Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#672808 26/09/2006 20:40
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
E36 1.8is w zupelnosci wystarczy, swietnie sie prowadzi, no i wyglada w miare sportowo :

Tylko że pokazałeś wersje z pakietami M3 oraz ostatnią bestię prawdziwą M3 (nawet z oryginalnymi felgami) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> One rzeczywiście wyglądają sportowo (ale jeździ chyba tylko ta srebrna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />).

Nie twierdzę że e36 coupe nie wygląda fajnie.

Bonus: Unibet
#672809 26/09/2006 20:44
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
http://allegro.pl/item130167296_bmw_e36_po_tiuningu_gaz.html

Zobaczcie sobie to...jest poprostu kosmiczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko prosze bez komentarzy, ze niby ja chcę to sprzedać albo takie cuś...

#672810 26/09/2006 20:59
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Ja osobiscie posiadam VW Polo 1.4 benzynka z 96r. i auto niedrogie a i bardzo fajnie sie jedzi...oczywiscie 3 drzwiowe bo moim zdaniem przy wiekszej ilosci drzwi to samochod juz niejest az taki fajny. Z mojej strony goraco polecam taka bryke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#672811 26/09/2006 21:04
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
O
osd Offline
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
JiroJiro,

pokazuje przyklady, a M pakiet konieczny nie jest, wiele sie nie rozni z zewnatrz chyba ze ma sie nie tylko M looka ale caly pakiet lacze z zawiasem itd.. ale to juz nie jest takie czeste, no i potem koszty zawieszenie, mialem w E34 jazda bajka ale koszty :/ .
Zawsze mozna sobie M looka zrobic samemu.. dokupic listwy itd.. itp... ale zwykle coupe lub cabrio tez jest ladne i jest to namiastka sportowosci, dobry uklad jezdny, tylni naped, dobra przyczepnosc.
Za takei pieniadze jest to jedna z lepszych opcji jesli ktos chce miec troche sportowe coupe.

a co do tego : http://allegro.pl/item130167296_bmw_e36_po_tiuningu_gaz.html

to jednak musze skomentowac, sory ale musze, po co mu taki przedni zderzak z siatexem i wielkim zagieciem na dole ? odsnieza autem snieg w zimie? no i ten bad look na masce.. chyba lekko krzywo zaspawane i poszpachlowane... na naszych drogach ta szpachla kiedys odpadnie i raczej predzej niz pozniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> niestety.
Wydech to chyba troche koslawo wisi...
no i te lapmy tylne ...chyba bardziej stylowe by byly z wersji M, bialy pasek stanowczo wsyatrcza.

jedyny plus to dosc ladne felgi i brak spoilera wysokosci polowy auta na tylnej klapie.

O gustach oczywiscie sie nie dyskutuje, ja tylko przedstawilem swoj punkt widzenia, ale takie auta psuja wizerunek marki, albo sie cos robi delikatnie, stylowo, gustownie, z odpowiednich materialow, czesci to tak, ale bez przesady...


Pozdrawiam

#672812 26/09/2006 21:07
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
O
osd Offline
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
Aha zapomnialem dodac w poprzednim poscie.

Polecam Oplca corse B jesli to ma byc male miejskie jezdzidlo , tak z silniczkiem 1.2 chociarz, dosc udana konstrukcja, olbrzymi rynek niezbyt drogich czesci orginalnych i zamiennikow, poszanowany model zrobi duzy przebieg i nie bedzie nawalal.

Pozdrawiam

#672813 26/09/2006 21:25
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Niem wiem osd o co Ci do końca chodzi...Przecież te prgi są po to żeby auto wyglądało bardziej sportowo...jakoś na normalnej drodze po której sie jeździ raczej jest odścnieżony, no chyba, że po polach śmigasz(tylko bez żadnych aluzji, ze Polskie drogi nie są poodśnieżane itp...)...co do bad look'a to chyba jeden chuj czy jeżdzisz na polskich drogach czy na niemieckich, bo to jest na masce, a nie na kołach...Ale oczywiście szanuję Twój punkt widzenia, bo możesz mieć inny pogląd na temat samochodów. Wydaje mi sie również, że możesz być ode mnie trochę starszy i dlatego wolisz bardziej standardowe modele. poazdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#672814 26/09/2006 21:42
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
Quote
Mój kolega właśnie zdał prawko i zamierza kupić sobie samochód za nie więcej niż 15 tys. Jakie auta polecacie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Jęśli ten twój kolega dopiero co jest w posiadaniu dokumentu uprawnijącego do prowadzenia samochodów osobowych i wczesniej nie mial zbyt duzo stycznosci z praktyką za kierownicą to niech :

po pierwsze - kupi auto ktore nie jezdzi szybko(dlaczego? , a dlatego bo nie umie jezdzic i tylko autem ktore nie rozwija duzych predkosci nabedzie oglady i odruchów ktore powinien miec kazdy kierowca) .Szybki samochód bedzie go prowokował do bardziej agresywnej jazdy i w związku z tym nie wróżę mu nic dobrego.

po drugie- najbardziej sprawdzona technologia to niemiecka ewentualnie japonska i wśród tych producentow niech szuka swojego auta.

Przejezdzilem w swoim życiu naprawdę duzo kilometrów , byłem tez w posiadaniu roznych samochodów i swoją przygodę zaczynałem od takich(Warszawa,Fiat 126p,Fiat 125p,Polonez a pozniej zaczęła sie era samochodów z zupełnie innej półki.Jęśli na początku swojej kariery bedzie mial za duzy wypas w samochodzie to nigdy nie "poczuje samochodu ", a jest to , uważam jedna z istotniejszych rzeczy.

Życzę powodzenia w wyborze auta

#672815 26/09/2006 21:49
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
O
osd Offline
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
Pierniczek,

jesli przechodzimy do bardziej scislych tematow mam 20 lat, moze duzo moze nie ..

Oczywiscie ty masz swoj punkt widzenia ja swoj,

ale po co kolesiowi ten siatex w zderzaku ?? czy jesli zamontowal bym taki siatex na szybach i w nerkach i jeszcze gdzies to bym juz mial super sportowe auto ? mysle ze bez siatki bylo by bardziej sporotow.

I wielki prog na dole zderzaka ?? ile to KM dodaje ? bo sportowosc to nie tylko wyglad, a jesli o wygladzie mowa to bardziej sportowy jest zderzak z wersji M, lub wykonany przez jakas renomowana firme... rozumie ze sa ograniczenia finansowe, taki kosztuje 300 a taki orgianlny piec razy tyle, ale prawda jest brutalna, jak sie nie ma hajsu to lepiej nie ruszac niz ruszac byle jak. To tak jak bys kupil nowego Merca S klase i dorabial czesci na tokarce i wyklepywal mlotkiem bo nie bylo by Cie stac na nowe z serwisu. ( Wiem straszne porownanie ale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale to takie bardzo ogolnikowe porownanie ).

A co do tych sniegow to swoim E36 mam problem z przejechaniem wyzszych progow zwalniajacych z predkoscia wyzsza niz 10 km... poprostu ocieram podwoziem, musze zwalniac prawie do 0 bo E36 jest dosc niskim autem, wiec po polach sie smigam za wiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, ale mowiac bardziej rozsadnie, wszystki drogi i wszedzie byly tej zimy odsniezone ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> watpie.

Co do bad looka to chodzi mi o to ze poprostu takie przerobki sa fajne ale 2,3 lata potem od drgan i od wykonania, ktore przewaznie nie jest super profesjonalne ( nie mowie ze zawsze ale przewaznie ) powstaja pekniecia na szpachli... i wkoncu wiecej klopotu niz radosci. Jest to nadwozie samonosne bez ramy wiec wszystko pracuje, co prawda maska w minimalnym stopniu .. ale drga itd.

No i chyba mu znaczek ukradli z przedniej machy i widze przy okzaji tez miejsce po nim zaszpachlowal. jak szpachlowac to wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.


Pozatym nie wiem czy auto nie bylo bite, poniewaz widze ze przednie blotiki sa nieorginalne. jestem tego pewnien na 95 % widac to po kawalku progu na samym dole przedniego blotnika. Jest to wyprofilowanie blotnika za 99 PLN z Allegro a nie ogrinalu, orginal ma troche inne wyprofilowanie nie takie proste jak to, choc przydalo by sie lepsze zdiecie do oceny. Przy okazji dzowna mogl sobie wywalic znaczek i zrobic bad looka. To takie male dodatkowe info jesli ktos by chcial kupic akurat ten egzemplarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.


To na tyle o moich gustach, oczywsice nie krytykuje Cie Pierniczek tylko wyrazam swoja opinie o samochodach, bo kazdy ma inne zdanie i kazdy moze je wyrazic.


Pozdrawiam

#672816 26/09/2006 21:54
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
O
osd Offline
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
Jęśli ten twój kolega dopiero co jest w posiadaniu dokumentu uprawnijącego do prowadzenia samochodów osobowych i wczesniej nie mial zbyt duzo stycznosci z praktyką za kierownicą to niech :

po pierwsze - kupi auto ktore nie jezdzi szybko(dlaczego? , a dlatego bo nie umie jezdzic i tylko autem ktore nie rozwija duzych predkosci nabedzie oglady i odruchów ktore powinien miec kazdy kierowca) .Szybki samochód bedzie go prowokował do bardziej agresywnej jazdy i w związku z tym nie wróżę mu nic dobrego.

po drugie- najbardziej sprawdzona technologia to niemiecka ewentualnie japonska i wśród tych producentow niech szuka swojego auta.

Przejezdzilem w swoim życiu naprawdę duzo kilometrów , byłem tez w posiadaniu roznych samochodów i swoją przygodę zaczynałem od takich(Warszawa,Fiat 126p,Fiat 125p,Polonez a pozniej zaczęła sie era samochodów z zupełnie innej półki.Jęśli na początku swojej kariery bedzie mial za duzy wypas w samochodzie to nigdy nie "poczuje samochodu ", a jest to , uważam jedna z istotniejszych rzeczy.

Życzę powodzenia w wyborze auta [/quote]



Switnie napisane SILVER STAR ,

choc duzo zalezy od czlowieka, ja 1 autem jakim jezdzilem bylo BMW E34 2,5 192 konie. I nie mialem nigdy dzona itd.. i tylni naped nauczyl mnie respektu do samochodu, jest bardziej realistyczny, nie daje takich zludzen jak przedni.

Jednak wszystko zalezy od czlowieka, zabic sie mozna wszystkim, przy czym nikomu nie zycze nawet najmniejszego dzowna, choc czasem lepszy niegrozny dzown i nabranie tzw. oleju do glowy niz dzown przy predkosci 150 w drzewo, ale faktycznie tak jak piszesz zawsze bezpieczniej bedzie jesli na poczatek pojezdzi troche slabym autem i pozna kilka trudnych sytuacji jakie moga wystapic na drodze, i w zachowaniu auta.


Pozdrawiam

#672817 26/09/2006 22:20
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
Napisalem to tylko dlatego tak, bo byc może moja opinia i doswiadczenie za kierownicą(a zaczęło sie w czerwcu 1975 r)pomogą zejść na ziemie. Laudą , Kubicą czy Schumacherem w dzisiejszej postaci nie zostaje się od razu.Stare przysłowie, że praktyka czyni mistrza jest tu jak najbardziej na miejscu.Przypomijcie sobie swoje pierwsze jazdy na rowerze czy łyżwach.Umiejetnosci przychodzily stopniowo i dlatego odpowiedni dobór i zakup samochodu jest tak bardzo istotny.

#672818 26/09/2006 22:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Jęśli na początku swojej kariery bedzie mial za duzy wypas w samochodzie to nigdy nie "poczuje samochodu ", a jest to , uważam jedna z istotniejszych rzeczy.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> na prawde niech sobie chłopak kupi najpierw poloneza, jezeli nie zadowalają go osiągi to niech kupi wersje z silnikiem rovera, on już ma dobre osiągi i się nauczy jeździc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#672819 27/09/2006 08:20
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1616149
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1630104
itp
na poczatek idealny samochod, bez problemowy tylko lac rope i zmieniac olej, wiadomo nie jest to rakieta ale nie polecam poczatkujacemu kierowcy auta z 200KM pod maska, te BMW sobie odpusc fajnie wyglada ale koszty Cie zjedza. Gwiazda jest wieczna pod warunkiem ze sie nie kupi trupa. I ten komfort miodzio.

#672820 27/09/2006 09:07
Dołączył: Sep 2006
Posty: 51
Q
journeyman
journeyman
Q Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 51
Fiat bravo

#672821 27/09/2006 10:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Quote
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1616149
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1630104
itp
na poczatek idealny samochod, bez problemowy tylko lac rope i zmieniac olej, wiadomo nie jest to rakieta ale nie polecam poczatkujacemu kierowcy auta z 200KM pod maska, te BMW sobie odpusc fajnie wyglada ale koszty Cie zjedza. Gwiazda jest wieczna pod warunkiem ze sie nie kupi trupa. I ten komfort miodzio.

jeśli kolega nie ma zniżek itd. to życze powodzenia z taką pojemnością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#672822 27/09/2006 12:15
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
noi moj kolega wybral taka http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1526340 co o niej myslicie?

#672823 27/09/2006 14:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Żeby nie było, że nie mówiłem (4 post w tym temacie)...

Bardzo fajna furka. Ciekawe czy rzeczywiście stan jest taki dobry... Mały silniczek, niezła moc, ładnie wygląda. Czego chcieć więcej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#672824 27/09/2006 15:01
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
I wielki prog na dole zderzaka ?? ile to KM dodaje ? bo sportowosc to nie tylko wyglad

Siatex w tjuningu to podstawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, ale nie będę krytykował tego tjuningu ponieważ gość dla mnie jest geniuszem - strumienica, wydech i filtr powietrza dały przyrost 20 km <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />, jestem pod wrażeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, tym większym że taki samochód jest sfrajerzony LPG.


Quote
co o niej myslicie?

Syf. Ciekawe czy jest bezwypadkowa, nie jest napisane więc raczej nie. Ze słabego stanu technicznego zawsze można samochód wyprowadzić, jeśli jest po dużym dzwonie nie można już przywrócić stanu poprzedniego.

W środku tjuning, który nie wskazuje na dobre użytkowanie. Samochód nie miał seryjnie 105 km a 101. Ten egzeplarz ma teoretycznie 220kkm - realnie 300kkm, więc duże stado koni już zdechło ze starości lub zostało zamordowane przez właściciela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />. Civic 6 generacji w dobrym stanie z silnikiem 1.4 90 km wyciągnie ją nosem.

Dlatego bardziej polecałbym Civic 6 gen, coś w tym stylu ( link [otomoto.pl] ). Najlepiej seryjną z wyglądu - tuning można zrobić samemu i później wyrywać blachary pod remizą.

#672825 27/09/2006 15:39
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Quote
Aha zapomnialem dodac w poprzednim poscie.

Polecam Oplca corse B jesli to ma byc male miejskie jezdzidlo , tak z silniczkiem 1.2 chociarz, dosc udana konstrukcja, olbrzymi rynek niezbyt drogich czesci orginalnych i zamiennikow, poszanowany model zrobi duzy przebieg i nie bedzie nawalal.

Pozdrawiam


Jako posiadacza Opla zaproszono mnie do salonu na przedpremierowy pokaz Nowej Corsy.Z ofert skorzystałem i przedwczoraj ujrzałem to cacko.

Wrażenia z pokazu :
krótko mówiąc autko jest zajebiste,w/g mnie zostanie autem 2006 roku

Z ciekawszych rzeczy które zapamiętałem to :
-nowy ,wyjatkowy system flex-fix (albo jakos tak),jest to taka szufladka wysuwana z tyłu do przewozu rowerów
-reflektory o zakrzywionym ,dynamicznym promieniu czyli mozna powiedziec na tyle inteligentne światła ze reaguja na ruch kierownicy i prędkośc pojazdu
-progresywne wspomaganie kierownicy znane dotąd ze sportowych modeli czyli wzrost siły wspomagamnia jest tym większy im większy jest skręt
-nowy sytem jezdny ESP dzialający na wszytskie kola
-podgrzewana kierownica po raz pierwszy chyba wtej klasie samochodów
-CBC czyli uklad wspomagamnia hamowania na zakrętach
-Dualfloor czyli podwójna podloga
-o ABS,centralnym zamku,poduszkach itd nie ma co wspominac bo to sprawa oczywista,było jeszcze kilka ciekawych nowosci ale dokladnie nie pamietam .

Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, bardzo ładna linia, autko wydłuzone w stosunku do poprzedniej Corsy o 15 cm , w srodku wygodnie i duzo miejsca.W tezsie bezpieczenstwa Corsa dostała max czyli 5 gwiazdek.

No i najwazniejze, cena - wersja trzydrzwiowa od 37 000 zł zas pięciodrzwiowa bedzie kosztowac w podstawowej wersji 1500zł wiecej.

Za 1-2 tygodnie Nowa Corsa trafi do sprzedaży i bedzie ja mozna szczegółowo obejrzec.
Polecam kazdemu automaniakowi wizyte w salonie Opla,naprawdę warto.

#672826 27/09/2006 18:03
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
podobno ta honda bezwypadkowa bo ojciec mojego kolegi jest mechanikiem i po prostu ten samochod igla

#672827 27/09/2006 22:35
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Tak wklejacie te Hondy a ja od zmysłów odchodzę, skąd kasę zgarnąć na taki samochód... Chyba wezmę kredyt stdencki...

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Sensei), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1