35.20zl [/color]
trzeba cos wygrac...bo z konta plynie i plynie...
|
|
|
Link skopiowany do schowka