|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
kto ma Kane ten z policji a ty kogo na kapitana ? Erriksen czy Barkley ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jeszcze nie wiem biczu Erriksen mnie wkurwia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Kto ma Aguero w składzie ten miękka faja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
syn będzie układał skład
a fechu widzę jest jak Gmoch z 1978
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
syn będzie układał skład
a fechu widzę jest jak Gmoch z 1978 Ja ciebie nie obrażałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Burbon to jest główna nagroda [Linked Image] [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Biczu gdzie to trzymasz...? Bo ja jeszcze pempkowego nie pilem.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10 |
Warrenie...pakuj i wysyłaj...der ys only łan łiner 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
7 raz robie sklad i kurwa nie moge. brakuje mi 9 zawodnikow a mam tylko 54.5 banki. kurwa to ledwo na 6 starczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
pempkowe poważna sprawa  można by część opróżnić
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
syn będzie układał skład
a fechu widzę jest jak Gmoch z 1978 Ja ciebie nie obrażałem  ładna obraza 5 -ty w świecie czy na świecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kto ma Aguero w składzie ten miękka faja  no proste Ty będziesz robił punkty Bonym albo Nolito 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
Kto ma Aguero w składzie ten miękka faja  no proste Ty będziesz robił punkty Bonym albo Nolito  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Sezon 2016/2017 rozpoczynamy pojedynkiem Lisów z potencjalnym outsiderem rozgrywek: drużyną Hull City. Pierwszy mecz bardzo szybko zweryfikuje niejedną drużynę FPL – ewentualne grube punkty masowo posiadanych Mahreza lub Vardy’ego nakruszą niszę i dadzą lekką przewagę waszemu koledze, który składy sprawdza raz na tydzień. Żartuję, nie ma nic złego w graniu Vardy’m. Następnie pięć spotkań o 16:00, stres tych którzy wybrali świat bez Kane’a, i na koniec dowód lub nie na niezbędność Kuna Aguero. Niedziela minie pod znakiem debiutów Mourinho i starcia Kanonierów z death metalową maszyną Kloppa. Pierwszą kolejkę zamkniemy pojedynkiem debiutanta Conte z jedenastką Bilica. Nijak pisać teraz o statsach czy oczekiwanych czystych kontach, opaskach i wynikach bo pokryta suchym piaskiem arena Premier League nie poczuła jeszcze smaku krwi. Poczekam z tym do drugiej kolejki. Pewne jest tylko starcie niszy z popularnymi zawodnikami, które w przypadku fury punktów zawodników Tottenhamu, Zlatana, Pogby czy Mahreza może oznaczać dla nie posiadaczy średniowieczną masakrę piłą mechaniczną. Z drugiej strony, strzał w niszę może pomóc odnaleźć nowego Mahreza.
Gargantuiczne koło FPL toczy się dalej. Jaramy się pierwszą kolejką a w zasadzie całkiem dobrze pamiętam rozczarowania i sukcesy GW1 sezonu 2015/2016. Dzieci nam trochę urosły, dupy stwardniały a serca wzmocniliśmy następnymi aksamitnymi warstwami żelbetonu. W tym samym czasie świat ani na chwilę nie stał się lepszy, politycy nie przestali pierdolić a młodzież źle prowadzić. W sobotę trzynastego sierpnia ziemia się nie zatrzyma a rzeczywistość będzie dalej pisać różnorakie scenariusze. Na przykład niszowy blog FPL nagrał spontanicznie podcasta a jeden z jego autorów poniższym tekstem stara się ratować resztki dobrego imienia. Nasza nisza, coraz popularniejsza na świecie i w kraju, obejdzie niewielu. Ale co nasze to nasze. To co przeżyłem to moje i nikt mi nie odbierze. To co zdobyłem to bronię, bo w to najbardziej wierze. Nasz mikrokosmos ma swoje reguły a pierwszy gwizdek na KC Stadium napisze nową historię. Opowieść, w której chcąc czy nie chcąc uczestniczyć będą Wasze drużyny, Wasze rodziny i przyjaciele oraz lokalny psychiatra.
Jedno jest pewne: szanujmy nadciągający piątek. Następny taki dopiero za rok. Opijmy go, wytarmośmy jak będzie okazja. Rozegrajmy to dobrze i po naszemu. Bez podpatrywania, paniki i niepotrzebnego szukania św Gralla. To dopiero pierwszy krok w dłuższej wędrówce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
pempkowe poważna sprawa  można by część opróżnić tylko nie ma kiedy wypic.  zarobiony jestem po pachy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
znajdziemy we wrześniu jakiś termin!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Kto ma Aguero w składzie ten miękka faja  no proste Ty będziesz robił punkty Bonym albo Nolito  Wygrywają ci, którzy właśnie wyczują takie Nolito(Mahrez) albo Bonyego(Vardy) 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|