Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#672888 07/11/2006 19:12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Quote
mi chodzi o dizla 1.4 - 1.6 bez opłat bo opłaty z ponad tysiac ale h..j z tym

to stary masz wielki problem gdyż diesle są z silnikiem 1.9 tylko i wyłącznie, Golfa II możesz szukać w dieslu z silnikiem 1.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

1.4 i 1,6 z trójeczek tylko benzyna

pozdrawiam

Bonus: Unibet
#672889 07/11/2006 19:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
no spox bo ze starym i z takim mechanikiem chce jechac za miesiąc do niemiec po golfa
a szczerze mowiąc co mnie wysmialem ze nie ma takich golfow 3 z takim silnikiem to spox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> bo ja jestem lekko ciemny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
ale dzieki i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#672890 07/11/2006 19:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1789523
bo ja sie na tego napaliłem ale silnik 2.0 rocznik 92 to troche "niekoniecznie" hehehe fajnie tylko wygląda :jak kobieta" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#672891 07/11/2006 19:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja mam takie pytanie:

Zastanawial sie ktos z was nad sprowadzeniem samochodu z USA?

Generalnie mam fioła na punikcie amerykanskich samochodow, glownie tych pieknych krazownikow szos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak i olbrzymich pick upow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Samochody, te sa tam dosc tanie(zreszta jak i inne) porownujac je z cenami w Polsce.
Ciekaw jestem jaki bylby koszt trasportu statkiem i jakies oplaty?

#672892 07/11/2006 19:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Quote
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1789523
bo ja sie na tego napaliłem ale silnik 2.0 rocznik 92 to troche "niekoniecznie" hehehe fajnie tylko wygląda :jak kobieta" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

zerknij na te:
http://www.motoallegro.pl/item138882081_golf_iii_tuning.html
http://www.motoallegro.pl/item139805153_golf_iii_20_jahre_gti.html
http://www.motoallegro.pl/item138421052_golf_iii_po_niemieckim_tuningu.html
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1585015

nie wszystkim zapewne się spodobają, dla mnie najładniej się prezentuje Golf z 2 aukcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#672893 07/11/2006 19:56
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Quote
Ja mam takie pytanie:

Zastanawial sie ktos z was nad sprowadzeniem samochodu z USA?

Generalnie mam fioła na punikcie amerykanskich samochodow, glownie tych pieknych krazownikow szos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak i olbrzymich pick upow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Samochody, te sa tam dosc tanie(zreszta jak i inne) porownujac je z cenami w Polsce.
Ciekaw jestem jaki bylby koszt trasportu statkiem i jakies oplaty?

Hmmm... co do samochodu to niestety nie moge powiedzieć dokładnie. Mój kolega 2 lata temu sprowadził sobie z USA Kawasaki Ninja w kontenerze na statku. koszt transportu łącznie z cłem kosztował go 2500PLN. Z samochodem pewnie będzie troche drożej.

Jak złapie jednego kumpla na gadu-gadu to się zapytam - powinien się orientować w takich sprawach.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#672894 07/11/2006 20:22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Koszt transportu samochodu z Kanady do Hamburga: 1800 zł (z doświadczenia). Podejrzewam, że ze stanów do polski niewiele więcej.
Do tego opłaty typowo importowe (cło, jakieś vat'y, niby-akcyza).
Jest jeszcze opcja z podwójnym obywatelstwem albo członkiem rodziny (wtedy nie ma dodatkowych opłat) ale szczgółów nie znam.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#672895 07/11/2006 20:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Spoko nie spieszy sie, jeszcze go nie kupuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A rodzine mam w stanach, dobrze wiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

patrz na to [cgi.ebay.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#672896 07/11/2006 20:44
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Quote
patrz na to [cgi.ebay.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Niezłe cacko... Kingcab? Kiedyś miałem bzika na punkcie Dodge'a Ram Kingcab... Dopóki nie zobaczyłem ceny... tongue

A na to zbieram:
Dodge Charger '68 [cgi.ebay.com] albo Chevrolet Camaro '68 [cgi.ebay.com]
Trochę mi się zejdzie tego oszczędzania...

#672897 07/11/2006 20:54
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Ten Ford 150 jest beznadziejny w porównaniu np do Dodge Rama SRT10. Beznadziejne hamulce, układ kierownicy nie istnieje, między szczeliny w desce można wkładać palce. Kiedyś nawet Clarkson testował w Top Gear i posiadaczom tego Forda nie było do śmiechu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jeśli pozostajemy przy samochodach z USA to jest jeden świetny , warty uwagi. Corvette Z06 - pod względem cena/osiągi jest to chyba najbardziej optymalny wybór jakiego można dokonać wśród samochodów sportowych. Na prostej jak i na torze z takich samochodów jak nowe M5, M6, Ferrari F430, Lambo Gallardo czy najnowsze Porsche 911 Turbo robi wiatraki a kosztuje duuuuużoo mniej.

Dodatkowo łatwość 'dłubnięcia' tego samochodu w porównaniu do wymienionych jest zatrważająca a wtedy ...

#672898 07/11/2006 21:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
W sobotę w Top Gear było o tej Corvecie. Fajnie się jej karoseria odkształcała pod ręką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale rację trzeba przyznać, jest to dość atrakcyjna alternatywa dla "znanych"...

#672899 08/11/2006 09:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ten Ford jest dosc drogi, wzialem tego z najwyzsza cena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Oczywiscie nowe tyle nie kosztuja, ale ten jak widac poddany zostal tunnigowi, obnizony, nowe felgi opony, ladnie sie prezentuje.

Tego Forda z Topgear pamietam, Clarkson nim smigal po jakims malym miasteczku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kilka miesiecy temu w Wysokich Obrotach testowali takze Fordzika za nicale 35k <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

U mnie w miescinie tez koles sobie przywiozl takiego(Polak, ktory mieszkal w USA), tylko on smiga czerwonym Dedgem Ramem.
I nic w nim nie zmienial, nie obnizal, jezdzi taki potezny, kto widzial amerykanskiego pick upa na zywo, wie co to za przezycie dla oczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Oczywiscie najwieksza wada ichm jest wysokie spalanie, ale moze Amerykanow przycisnie, i sie doczekam czasow, gdy beda zlopac mniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A jak nie, to chetnie bym przygarnal Mustanga(oczywiscie starego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

#672900 08/11/2006 13:26
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
fajna jest nowa Maxima z silnikiem 3.5 V6 280 km a chodzi jak ścigacz

#672901 08/11/2006 14:26
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
No fajniutka. Ale taki silniczekw USA to nawet do Altimy (jedna klasa nizej) wrzucaja.
Mi sie bardzo podobaja Lexusy. szczegolnie IS. Po prostu miodzio a juz najlepiej to IS350 hehe

#672902 08/11/2006 18:53
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Quote
No fajniutka. Ale taki silniczekw USA to nawet do Altimy (jedna klasa nizej) wrzucaja.
Mi sie bardzo podobaja Lexusy. szczegolnie IS. Po prostu miodzio a juz najlepiej to IS350 hehe

ja jechalem tym lexusem, o ktorym mowisz to bajka na swiatlach odstawilismy audi s8 co jechalo za nami a wszystko dzieki swietnej skrzyni jak wcisniesz gaz do spodu to ani sie ogladniesz juz masz okolice 160 taki mielismy przypal na to auto, ze jezdzilismy tyle jak wariaty za i po miescie dopiero potem sie opamietalismy i sasaiad sprzedal za 150 tys. rok oczywiscie 2006 marzec

#672903 08/11/2006 19:49
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
Quote
No fajniutka. Ale taki silniczekw USA to nawet do Altimy (jedna klasa nizej) wrzucaja.
Mi sie bardzo podobaja Lexusy. szczegolnie IS. Po prostu miodzio a juz najlepiej to IS350 hehe

ja jechalem tym lexusem, o ktorym mowisz to bajka na swiatlach odstawilismy audi s8 co jechalo za nami a wszystko dzieki swietnej skrzyni jak wcisniesz gaz do spodu to ani sie ogladniesz juz masz okolice 160 taki mielismy przypal na to auto, ze jezdzilismy tyle jak wariaty za i po miescie dopiero potem sie opamietalismy i sasaiad sprzedal za 150 tys. rok oczywiscie 2006 marzec

S8 powiadasz...
Za kierownica siedzial 100letni pryk ktory ani myslal sie scigac, a Wam sie wydawalo ze sie sciga, a on tylko niechcacy gaz nacisnal rozmawiajac z kochanka przez telefon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#672904 08/11/2006 21:06
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Lexus IS350 jest fajnym samochodem i nawet szybkim ale jeśli doszłoby do wyścigu z S8 to na starcie dostałby 2-3 długości - łapy łapy cztery łapy... a na łapach pies kudłaty - Quattro.

Z rolowanego byłoby lepiej, Audi - większe straty przez napęd.

Ale ciekawe jakie było to S8, z nowym S8 to nawet nie ma o czym gadać. Jeśli D2 czyli starsze, będzie wyrównana walka, chociaż Lexus nie jest akurat samochodem robionym pod sport.

Ale pewnie był to jakiś zdechlak 2.8 wannabe S8, tak jak każde BMW w Polsce chce być w wersji M.

-

Ja chcę BMW 335 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, które jest generalnie tak samo szybkie jak stara M3 a na torze wręcz szybsze. W USA kosztuje 35k sedan i 40k coupe - dobijają mnie te ceny samochódów w Stanach w porównaniu do naszych ... trzeba chyba będzie jechać od USA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#672905 08/11/2006 21:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Ceny w USA mnie tez czesto wkurzaja. Na przyklad:
IMPREZA WRX TR SEDAN
Starting at $23,995* czy
FORESTER 2.5 X
Starting from $21,195*

Nie mogloby tak u nas kosztowac :-((

Wojtek

#672906 09/11/2006 09:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
@nowy WK

U nas czyli w Polsce i masz odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Czasami w niektorych gazetach oprcz testow aut bla bla mozna zobaczyc, ceny modelu w innych krajach i zdarza, iz w Niemczech jest taniej niz u nas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Auto to tylko z USA.
Nowy pick up Forda auto olbrzym lekko ponad 30k $
Nie do pomyslenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#672907 09/11/2006 13:12
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Quote
Quote
Quote
No fajniutka. Ale taki silniczekw USA to nawet do Altimy (jedna klasa nizej) wrzucaja.
Mi sie bardzo podobaja Lexusy. szczegolnie IS. Po prostu miodzio a juz najlepiej to IS350 hehe

ja jechalem tym lexusem, o ktorym mowisz to bajka na swiatlach odstawilismy audi s8 co jechalo za nami a wszystko dzieki swietnej skrzyni jak wcisniesz gaz do spodu to ani sie ogladniesz juz masz okolice 160 taki mielismy przypal na to auto, ze jezdzilismy tyle jak wariaty za i po miescie dopiero potem sie opamietalismy i sasaiad sprzedal za 150 tys. rok oczywiscie 2006 marzec

S8 powiadasz...
Za kierownica siedzial 100letni pryk ktory ani myslal sie scigac, a Wam sie wydawalo ze sie sciga, a on tylko niechcacy gaz nacisnal rozmawiajac z kochanka przez telefon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

moze tylko byl tylko znaczek s8, niektorzy to to zwyklych bmw przyklejaja znaczek M

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, $-man, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,445 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,292
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1