|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Co powiecie o deblu rumunskim Mergea Tecau sa w stanie ugrac seta z hiszpanami ? ? Dla mnie Rumuny tutaj złoto robią ale tylko dlatego ze Rafa to dupa nie deblista.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
dobra panowie, ja spadam. dobrej nocy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
To jednak Gael byl dzis dogiem Pisalem to przy 4:1  tronki graty  Kei wydymal mudina.  dzięki, zwątpiłem przy tym 4-0  w triplu mam jeszcze kerber, i lopeza z carreno. Mi, x2 Slask konczy tripla Puig +1.5 s,Del Potro ml 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
dobra panowie, ja spadam. dobrej nocy.  Dobranoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
rafa spokojnie srebro, ale zloto i to nawet podwojne jak najbardziej w zasiegu./jakby mugu nie spierdolila na mastersa to nawet hatrick moglby być grany pierwszy raz w historii. DELPO nie wytrzyma presji jak mu kibice wsiada na banie, teraz nadal jest ich numerem 1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
niemra nie wykorzystała 4 meczboli, to ją zaboli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
rafa spokojnie srebro, ale zloto i to nawet podwojne jak najbardziej w zasiegu./jakby mugu nie spierdolila na mastersa to nawet hatrick moglby być grany pierwszy raz w historii. DELPO nie wytrzyma presji jak mu kibice wsiada na banie, teraz nadal jest ich numerem 1. magister przeciez kibiców wiecej bedzie z Argentyny. Na kazdym meczu jest ich z 50 - 100. Takze o to sie nie martw. Ja sie boje że Rafa w koncu popuści ileż mozna na 2-3 frontach jechać dzień w dzień.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
nie tyle chodzi mnie o argentynczykow/hiszpanow, tylko brazole jako ze maja z nimi kose przrzuca się na rafe, jakby był polfinal bellu-potro to kociol bylby niewyobrażalny, już dzisiaj dawali popis, oklaskiwanie dfow,bledow, wrzawa po 1 nietrafionym serwisie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
ogolnie robia najlepsza trzode, tak samo gale ufc jak sa w Brazylii to klimat jest niczym z koloseum a przeciwnik słyszy, ze zaraz zginie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
to kerber zloto,puig srebo a braz raczej kvita ale roznie może byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
ogolnie robia najlepsza trzode, tak samo gale ufc jak sa w Brazylii to klimat jest niczym z koloseum a przeciwnik słyszy, ze zaraz zginie. Niby maja kose ale fani z Argentyny przybedą na to spotkanie i bedą robić hałas więc wcale nie bedzie tak latwo. Jako smaczek moge dodac ze DelPo uwielbia wysokie piłki które zbija poteznymi FH do narozników a takie czesto Rafa przebija na strone przeciwnika. Tak bylo w 2009 gdzie ugral 6 gemów w US Open zobaczymy jak bedzie teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Murek i Kerber biorą złotka ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Murek i Kerber biorą złotka ;-) Zgadzam sie chociaż szkoda że Murek bo strasznie słaby wygrywa wiekszosc meczów swoim doswiadczeniem i mocna psychika. (Foka, Stev)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
jakby mnie nie interesowal ten pojedynek pod wgledem bukmacherskim to zyczylbym DELPO zlota, bo to jest ktoś kto powinien być od dawna na stale w TOP4/5, ale nie sadze, ze jest gotowy na taki wyczyn(jest dużo szansa, ze nawet brazu nie będzie miał),narazie stać go na pojedyncze przebłyski jak z thiemem,stasiem teraz djokiem, ale to się jeszcze okaze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
no fogna powinien go porobić tak samo Stev, paradoksalnie Keia pierdolnie pewnie latwo bo chyba z nim lubi grac. Final będzie w formule ze szlemów do 3 wygranych setow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
no fogna powinien go porobić tak samo Stev, paradoksalnie Keia pierdolnie pewnie latwo bo chyba z nim lubi grac. Final będzie w formule ze szlemów do 3 wygranych setow? Finał do tej pory był zawsze do 3 setów chyba ze cos Rio zmieniło. Jest w stanie DelPo awansować do finału tam raczej cieżko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
do 3 setów nikt z tutaj obecnych nie da rady Rudemu kondycyjnie moim zdaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
do 3 setów nikt z tutaj obecnych nie da rady Rudemu kondycyjnie moim zdaniem Trafiłes w sedno problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
to pewnie tak będzie ale trochę byłem zdziwiony, ze w 3 secie nie gra się do przewagi 2-och gemów jak kiedys
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|