|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
fechowy gif wchodzi na 2 pozycje w dziejach mecz.pl
1 zarezerwowane dla Chojnickiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Poważam forumowe zakłady i fantasy bo co nam pozostało w takim chorym kraju chociaż tutaj nie musimy płacić 12%  Ba! Niektórzy nawet jak przegrają, to nie muszą płacić wcale. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Poważam forumowe zakłady i fantasy bo co nam pozostało w takim chorym kraju chociaż tutaj nie musimy płacić 12%  A tu się mylisz. Z Marcinem założyłem się o Trencyn. Stawka 1l Jacka. A przyszło 0,7. Zachował się jak sts.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Poważam forumowe zakłady i fantasy bo co nam pozostało w takim chorym kraju chociaż tutaj nie musimy płacić 12%  A tu się mylisz. Z Marcinem założyłem się o Trencyn. Stawka 1l Jacka. A przyszło 0,7. Zachował się jak sts.  nawet gorzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Poważam forumowe zakłady i fantasy bo co nam pozostało w takim chorym kraju chociaż tutaj nie musimy płacić 12%  Ba! Niektórzy nawet jak przegrają, to nie muszą płacić wcale.  który taki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Poważam forumowe zakłady i fantasy bo co nam pozostało w takim chorym kraju chociaż tutaj nie musimy płacić 12%  A tu się mylisz. Z Marcinem założyłem się o Trencyn. Stawka 1l Jacka. A przyszło 0,7. Zachował się jak sts. Pompa  30% podatku jak smuda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Poważam forumowe zakłady i fantasy bo co nam pozostało w takim chorym kraju chociaż tutaj nie musimy płacić 12%  Ba! Niektórzy nawet jak przegrają, to nie muszą płacić wcale.  który taki ? Uve chociażby
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Poważam forumowe zakłady i fantasy bo co nam pozostało w takim chorym kraju chociaż tutaj nie musimy płacić 12%  A tu się mylisz. Z Marcinem założyłem się o Trencyn. Stawka 1l Jacka. A przyszło 0,7. Zachował się jak sts. to nawet lepiej bo nie 12% a 30%
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
czego to ja dożyłem, mecz przyjaźni w Krakowie http://www.niebiescy.pl/?id=21156
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
nie wywiązał się z zakładu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
W Bukareszcie już 3-0. Mam nadzieję Rafał, że nie wybrałeś złego meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
nie wywiązał się z zakładu? Napisał że wysłał, ale chyba gołębiem pocztowym. Nic nie doszło. I kontakt z nim się urwał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,470 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,470 Likes: 11 |
W Bukareszcie już 3-0. Mam nadzieję Rafał, że nie wybrałeś złego meczu  No coz najwyzej to Ja zle wybrałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Poważam forumowe zakłady i fantasy bo co nam pozostało w takim chorym kraju chociaż tutaj nie musimy płacić 12%  A tu się mylisz. Z Marcinem założyłem się o Trencyn. Stawka 1l Jacka. A przyszło 0,7. Zachował się jak sts. O kierwa, mam zakład z Marcinem, a nie mam chyba litrażu w umowie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,470 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,470 Likes: 11 |
nie wywiązał się z zakładu? Napisał że wysłał, ale chyba gołębiem pocztowym. Nic nie doszło. I kontakt z nim się urwał. Uve ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Poważam forumowe zakłady i fantasy bo co nam pozostało w takim chorym kraju chociaż tutaj nie musimy płacić 12%  A tu się mylisz. Z Marcinem założyłem się o Trencyn. Stawka 1l Jacka. A przyszło 0,7. Zachował się jak sts. O kierwa, mam zakład z Marcinem, a nie mam chyba litrażu w umowie.  Szykuje się na piersiówkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
nie wywiązał się z zakładu? Napisał że wysłał, ale chyba gołębiem pocztowym. Nic nie doszło. I kontakt z nim się urwał. Uve ? Tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
W Bukareszcie już 3-0. Mam nadzieję Rafał, że nie wybrałeś złego meczu  No coz najwyzej to Ja zle wybrałem  Jakieś 2-2/2-3 byłoby dobrym zakończeniem GW1 w Anglii 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|