Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503
Likes: 10
I co ja na to mogę poradzić pacyfku:(. A pić się chce, tfu to znaczy grać
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
pacyfku jesli walczyc z hazardem to najlepiej nie grac, czlowiek bedzie wolny i tak naprawde wtedy tylko wygra.
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503
Likes: 10
Jeszcze zanim się ligi nie zaczęły to pogram parę tasiemek na mistrzów i tyle. PS. Ciekawe ile wytrzymie
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Jeszcze zanim się ligi nie zaczęły to pogram parę tasiemek na mistrzów i tyle. PS. Ciekawe ile wytrzymie
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503
Likes: 10
No długo to na pewno nie wytrzymie
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Jeszcze zanim się ligi nie zaczęły to pogram parę tasiemek na mistrzów i tyle. PS. Ciekawe ile wytrzymie
W Angli kusi
[email protected] lub Tottenham@11
[email protected] [email protected] [email protected] Nowi trenerzy, zespoły w przebudowie, kursy liche.
Kloopy też @11.5
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
trzeba grac lisy ze obronia
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Mahrez i Kante pewnie odejdą, nie wiadomo kto jeszcze...
Kapustka to za mało
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
ide aby mnie nie korciło, bonus 200 zł za free od onibetu pierwotnie potrojony a ostatecznie przejebana kasa, nie tędy droga awanse jazda LM za tydzień IFK zdzirko słaba na starcie ako zjebałas nie ma nadzieji nie ma
a co ty myślałeś hazard to nie matka że kocha i teksty i komentarze Pacyfka lubie i są na poziomie, a nie jakieś dyrdymały LIVE w stylu:
pies im morde lizał
strzelają jak w kacze dupy,
czarne czorty itd
jeszcze kilka by się znalazło
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
@Aker wczoraj pisałeś o Arce ja bym raczej X2 tu grał. bo co bo Arka słabą Wisłę ograła? masówka leci na Arkę
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
ide aby mnie nie korciło, bonus 200 zł za free od onibetu pierwotnie potrojony a ostatecznie przejebana kasa, nie tędy droga awanse jazda LM za tydzieńIFK zdzirko słaba na starcie ako zjebałas nie ma nadzieji nie ma
a co ty myślałeś hazard to nie matka że kocha i teksty i komentarze Pacyfka lubie i są na poziomie, a nie jakieś dyrdymały LIVE w stylu:
pies im morde lizał
strzelają jak w kacze dupy,
czarne czorty itd
jeszcze kilka by się znalazło
długo nie trzeba szukać
serdecznie witam i życzę lepszego
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
witam
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
@Aker wczoraj pisałeś o Arce ja bym raczej X2 tu grał. bo co bo Arka słabą Wisłę ograła? masówka leci na Arkę
Arka prezentuje się bardzo dobrze, nawet w tym pierwszym przegranym meczu, po stracie bramki dominowali, zabrakło skuteczności. Ruch to nie chlopcy do bicia.
Ja poluje na remis
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Arka - Ruch over 2.5FT @2.10 grzech nie pograć @witam
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
dawno nie słyszałem lepszego żartu
jak te zespoły powtórzą wynik z zeszłego sezonu to będzie MEGA sukces
bądźmy poważni
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
onli Junajtet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503
Likes: 10
Do Manu-PSG można dorzucić Real na podbitke
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
dawno nie słyszałem lepszego żartu
jak te zespoły powtórzą wynik z zeszłego sezonu to będzie MEGA sukces
bądźmy poważni
Boki zrywać, ja pierdole
Arsenal niech tylko wymieni pizdeczke Żiru na rasowego napastnika.
Kogo w składzie ma na tą chwile United?
W Chelsea dziury w defensywie.
City i Pep
tiki taka nie na premier league...
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
totki po bts
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Biczyk, łapiesz taki zakład, kto wyżej w tabeli sezonu 2016\17, Chelsea - Arsenal ? Jak wygrasz Ty, to ja Ci Jacka. jak wygram ja, to Ty mi równowartość w Królewskich. Przyjmujesz ?
Link skopiowany do schowka