Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 203 1 2 3 4 202 203
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Jose
Szkoda, że muszę iść do roboty. Inaczej bym jakiegoś fulla wypił z okazji zwolnienia Roberto hura
Ten Roberto by się wam przydał smile

[Linked Image]

Vitolo toast

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by akagi
I pies ci morde lizał.
możesz mi łaskawie odpisać, czy wiadome ci jest, czy te dwa przygłupy Nikolić i Prijovic kumają cokolwiek po polsku? laugh

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Jose
Szkoda, że muszę iść do roboty. Inaczej bym jakiegoś fulla wypił z okazji zwolnienia Roberto hura
Ten Roberto by się wam przydał smile

[Linked Image]

Vitolo toast

jakiś trener Pogoni?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by akagi
I pies ci morde lizał.
możesz mi łaskawie odpisać, czy wiadome ci jest, czy te dwa przygłupy Nikolić i Prijovic kumają cokolwiek po polsku? laugh
Kurwa polej
Gdzie mój hajs
i
Dzwoń na odloty
tylko tyle potrafią ale podobno im wystarcza by przeżyć w stolicy

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
ma ktos moze nowego turbokozaka z kostia vasslievem ?
tu mam zwiastun z Jaga tv


Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
bo prawda jest taka, że Langil zrobił swoje, a mógłbym przysiąc że w przerwie z żylety słyszałem hasło "tyko zwycięstwo"

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
wczoraj kostia był w turbo w dogrywce ligi +

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Warren
wczoraj kostia był w turbo w dogrywce ligi +

wiesz biczu gdzie to mozna obejrzec?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
dzisiaj będzie pewno powtórka na cplus
może kanał yotube c plus warto przejrzeć

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
dziś o 17:15 canal plus sport 2 powtórka

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Warren
dziś o 17:15 canal plus sport 2 powtórka

merci bouquet smile

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by akagi
I pies ci morde lizał.

wiem że jest mało spotkań do gry i w związku z tym jest nudniej więc trzeba jakoś życ i się wyróżniać na forum więc sO prowokacje. Tylko może wymyśl coś swojego a nie pantibowski tekst z dupy. Przecież stać Cie na to, IQ Ameby nie masz (podobno), każdego traktujesz z góry i z założenia wiesz, że ten ktoś kto z Tobą wdaje się w dyskusję to nie kuma, bo zawsze to pytanie pada czy kumasz czy nie za bardzo. Zakładasz jednak, że nie kuma więc po co pytasz?

Ja spytam o coś? obiad ze słoika zjadłeś ? ? ? laugh

ciau

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by akagi
taak grałem kupon, który napisałem i podałem za 30 zł

ale zagrałem grubiej inny, zza firany, który nie podałem tj.

Basel, Ajax i Anderlecht , po przemyśleniu jednak mimo obawy pocisnąłem raz jeszcze Anderlecht i Basel i dodałem Ajax

grin

Takiego półmózga, pajaca, dawno tutaj nie było. grin
zwykły osiedlowy głupek smile
Nikt go tutaj nie traktuje poważnie i nie będzie

Vitolo piwo

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Jose
Szkoda, że muszę iść do roboty. Inaczej bym jakiegoś fulla wypił z okazji zwolnienia Roberto hura
Ten Roberto by się wam przydał smile

[Linked Image]

Vitolo toast

jakiś trener Pogoni?
Kto wie czy nie miałby lepszych wyników wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by beks
Originally Posted by akagi
I pies ci morde lizał.

wiem że jest mało spotkań do gry i w związku z tym jest nudniej więc trzeba jakoś życ i się wyróżniać na forum więc sO prowokacje. Tylko może wymyśl coś swojego a nie pantibowski tekst z dupy. Przecież stać Cie na to, IQ Ameby nie masz (podobno), każdego traktujesz z góry i z założenia wiesz, że ten ktoś kto z Tobą wdaje się w dyskusję to nie kuma, bo zawsze to pytanie pada czy kumasz czy nie za bardzo. Zakładasz jednak, że nie kuma więc po co pytasz?

Ja spytam o coś? obiad ze słoika zjadłeś ? ? ? laugh

ciau

czy ty pierdolnięty przygłupie przestaniesz się w końcu podniecać moją osobą?

w co drugim twoim poście widzę mój nick

zajmij się sobą i dla własnego dobra skończ z tym Meksykiem bo za chwilę gul ci zęby wybije, marny korposzczurze smile

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Łabędź to debil swietnie wysmienicie ale niestety frown Polka traci punkt smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740
Likes: 10
Panowie, kurwa...przecież dopiero poniedziałek godzina 15.10..ja wiem, że się ten tydzień wlecze jak uj...ale więcej spokoju smile

serdecznie witam toast

Sylvia @2,40 za dwa złote i do wieczornego drinka ..

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Panowie, kurwa...przecież dopiero poniedziałek godzina 15.10..ja wiem, że się ten tydzień wlecze jak uj...ale więcej spokoju smile

serdecznie witam toast

Sylvia @3,40 za dwa złote i do wieczornego drinka ..

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/620698/wlasciciel-wisly-ma-podrobiona-mature

Na światło dziennie wychodzą kolejne problemy z prawem nowego właściciela Wisły Kraków. Teraz okazuje się, że Jakub Meresiński podrobił świadectwo ukończenia szkoły średniej oraz świadectwo maturalne.

Tomasz Ozimek, rzecznik prokuratury okręgowej w Częstochowie, informuje w rozmowie z lovekrakow.pl: - Podrobił świadectwo ukończenia jednego z liceów w Tychach oraz świadectwo maturalne. Były wystawione na 2006 rok.

Dalej czytamy, że w 2013 roku, nowy właściciel klubu z Krakowa korzystając z tych dokumentów "wpisał się na listę studentów jednej z częstochowskich uczelni na kierunek Administracja".

Meresiński został skazany w związku z tą sprawą na grzywnę w wysokości 1000 złotych (100 stawek dziennych po 10 złotych). Wyrok jest prawomocny.


laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
burbon spokój to będzie jak ktoś da bana temu kretynowi, który na połowę userów tego forum działa jak płachta na byka

Strona 2 z 203 1 2 3 4 202 203

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, latajaca_holenderka, forty, rafal08, 11kera11, Lukasz111, ElNinho[mmdea], betowiec), 2,788 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,484
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1