Bastl - Udomochoke 2 1,75 (sts) [color:"green"] Hmm , bardzo ciekawy mecz , zwrócił..."> Bastl - Udomochoke 2 1,75 (sts) [color:"green"] Hmm , bardzo ciekawy mecz , zwrócił...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#673591 27/09/2006 07:59
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Bastl - Udomochoke 2 1,75 (sts)

[color:"green"] Hmm , bardzo ciekawy mecz , zwróciłęm na ten mecz uwagę tylko z jednego powodu , otóż pan Udomochoke ostatnio pokonał samego T.Haasa i to w Niemczech co dla wszystkich było dużą niespodzianką. Taj gra ostatnio bardzo przyzwoicie i na własnych śmieciach może pokonać Bastla , który już od kilku sezonów nic nie prezentuje. Kurs napewno zachęca i licze na to , że młody Taj podbudowany wygrają z Haasem tutaj też zaprezentuje się z dobrej strony! [/color]

Bonus: Unibet
#673592 27/09/2006 08:06
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Rosenborg - Tromso 1 1,35 (sts)

[color:"green"] Drużyna Rosenborga złapała swój rytm , wygrywa mecz za meczem , napastnicy są w znakomitej formie , stzrelają dużo bramek dlatego ze słabym Tromso także powinnicoś ustrzelić! Wyjazdowe zwycięstwo Rosenborga nad Odd napewno napawa optymizmem i sądze , ze bez problemów ograja Tromso. [/color]

#673593 27/09/2006 09:45
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
[color:"green"] Puszczam dzisiaj taki oto kupon z siatkówki , wszystkie mecze , sprawdze jak mi pójdzie! Zawsze tzreba coś takiego puścić moze akurat szczęście się uśmiechnie! [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> (toto-mix)

DUREN-TOURS 2 1,50
INNSBRUCK-LOK.BELGOROD H(2,5-0) 1 2,70
NOLIKO MAASEIK-IRAKLIS H(0-1,5) 2 1,80
PARIS-TREVISO 2 1,40
BEŁCHATÓW-OLYMPIAKOS 1 1,60
PANATHINAIKOS-OSTRAVA H(0-2,5) 1 1,27
CUNEO-FRIEDRICHSHAFEN H(0-1,5) 1 1,25
AZERBEJDŻAN-POLSKA H(0-1,5) 1 2,10
HOLANDIA-BUŁGARIA 1 1,40
WŁOCHY-SERBIA/CZ. 1 1,20
ROSJA-TURCJA 1 1,25

[color:"green"] stawka: 50zł [/color]
[color:"green"] możliwa wygrana: 5,144 zł [/color]

Pasowałoby to wtrafić hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> pozdro [color:"red"] 69 [/color]

#673594 27/09/2006 17:01
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Bastl - Udomochoke [color:"green"] 3-6 0-6 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#673595 27/09/2006 17:02
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Paes/Qureshi - Delgado/Ecomonidis [color:"green"] 6-4 6-4 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#673596 27/09/2006 17:04
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Polska - Azerbejdzan [color:"green"]2-3 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#673597 27/09/2006 20:52
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Lewski Sofia - Chelsea Londyn [color:"green"]1-3 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#673598 27/09/2006 20:53
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Liverpool - Galatasary [color:"green"]3-2 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#673599 27/09/2006 20:54
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Cuneo - Friedrichshafen [color:"green"]3-0 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#673600 27/09/2006 20:57
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
I znów bardzo dobry dzień 100% skuteczności , trzeba jeszcze czekać na Rosenborg bo jednak gra jutro. Kupon z siatkówki mogę tez uznać za udany wtrafiony kurs 2,70 na Insbruck z handi napawa optymizmem przed jutrzejszymi meczami.

#673601 27/09/2006 21:10
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Navarro Pastor - Marrero 1 1,25 (sts)

[color:"green"] Tak na szybko meczyk z tenisa , bo nie wiem czy zdąże rano podać ten typ , a napewno szkoda go. Pana Navarro Pastora raz już w tym turnieju zagrałem , wygrał bez problemów i mam nadzieję że i tym razem będzie tak samo. Marrero do wirtuozów nie należy , pokonał bardzo słabego zawodnika dość gładko ale na Navarro to za mało! [/color]

#673602 28/09/2006 10:55
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Chardy - Dutra 1 1,80 (sts)

[color:"green"] Szukałem jakiegoś ciekawego spotkania i natknąłem się na Chardego. Pamiętam tego zawodnika z French Open , grał całkiem przyzwoicie. W chellengerach dość dobrze sobie radzi więc dlaczego miałby nie wygrac tym razem. Przeciwnik dla mnie wogóle nie znany . Chardy powinien dać rade! [/color]

#673603 28/09/2006 11:00
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Haggard/Kerr - Kim/Lee 1 1,45 (sts)

[color:"green"] Haagard i Kerr to zdecydowanie lepsi i doświadczeni debliści , powinni bez problemów pokonać skośnookich , którzy z deblem maja mało do czynienia. Lee szybko wyleciał z turnirju singla dlatego tez w deblu nie daje im większych szans! [/color]

#673604 28/09/2006 11:43
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Metallurg - Panathinaikos (aw.) 2 1,60 (sts)

[color:"green"] Nie wyobrażam sobie żeby Panat nie awansowała dalej , pierwszy mecz można potraktować jako wypadek przy pracy i teraz Grecy pokażą kto jest lepszy i kto zasłużył na awans. [/color]

#673605 28/09/2006 13:10
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Navarro Pastor - Marrero [color:"green"]7-6 7-6 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#673606 28/09/2006 13:11
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Panowie mam prośbę może mi ktoś napisać na priv jak się wkleja obrazek , bo mam z tym problem .... z góry dzięki

#673607 28/09/2006 15:36
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Haggard/Kerr - Kim/Lee [color:"green"]6-3 3-6 10-4 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#673608 29/09/2006 07:42
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Rosenborg - Tromso [color:"green"]2-1 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#673609 29/09/2006 07:44
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Chardy - Dutra [color:"green"]7-6 3-6 7-6 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#673610 29/09/2006 07:45
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Metallurg - Panathinaikos [color:"green"]0-1 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Akhu, rymoholik, Sensei, betowiec, Lukasz111, $-man, forty, 11kera11, aker, latajaca_holenderka, alfa), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1