|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Mój kolega właśnie zdał prawko i zamierza kupić sobie samochód za nie więcej niż 15 tys. Jakie auta polecacie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395 |
peugeot 406 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> honda accord <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> do 15tys spokojnie znajdzie cos dla siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
To zależy ile lat ma Twój kolega...to zależy do czego ma mu służyć ten samochód...to zależy czy ma rodzinę, czy ma dzieci, czy chce na niego coś ewentulanie wyrwać;) a moze ma jakiś sklep i chce przywozić nim towar itp napisz coś wiecej.pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ma doświadczenie za kółkiem? Jeździł przed prawkiem? Lubi szaleć? Ja bym na dzień dobry polecał mu cienkacza. Ja od trzech lat po odebrania prawka jeżdżę maluchem i sądzę, że to jest najlepsza szkoła jazdy. Uczy pokory i opanowania samochodu.
Ale jeżeli chce sobie kupić furę, to: 1. Honda Civic '95 V-Tec 2. Mercedes 124 (any kind)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
No jesli dopiero zdal prawko to chyba nie ma co szalec z kupnem zajebistego samochodu. Ja od czasu zdania prawda jezdze VW Polo z 96 roku i nie narzekam a scigac sie nie mam zamieru z nikim. Mi wystarczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
rover 620 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> swietne auto, limuzyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> za 15 tys można mieć z nieżłym wyposażeniem, tak jak ojciec mojego kumpla któremu sprowadziliśmy taki w wakacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> silnik oczywiście diesel, mało pali mniej wiecej 7l na sto, zalezy ejszcze jaka jazda, osiągi tez ma niekiepskie, 2zł.30gr. po autostradzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..na prawdę piekny samochodzik
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691 |
A ja mam Audi 80 B4 i też sie fajnie jeździ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przesiadłem sie niedawno z CC900 i to całkiem inna jazda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Do 15 tys to juz sie naprawde fajna fure kupi .Tylko tak jak koledzy piszą ,trzeba sie zastanowic do czego to autko ma służyc .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
No jesli dopiero zdal prawko to chyba nie ma co szalec z kupnem zajebistego samochodu. Ja od czasu zdania prawda jezdze VW Polo z 96 roku i nie narzekam a scigac sie nie mam zamieru z nikim. Mi wystarczy. ja ma lanosa 99 rok styl jazdy ten sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jade 90 wszyscy mnie wyprzedzaja jade 100 to samo to po co jechac wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
rover 620 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> swietne auto, limuzyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> za 15 tys można mieć z nieżłym wyposażeniem, tak jak ojciec mojego kumpla któremu sprowadziliśmy taki w wakacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> silnik oczywiście diesel, mało pali mniej wiecej 7l na sto, zalezy ejszcze jaka jazda, osiągi tez ma niekiepskie, 2zł.30gr. po autostradzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..na prawdę piekny samochodzik Ojj tak też mi się podoba ten samochodzik,piekny z wygladu i nie jest drogi(skoro chłopak chce do 15tys.) chociaż jak chłopak dopiero po zdaniu prawka to chyba lepiej coś mniejszego. No ale ... taki mały przykładzik pierwszy lepszy znaleziony na allegro: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=128466048Tak jak kolega wyżej pisał z niezłym wyposażeniem: ABS, Alufelgi, Autoalarm, Centralny zamek, Elektryczne lusterka, Elektryczne szyby, Immobilizer, Klimatyzacja, Lakier metallic, Poduszka powietrzna, Radio+CD, Skórzana tapicerka, Szyberdach, Wspomaganie kierownicy. Samochód [color:"green"] bezwypadkowy[/color] co jest chyba ważne. P.S żeby nie było,samochód który przedstawiłem,nie jest żadnej osoby z mojej rodziny,czy znajomego,poporostu pierwszy lepszy z allegro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
ma 18 lat zdal za pierwszym razem nie ma jeszcze rodziny i chce autko w sportowym stylu 3 drzwiowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691 |
19marcin08 a nie orientujesz sie jak z częsciami do tego rover`a ? Drogie ? Trudno dostepne ? Bo to też ważne jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Autko klasa za taka cene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
19marcin08 a nie orientujesz sie jak z częsciami do tego rover`a ? Drogie ? Trudno dostepne ? Bo to też ważne jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Autko klasa za taka cene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niestety na temat musi się wypowiedzieć ktoś bardziej kompetentny.Wiem,że to jest ważne,nawet bardzo,ale własnie chodziło mi bardziej o atrakcyjność auta,i tak jak wczesniej napisałem,ten samochód bardzo mi się podoba,sam dopiero zdaje na prawko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i już staram się myśleć jaki samochód mógłbym sobie sprawić i troszke ostatni czasy się ogladam,a ten Rover bardzo przypadł mi do gustu. Może kolega gnacik będzie wiedział jak to jest jesli chodzi o częsci do tego samochodu,bo wczesniej też pisał o tym aucie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
19marcin08 a nie orientujesz sie jak z częsciami do tego rover`a ? Drogie ? Trudno dostepne ? Bo to też ważne jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Autko klasa za taka cene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niestety na temat musi się wypowiedzieć ktoś bardziej kompetentny.Wiem,że to jest ważne,nawet bardzo,ale własnie chodziło mi bardziej o atrakcyjność auta,i tak jak wczesniej napisałem,ten samochód bardzo mi się podoba,sam dopiero zdaje na prawko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i już staram się myśleć jaki samochód mógłbym sobie sprawić i troszke ostatni czasy się ogladam,a ten Rover bardzo przypadł mi do gustu. Może kolega gnacik będzie wiedział jak to jest jesli chodzi o częsci do tego samochodu,bo wczesniej też pisał o tym aucie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> Częsci łatwo dostepne, drogie jak drogie, każda część nowa i orginalna ejst droga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> do tego modelu rovera pasuje dużo częśći z hondy legend które są tańsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poza tym jest wiele du.żo jeszcze tańszych zamienników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
jakby ktos byl zainteresowany to mam do sprzedania Seata Toledo 1.8 granat metalik, stan bdb przebieg 110000km , rocznik 96, szyber, welur, immo, elektr. szyby , wspoma inne takie. ojciec jezdzil wiec szanowal ale kupil nowe i to chce opchnac za jakies 9000. autko naprawde porzadne i przyspieszenie rowniez..pali gumy bez problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
ma 18 lat zdal za pierwszym razem nie ma jeszcze rodziny i chce autko w sportowym stylu 3 drzwiowe Koledze to poleciłbym na początek jakiś 'dupowóz' aby nauczył się jeździć ponieważ teraz jego doświadczenie i umiejętności są na bliskie zera. Ale jeśli kolega odważny a że zbliża się zima więc może coś z tylnym napędem - bmw e36 325 lub wersja dla bardziej oszczędnych czyli 318iS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
ma 18 lat zdal za pierwszym razem nie ma jeszcze rodziny i chce autko w sportowym stylu 3 drzwiowe Koledze to poleciłbym na początek jakiś 'dupowóz' aby nauczył się jeździć ponieważ teraz jego doświadczenie i umiejętności są na bliskie zera. Ale jeśli kolega odważny a że zbliża się zima więc może coś z tylnym napędem - bmw e36 325 lub wersja dla bardziej oszczędnych czyli 318iS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. a po co BMW, wystarczy polonez, moj ojciec mówi, że jak się potrafi jeździć polonezem to wszytskim się potrafi, no albo dużym fiatem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja sam posaidam poloneza caro 1.6 GLI na gaz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i jazda nim w zimę to prawdziwe wyzwanie, poprzednia zimę przejeździłem na letnich oponach, bo myslałem, że mam uniwersalne, ale jakoś sie nie rozbiłem, były nie raz przypadki nawet przy 80km/h ze dupa samochodu to latała od lewej do prawej ale zawsze jakoś wyprowadziłem albo coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..ja w ogóle nie potrafię się jakoś tym samochodem porządnie rozpierdolić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> póki co tylko 2 razy zbiłem tylną lampe i raz przedni halogen, a wszytsko na moim własnym podwórku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe...no i raz kolesiowi hakiem przy cofaniu w toyote avensis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehehe ale o tym to juz pisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
To moze ja sie wypowiem. Mam 19 lat i prawko od... 5 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na razie jezdze Citroenem Saxo 1.1 mojej mamy i zamierzam conajmniej do wiosny tylko tym sie obijac, potem cos z furek w roczniku 95-97 tych modeli: - Mazda 323 - Mitsubishi Colt - Honda Civic
A co o Fordzie Taurus powiecie ?
Ogolnie to Peugeot 206 mi sie piekielnie podoba, ale slyszalem MNOSTWO glosow ze to awaryjne autko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
mapet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cos Ty tak sie uparł na japońca ?:> do nich ceny srubek zaczynaja się 1 z przodu i trzema cyframi :> zalezy o jakims taurusie mowisz...jesli o tym starym to wielka bryka była i porzadna, ale z czesciami juz teraz delikatny problem. peugeot 206...mieciutki jak dla mnie auto dla kobiety..powiem tak..prawo jazdy mam od 9 lat, rocznie robie ok 30-35 tys km, mialem w swojej karierze cos 6 samochodow i osobiscie polecalbym Ci takie cos http://www.gratka.pl/moto/tresc.phtml?id...silnika_od=1.70 [ gratka.pl] te silniki sa nie do zajebania..musisz tylko znalezc egzemplarz od dziadka . prosta sprawa nie ?:P
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
ma 18 lat zdal za pierwszym razem nie ma jeszcze rodziny i chce autko w sportowym stylu 3 drzwiowe Koledze to poleciłbym na początek jakiś 'dupowóz' aby nauczył się jeździć ponieważ teraz jego doświadczenie i umiejętności są na bliskie zera. Ale jeśli kolega odważny a że zbliża się zima więc może coś z tylnym napędem - bmw e36 325 lub wersja dla bardziej oszczędnych czyli 318iS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. BMW E-36 to świetne auto,a z tymi silnikami to już w ogóle poezja.Wersja 2.5l to świetne osiągi (niestety nie jest specjalnie oszczędna),za to 1.8 iS to udany kompromis pomiędzy niskim spalaniem a satysfakcjonującymi osiągami.Auto jak najbardziej godne polecenia,ale raczej nie dla początkującego kierowcy-szczególnie mocna wersja 2.5 (to aż 192 KM). Dlatego autorowi tematu poleciłbym jakiegoś niedużego,3-drzwiowego japończyka-np. Hondę Civic.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|