Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 203 1 2 12 13 14 15 16 202 203
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
VanDerSmaar
ale grubo musiał VDV przykurwic z butli

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
Originally Posted by quincy
Originally Posted by burbon
Originally Posted by quincy
A w Norwegii ktoś był? Co lepsze Bergen czy Aalesund?

a chuj wi Quincy...
ja jadę do Osla we wrześniu

fiordem by się człowiek przepłynął. Pod tym kątem patrzę

fiordem ?? fiordy to mi z ręki jadły ostatnio.. piwo

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679
Likes: 10
Originally Posted by Warren
VanDerSmaar
ale grubo musiał VDV przykurwic z butli
laugh z butli gazowej

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Tak. VDS piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Sensei
Originally Posted by Warren
VanDerSmaar
ale grubo musiał VDV przykurwic z butli
laugh z butli gazowej
Ja Volh smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
kto jutro wygrywa SuperPuchar ?
Krtystynian i Bejl będzie grał ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Z ławką się spisałeś, ale powiedz pacyfku kto tutaj dał z butli?

[Linked Image]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Jak tam Sensei na kacu dałeś radę? Zarzygałeś parcele jakiemuś mudźina?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr Leonard "Bones" McCoy

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
Originally Posted by Warren
kto jutro wygrywa SuperPuchar ?
Krtystynian i Bejl będzie grał ?

lol
nope

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
zapytam po raz kolejny po zapomnialem.
do kiedy sklad w fantasy premier lig ma byc gotowy?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by bazyl
zapytam po raz kolejny po zapomnialem.
do kiedy sklad w fantasy premier lig ma byc gotowy?

Do 13-go. Też jeszcze nie wybrałem. LOL.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Jutro być może nie wystąpi nikt z tercetu BBC, tu nawet nie ma Bale'a i Cristiano. Czy to pana martwi? Martwią pana ten braki? Czy widzi pan to jako wielką szansę dla Jamesa, Isco czy Moraty? Jak pan na to patrzy?
Nie, to mnie nie martwi, bo tak po prostu jest. Oni mieli EURO i dostali swoje normalne wakacje, które zawsze zawodnik powinien mieć po takim turnieju i tak trudnym sezonie. Nie będą z nami, tyle. Chciałbym mieć tu ze sobą wszystkich, ale wolę na przykład w przypadku Garetha i Toniego, żeby zostali w Madrycie i pracowali. Najważniejsze, żeby pracowali. Dopiero wrócili, w sobotę, więc lepiej, żeby zostali i pracowali. Inny temat to Cristiano i Pepe, którzy byli kontuzjowani. Czują się lepiej, dużo lepiej, wracają 10 sierpnia. A my jesteśmy tu z resztą, tymi, którzy byli z nami w czasie przygotowań. Nie jestem zmartwiony, to mi się podoba, jestem zadowolony. Cieszę się, że zaczynamy i że po przygotowaniach i sparingach nadchodzi w końcu ten mecz [uśmiech].

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by quincy
Originally Posted by bazyl
zapytam po raz kolejny po zapomnialem.
do kiedy sklad w fantasy premier lig ma byc gotowy?

Do 13-go. Też jeszcze nie wybrałem. LOL.
no no. ja wybralem tylko taki byle jaki na razie.
trzeba go poprawic.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Warren
Jutro być może nie wystąpi nikt z tercetu BBC, tu nawet nie ma Bale'a i Cristiano. Czy to pana martwi? Martwią pana ten braki? Czy widzi pan to jako wielką szansę dla Jamesa, Isco czy Moraty? Jak pan na to patrzy?
Nie, to mnie nie martwi, bo tak po prostu jest. Oni mieli EURO i dostali swoje normalne wakacje, które zawsze zawodnik powinien mieć po takim turnieju i tak trudnym sezonie. Nie będą z nami, tyle. Chciałbym mieć tu ze sobą wszystkich, ale wolę na przykład w przypadku Garetha i Toniego, żeby zostali w Madrycie i pracowali. Najważniejsze, żeby pracowali. Dopiero wrócili, w sobotę, więc lepiej, żeby zostali i pracowali. Inny temat to Cristiano i Pepe, którzy byli kontuzjowani. Czują się lepiej, dużo lepiej, wracają 10 sierpnia. A my jesteśmy tu z resztą, tymi, którzy byli z nami w czasie przygotowań. Nie jestem zmartwiony, to mi się podoba, jestem zadowolony. Cieszę się, że zaczynamy i że po przygotowaniach i sparingach nadchodzi w końcu ten mecz [uśmiech].

te 1.9 i tak chyba warte gry.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by quincy
Comerciantes Unidos gol do ht @1,44 boks

Booooom kasa

No to po ov1,5 @2,50 boks

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
A ja się zapytam fachowców od Ustaw Ligę weszło.

Co się dzieje z Dąbrowskim jak zmienił klub w trakcie i teraz jest w Legii?

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
kostek 202 punkty zajebal w turbokozaku i nie obojajac ani razu poprzeczki smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679
Likes: 10
Originally Posted by quincy
Jak tam Sensei na kacu dałeś radę? Zarzygałeś parcele jakiemuś mudźina?
Dałem radę ale szło mi opornie,dzień zacząłem od kawy, po zajechałeś na robote poszedłem po energetyka, w czasie pracy hydraulik wyskoczył po mrożone kawę po robocie machnąłem jeszcze kawe bo wiedziałem że wychodne mam wieczorem, i jeszcze gdy kupowałem piwo na imprezę dołożył jednego red bulla. Nie wiem jak mi pikawa nie wybuchła, ale na drugi dzień odczuwam wszystko

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechu
A ja się zapytam fachowców od Ustaw Ligę weszło.

Co się dzieje z Dąbrowskim jak zmienił klub w trakcie i teraz jest w Legii?
Zmienia mu się kolor koszulki smile

Strona 14 z 203 1 2 12 13 14 15 16 202 203

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, forty, 11kera11), 1,616 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,803
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1