Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#673571 25/09/2006 17:21
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Zawsze jest tak , że wstajesz rano , oglądasz oferte i od razu wpada ci w oko kilka meczy , dopiero później zaczynasz do tych meczy dobierać inne , aby zmontować ciekawy kupon z porządnym AKO. Jak zwykle bywa to co dodasz zawali (oczywiście nie zawsze). Dlatego w tym temacie będe zamieszczał typy z meczami , które od razu rzucą się w oczy i oddzielnie te , które są po większym namyśle . Nie będe montować kuponów tylko będe zamieszczał same typy z analizami , aby sprawdzić jak jest naprawdę !

Bonus: Unibet
#673572 25/09/2006 17:49
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Real Madryt - Dynamo Kijów 1 1,30 (sts)

[color:"green"] Obie drużyny zanotowały porażki na inaugurację LM. Królewscy przegrali na wyjeździe 2-0 z Lyonem , ale Real już nie raz pokazał , że z francuzami sobie nie radzi. Jak dla mnie większą niespodzianką była porażka Dynama na własnym stadionie z rumuńską Steauą 1-4!
Teraz na Santiago Bernabeu obie drużyny będą zdeterminowane , aby zmazać plamę , którą dały na inaugurację. Oczywiście lepszym składem dysponuje Real o czym nie trzeba nikogo przekonywać , ostatnio Królewscy pokonali na wyjeździe Betis co z pewnością dodało im wiary we własne możliwości. Mnie osobiście bardzo ucieszyło trafienie Diarry , który chyba już na dobre zadomowił się w Madrycie. Real prawdopodobnie zagra w najmocniejszym składzie (gdzieś doczytałem , że może nie zagrać Cicinho) , ale i tak skład Królewskich będzie bardzo silny! Hiszpanie dysponują znakomitymi napastnikami (Robinho , Cassano , Reyes , Ronaldo , Raul ,
van Nistelrooy - oczywiście , który zagra w pierwszym składzie nie mam pojęcia) , a defensywa Dynama po tym jak dostała 4 bramki od rumunów nie wygląda zbyt dobrze to można pokusić się o stwierdzenie , że szykuje się ostre strzelanie w Madrycie!
[/color]

#673573 25/09/2006 18:02
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> I.Navarro Pastor - J.Masik 1 1,35 (sts)

[color:"green"] Kurs jaki STS wystawił na Navarro Pastora od razu zachęcił mnie do zaliczenia tego meczu do typu dnia. O Masiku mało słyszałem prawie wogóle , a Navarro ostatnio gra przyzwoicie. Wygrał chellengera dwa tygodnie temu w bardzo ładnym stylu , w ubiegłym tygodniu odpadł zaraz w pierwszej rundzie , ale wydaje mi się , że odpuścił ten turniej , aby odpocząć. Jutro jest zdecydowanym faworytem , a mając taki kurs nic tylko grać! [/color]

#673574 25/09/2006 18:10
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> W.Whitehouse - V.Obradovic 1 1,25 (sts)

[color:"green"] Kolejny mecz , który mam nadzieję będzie należał do łatwych i przyjemnych. Whitehouse to zawodnik , który dysponuje znakomitym serwisem , pogrywał sobie w chellengerach , a ostatnio zaprezentował się w US OPEN gdzie zagrał naprawdę dobrze. Jeśli chodzi o jego przeciwnika to praktycznie o nim nie słyszałem. Znakomity serwis i coraz lepsze wyniki bez wątpienia stawiają Whitehousa w roli faworyta i powinien to udowodnić! [/color]

#673575 25/09/2006 18:21
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Safina/Srebotnik - Camerin/Gagliardi 1 1,25 (sts)

[color:"green"] Safina/Srebotnik to znakomity debel , który zawsze zachodzi wysoko. Camerin/Gagliardi to para stworzona na szybko pod potrzeby turnieju. Zgranie i doświadczenie , które jest bardzo ważne po stronie pań na S , ale to co zadecydowało o wybraniu tego było to , że Camerin w ostatnim turnieju zaszła do finału (nie wie czy wygrała ten finał czy nie) i z pewnoscią będzie odczuwała trudy tamtego turnieju. Jak dla mnie mur beton , że Camerin ten turniej odpuści , a jeszcze pewniejsze , że odpuści w deblu!! [/color]

#673576 25/09/2006 18:32
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Paes/Qureshi - Delgado/Ecomonidis 1 1,35 (sts)

[color:"green"] Uwielbiam takie mecze. Co do debla Paes/Qureshi to azjaci , tego pierwszego pana nie muszę chyba przedstawiać wielki dablista PAES , który wraz z czechem DAMMEM tworzył jeden z najlepszych debli świata! Tutaj gra z mało znanym Quereshim ale powinni spokojnie wygrać bo ich przeciwnicy to zlepek biedy i nędzy rzadni z nich singliści , a co dopiero debliści. Młody Quereshi u boku profesora Paesa powinien zagrać przyzwoicie i spokojnie przejdą tą rundę , po za tym grają u siebie. [/color]

#673577 25/09/2006 18:45
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Kubot/Vik - Smit/van Haasteren 1 1,60 (sts)

[color:"green"] Kolejny mecz deblowy , kurs bardzo ale to bardzo wysoki i bardzo dobrze , kto to jest Smit i van Haasteren ? Moim zdaniem Kubot , który ostatnio gra coraz lepiej i Vik , który już nie jednemu czołowemu zawodnikowi sprawił psikusa powinni spokojnie wygrać. Vik dość często pogrywał w deblu oczywiście ze zmiennym szczęsciem , nasz Kubot sporadycznie ale obaj dysponuja niezłym serwisem i to może zaważyć na ich zwycięstwie. Kurs 1,60 biorę z pocałowaniem ręki! [/color]

#673578 25/09/2006 18:58
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> Azerbejdzan - Bułgaria 1,63 1 (profesjonal)

[color:"green"] Od kiedy pojawiła się oferta na ten tydzień z utęsknieniem czekałem na kurs na Azerbejdzan , kto śledził co nieco kobiecą siatkówkę wie , że zespół z Azerbejdzanu poczynił ostatnio dużych postępów w swej grze , znakomiecie grały np. z Rosjankami , Włoszkami czy Kubankami. Bułgarki nie należą do czołówki , są przeciętne , a Azerbejdzan spokojnie do czołówki juz można zaliczyć. [/color]

#673579 25/09/2006 19:12
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Na jutro jest bardzo ciekawa oferta , mnóstwo meczy , najważniejsze jest zestawić kupon. Te typy , które podałem to te , które od razu wpadły mi w oku bez większej analizy. Dorzucę jeszcze kilka spotkań , których do swoich podsumowań nie będe zaliczał , gdyż przy nich trochę się wacham i nie były z pierwszego tłoczenia hehe.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Srebotnik - Camerin 1 1,50
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> Rosja - Serbia 1 1,23
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Peschke/Schiavone - Benesova/Fedak 1 1,25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Mayer - Kohlschreiber 1 1,45
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Pavel - Cermak 1 1,25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Almagro - Marach 1 1,25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Garcia/Horna - Seppi/Vagnoz. 1 1,25

To by było na tyle bo mam dość jak coś będzie ciekawego to jutro coś rzuce pozdro [color:"red"]69 [/color]

#673580 26/09/2006 13:13
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Safina/Srebotnik - Camerin/Gagliardi [color:"green"]6-4 6-2 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#673581 26/09/2006 14:22
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
I.Navarro Pastor - J.Masik [color:"green"]6-3 7-5 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#673582 26/09/2006 16:58
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Kubot/Vik - Smit/van Haasteren [color:"green"]6-7 7-6 10-7 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#673583 27/09/2006 06:53
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Real Madryt - Dynamo Kijów [color:"green"]5-1 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#673584 27/09/2006 06:54
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
W.Whitehouse - V.Obradovic [color:"green"]7-5 6-3 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#673585 27/09/2006 06:56
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Azerbejdzan - Bułgaria [color:"green"]3-0 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#673586 27/09/2006 07:02
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Teraz małe podsumowanie pierwszego dnia na moim temacie. Tak jak próbuje udowodnić , że pierwsze spostrzeżenie najlepsze tak było! Jak narazie 100% skuteczności w głównych typach , oczywicie zoatał jeszzce debel Paes/Querashi ale ten mecz został przełożony na dziś. Co do typów podrzędnych , czyli po dłuższym namyśle także 100% celność ale trzy spotkania zostały przełożone na dziś a jeden mecz Mayera został odwołany. Już za chwile kolejne typy i oby znów 100 procentowa skuteczność się utrzymała.

#673587 27/09/2006 07:20
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Lewski Sofia - Chelsea Londyn 2 1,40 (sts)

[color:"green"] O sile druzyny Chelsea nie trzeba nikogo przekonywać , po prostu znakomita drużyna wiedząca czego chce. Na inauguracje Chelsea pokonała Werder 2-0 nie było może to imponujące zwycięstwo ale liczą się 3 punkty. Drużyna Bułgarska uległa wysoko Barcelonie dlatego myślę anglicy nie pozostaną w tyle i także wysoko wygrają moze nawet w takich rozmiarach jak wczoraj Lyon! [/color]

#673588 27/09/2006 07:32
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> Polska - Azerbejdzan 2 1,65 (sts)

[color:"green"] Właśnie uaktualniła się oferta stsu i od razu miły prezent. Kurs 1,65 na Azerki to MŚ. Wczoraj Polki pokazały jak potrafią grać w siatkówkę z 2-0 na 2-3...
Dziś licze na to , że Azerki zagrają podobnie jak wczoraj bo grały koncertowo. Na dziś ten typ to nr.1.
[/color]

#673589 27/09/2006 07:45
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Liverpool - Galatasary 1 1,40 (sts)

[color:"green"] Co tu dużo pisać, Liverpool takie mecze musi wygrywać, po remisie z PSV muszą zdobyć 3 pkt. aby spokjnie myśleć o następnych meczach . Skład maja bardzo dobry , ostatnio w znakomitej formie jest Kuyt i myslę , że właśnie ten zawodnik moze zdobyć jedną z bramek dla anglików. Co do Turków to przeciętna drużyna , zreszta drużyny tureckie są dość słabe na europejskie puchary np. Fenerbahe , które jest o niebo lepsze od Galaty , a zawsze w pucharach grało po prostu słabo! Liverpool musi zdobyć komplet punktów i spokojnie powinien tego dokonać. [/color]

#673590 27/09/2006 07:53
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> Cuneo - Friedrichshafen 1 1,15 (sts)

[color:"green"] Stawka dość mizerna ale wydaje się że włoskie Cuneo nie będzie miało problemów z niemcami. W Cuneo gra kilku znakomitych zawodników np. wielki GIBA , który z pewnością pokaże na co go stać. 1,15 na podbicie w sam raz! [/color]

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, aker, forty, 11kera11), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1