Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#672908 09/11/2006 13:12
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Quote
Ceny w USA mnie tez czesto wkurzaja. Na przyklad:
IMPREZA WRX TR SEDAN
Starting at $23,995* czy
FORESTER 2.5 X
Starting from $21,195*

Nie mogloby tak u nas kosztowac :-((

Wojtek
idzie się jeszcze bardziej wku**** jeśli się pomyśli że przeciętny amerykanin, bez wykształcenia zarabia min. 30-40k $ rocznie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#672909 09/11/2006 13:37
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
oferta:

Toyota Avalon 3.5 280 km 2005 rok 110 tys. pln przebieg 8 tys. mil

Honda Odyssey 3.5 240 km 2001 rok 55 tys. pln. przebieg 40 tys. mil

Chrysler Grand Voyager 3.8 218km 2005 rok 92 tys.pln przebieg 25 tys. mil

Lexus GS 300 250 km 2006r 195tys.pln przebieg 2 tys mil

Nissan Maxima 3.5 280km. rok 2005 95 tys pln przebieg 5 tys. mil

wybierajcie

#672910 11/11/2006 16:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
Co myślicie o tym Accordzie?

http://www.mobile.de/SIDUYnSaX7Au5u846vG...1220280680& [mobile.de]

Swoją drogą ile on gdzieś spali? 10-12 ?? czy więcej?? (mowa o mieście)

#672911 11/11/2006 16:58
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Quote
Co myślicie o tym Accordzie?

http://www.mobile.de/SIDUYnSaX7Au5u846vG...1220280680& [mobile.de]

Swoją drogą ile on gdzieś spali? 10-12 ?? czy więcej?? (mowa o mieście)


Hmm
Wizualnie ok.
Ale mi sie nie podoba przebieg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i rocznik.
Weźmie 11 litrów, zależy tez od stylu jazdy.

#672912 11/11/2006 17:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
) [/quote]


Hmm
Wizualnie ok.
Ale mi sie nie podoba przebieg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i rocznik.
Weźmie 11 litrów, zależy tez od stylu jazdy. [/quote]

przebieg przynajmniej jest oryginalny a nie redukowany jak to bywa w 1/2 samochodów które są sprzedawane na giełdach itd.

Jeśli wierzysz w małe przebiegi typu 80 tyś w 12 letnim aucie to powodzenia zycze

#672913 11/11/2006 17:17
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
witam. mam pytanie bardziej do mechanikow.. o ile tacy tu są..
mam forda escorta z 94 roku i wszystko by bylo pieknie gdyby nie ranne zapalanie auta.. strasznie dusi rozrusznik ale jak juz zapali i rozgrzeje sie, wszystko chodzi idealnie.
Wiem napewno ze niechodzi tu o akumulator bo sprawdzałem ładownie i wszystko jest wporzadku i tu moje pytanie.. co moze byc przyczyną takiego działania? sa tez małe problemy z elektryka moze to zalezec od tego ??

#672914 11/11/2006 17:22
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
To samo miałem napisać, chyba nikt nie oczekuje po samochodzie który ma prawie 13 lat przebiegu poniżej 100 tyś ponieważ takie przypadki nie zdarzają się za często.

Nie można stwierdzić czy samochód jest wizualnie ok ponieważ z tych ikon nie widać za dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Najważniejsze jest aby samochód nie był po poważnym wypadku. W przypadku złego stanu technicznego zawsze można samochód doprowadzić do stanu używalności, jeśli natomiast jest już 'składany' powrót do stanu pierwotnego jest w wielu przypadkach niemożliwy.

Po mieście będzie paliła w granicach 10-12, mam nadzieję że nie chcesz jej zagazować ...

#672915 11/11/2006 17:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
citzen może mechanikiem samochodowym nie jestem , ale myśle iż warto sprawdzić rozrusznik bo zapewne w tym tkwi problem.

#672916 11/11/2006 17:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
Quote
mam nadzieję że nie chcesz jej zagazować ...
żartujesz chyba? to byłoby istne bluźnierstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#672917 11/11/2006 19:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
własnie wymieniałem cały srodek rozrusznika.. bendix szczotki itd na sucho chodzi jak nowy. niewiem w czym tkwi problem, w poniedzialek jade sprawdzic alternator

#672918 11/11/2006 19:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
witam. mam pytanie bardziej do mechanikow.. o ile tacy tu są..
mam forda escorta z 94 roku i wszystko by bylo pieknie gdyby nie ranne zapalanie auta.. strasznie dusi rozrusznik ale jak juz zapali i rozgrzeje sie, wszystko chodzi idealnie.
Wiem napewno ze niechodzi tu o akumulator bo sprawdzałem ładownie i wszystko jest wporzadku i tu moje pytanie.. co moze byc przyczyną takiego działania? sa tez małe problemy z elektryka moze to zalezec od tego ??

Przyczyn moze byc kilka,
mozesz miec wode w ukladzie paliwowym,
mozesz miec problem z przewodami wysokiego napiecia,
ew cos z pompa paliwa, tzn paliwo cofa sie zbyt daleko i ponowne naciagniecie przez pompe wymaga czasu...
ale tak na sucho to mozemy wymienic jeszcze kilka przyczyn...
musisz podjechac do mechanika;-)

#672919 11/11/2006 20:46
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Quote
)


Hmm
Wizualnie ok.
Ale mi sie nie podoba przebieg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i rocznik.
Weźmie 11 litrów, zależy tez od stylu jazdy. [/quote]

przebieg przynajmniej jest oryginalny a nie redukowany jak to bywa w 1/2 samochodów które są sprzedawane na giełdach itd.

Jeśli wierzysz w małe przebiegi typu 80 tyś w 12 letnim aucie to powodzenia zycze [/quote]

Nikt nie mówi o 80 tys.
Ale 150 czemu nie. Trafiają sie takie auta.

#672920 11/11/2006 20:56
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Quote
)


Hmm
Wizualnie ok.
Ale mi sie nie podoba przebieg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i rocznik.
Weźmie 11 litrów, zależy tez od stylu jazdy.

przebieg przynajmniej jest oryginalny a nie redukowany jak to bywa w 1/2 samochodów które są sprzedawane na giełdach itd.

Jeśli wierzysz w małe przebiegi typu 80 tyś w 12 letnim aucie to powodzenia zycze [/quote]

Nikt nie mówi o 80 tys.
Ale 150 czemu nie. Trafiają sie takie auta. [/quote]
ale jezeli ma przejechane tyle km po niemieckim stole to jeszcze chyba nie tragedia - taka droga przejechana w polsce to na pewno daje w kosc autku, ale na zachodzie gdzie stan drog jest o wiele lepszy?

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, forty), 1,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1