|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
VanDerSmaar ale grubo musiał VDV przykurwic z butli
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847 Likes: 10 |
A w Norwegii ktoś był? Co lepsze Bergen czy Aalesund? a chuj wi Quincy... ja jadę do Osla we wrześniu fiordem by się człowiek przepłynął. Pod tym kątem patrzę fiordem ?? fiordy to mi z ręki jadły ostatnio.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10 |
VanDerSmaar ale grubo musiał VDV przykurwic z butli  z butli gazowej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Tak. VDS 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
VanDerSmaar ale grubo musiał VDV przykurwic z butli  z butli gazowej Ja Volh 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
kto jutro wygrywa SuperPuchar ? Krtystynian i Bejl będzie grał ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Z ławką się spisałeś, ale powiedz pacyfku kto tutaj dał z butli? [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Jak tam Sensei na kacu dałeś radę? Zarzygałeś parcele jakiemuś mudźina?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630 |
kto jutro wygrywa SuperPuchar ? Krtystynian i Bejl będzie grał ? lol nope
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
zapytam po raz kolejny po zapomnialem. do kiedy sklad w fantasy premier lig ma byc gotowy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
zapytam po raz kolejny po zapomnialem. do kiedy sklad w fantasy premier lig ma byc gotowy? Do 13-go. Też jeszcze nie wybrałem. LOL.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jutro być może nie wystąpi nikt z tercetu BBC, tu nawet nie ma Bale'a i Cristiano. Czy to pana martwi? Martwią pana ten braki? Czy widzi pan to jako wielką szansę dla Jamesa, Isco czy Moraty? Jak pan na to patrzy? Nie, to mnie nie martwi, bo tak po prostu jest. Oni mieli EURO i dostali swoje normalne wakacje, które zawsze zawodnik powinien mieć po takim turnieju i tak trudnym sezonie. Nie będą z nami, tyle. Chciałbym mieć tu ze sobą wszystkich, ale wolę na przykład w przypadku Garetha i Toniego, żeby zostali w Madrycie i pracowali. Najważniejsze, żeby pracowali. Dopiero wrócili, w sobotę, więc lepiej, żeby zostali i pracowali. Inny temat to Cristiano i Pepe, którzy byli kontuzjowani. Czują się lepiej, dużo lepiej, wracają 10 sierpnia. A my jesteśmy tu z resztą, tymi, którzy byli z nami w czasie przygotowań. Nie jestem zmartwiony, to mi się podoba, jestem zadowolony. Cieszę się, że zaczynamy i że po przygotowaniach i sparingach nadchodzi w końcu ten mecz [uśmiech].
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
zapytam po raz kolejny po zapomnialem. do kiedy sklad w fantasy premier lig ma byc gotowy? Do 13-go. Też jeszcze nie wybrałem. LOL. no no. ja wybralem tylko taki byle jaki na razie. trzeba go poprawic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Jutro być może nie wystąpi nikt z tercetu BBC, tu nawet nie ma Bale'a i Cristiano. Czy to pana martwi? Martwią pana ten braki? Czy widzi pan to jako wielką szansę dla Jamesa, Isco czy Moraty? Jak pan na to patrzy? Nie, to mnie nie martwi, bo tak po prostu jest. Oni mieli EURO i dostali swoje normalne wakacje, które zawsze zawodnik powinien mieć po takim turnieju i tak trudnym sezonie. Nie będą z nami, tyle. Chciałbym mieć tu ze sobą wszystkich, ale wolę na przykład w przypadku Garetha i Toniego, żeby zostali w Madrycie i pracowali. Najważniejsze, żeby pracowali. Dopiero wrócili, w sobotę, więc lepiej, żeby zostali i pracowali. Inny temat to Cristiano i Pepe, którzy byli kontuzjowani. Czują się lepiej, dużo lepiej, wracają 10 sierpnia. A my jesteśmy tu z resztą, tymi, którzy byli z nami w czasie przygotowań. Nie jestem zmartwiony, to mi się podoba, jestem zadowolony. Cieszę się, że zaczynamy i że po przygotowaniach i sparingach nadchodzi w końcu ten mecz [uśmiech]. te 1.9 i tak chyba warte gry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Comerciantes Unidos gol do ht @1,44  Booooom  No to po ov1,5 @2,50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
A ja się zapytam fachowców od Ustaw Ligę weszło.
Co się dzieje z Dąbrowskim jak zmienił klub w trakcie i teraz jest w Legii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kostek 202 punkty zajebal w turbokozaku i nie obojajac ani razu poprzeczki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10 |
Jak tam Sensei na kacu dałeś radę? Zarzygałeś parcele jakiemuś mudźina? Dałem radę ale szło mi opornie,dzień zacząłem od kawy, po zajechałeś na robote poszedłem po energetyka, w czasie pracy hydraulik wyskoczył po mrożone kawę po robocie machnąłem jeszcze kawe bo wiedziałem że wychodne mam wieczorem, i jeszcze gdy kupowałem piwo na imprezę dołożył jednego red bulla. Nie wiem jak mi pikawa nie wybuchła, ale na drugi dzień odczuwam wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
A ja się zapytam fachowców od Ustaw Ligę weszło.
Co się dzieje z Dąbrowskim jak zmienił klub w trakcie i teraz jest w Legii? Zmienia mu się kolor koszulki 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|