|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
DelPo to zdobywca szlema. Takze jego wygrana nie jest taka sensacja jak wynik Berankisa w 1 rundzie.
Szkoda tylko ze juz w 1 rundzie musieli sie spotkac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Uuu.... trzy "1-ki" poleciały jednej nocy: Djoko, Herb/Mah, Will/Will
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Djokovic out, bracia Williams out, Herbert/Mahut out
To jeszcze sa Igrzyska czy turniej challenger?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
no i nasz polfinalista wimbledonu tez odpadł, takze warte odnotowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2016
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2016
Posty: 4 |
Znajde gdzieś info odnośnie specyfiki danej nawierzchni? Chodzi mi konkretnie o to że np hard od hardu sie różni jeden jest wolniejszy inny szybszy. Podają gdzieś w ogóle takie info czy tylko tyle co zawodnicy sami powiedzą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Enzo ladny pusiak, grac na hardzie i co gem sie lamac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
chall Trnava kwale Pichler  mecz, 1 set, 2 set Hurkacz handluj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
jebany dwa razy serwis utrzymal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
kolejny z narodu pusiakow Grenier taj 6:5 i dwa serwisy --- 6:8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
pani Frech 5:2 i serwis --- 5:5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Frech kolejny serwis po seta i sie polamie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
kolejny z narodu pusiakow Grenier taj 6:5 i dwa serwisy --- 6:8  serwis rywala ):40 3bp i wszystkie pozostale pkt w pape za chwile kolejny francuski pusiak rusza, mozna chate stawiac ze ujebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
kolejny z narodu pusiakow Grenier taj 6:5 i dwa serwisy --- 6:8  serwis rywala ):40 3bp i wszystkie pozostale pkt w pape za chwile kolejny francuski pusiak rusza, mozna chate stawiac ze ujebie  i w nastepnym gmie pusiak polamany do 15 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
pani Frech polecam wzorem starszej koleżanki przerzucić sie na torebki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
DelPo to zdobywca szlema. Takze jego wygrana nie jest taka sensacja jak wynik Berankisa w 1 rundzie.
Szkoda tylko ze juz w 1 rundzie musieli sie spotkac. To co jest sensacją? Kurwa, to jest Djoko. Przecież on gra jak maszyna, tydzień wcześniej wygrał Masters, był w bardzo dobrej formie. Nawet w szczytowej formie Delpo to jednak wiele słabszy zawodnik. A teraz jak chłop nie grał dwa lata, próbował wrócić, ale coś nie bardzo szło, bo cały czas problemy z ręką i znów przerwa parę miesięcy. A tu wylatuje na mecz i bam, niszczy Djoka, dla którego złoto to cel numer jeden. Coś nie halo. I nie ma co tłumaczyć, że Delpo potrafi się postawić. Novak zapomniał o tym, zaskoczony był? Chyba miał świadomość, że Delpo to nie ogórek i trzeba podejść poważnie. Albo jest takim zawodnikiem, że gra swoje, jak wyjdzie to wyjdzie. Tylko, że tak grają amatorzy na turniejach. Niby grają to co umieją, ale jak zaczyna być pod górkę, to blokada umysłowa i zero zmiany rytmu, taktyki. Ale chyba najlepszy zawodnik świata, powinien być przygotowany na taki scenariusz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Mnie to, tylko cieszy bo nadal po kursie 20 duże większe szanse szczególnie na tak wolnym betonie. Nie zagrałbym tego, ale spodziewałem się trochę, ze delpo czy później tsonga mogą go wyrzucić. Wygral Mastersa,ale był slaby az do cwiercfinalow, zresztą przegrać po dwóch TB z kims takim to nie jest wielki wstyd szczególnie ze delpo wypruwa sobie zyly dla reprezentacji, zresztą nie wiem z czym masz problem, zobacz sobie jak czoko szlochal jak dzieciuch.Chcial bardzo,ale to jest pierdolona olimpiada, myślisz ze zawodnicy będą się pokladac przed numerem 1 i zaczekają 4 lata na nastepna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658 |
#1 światowego rankingu w grze pojedynczej ostatni raz wygrał złoto w 1996
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658 |
to dziś lornetka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
H2H ma z Mambą na plus  skoro tam tak wolno (i pewnie gorąco), to poza Cornetką trzeba chyba Errani dać, a może i Wozniacką 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|