|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3 |
nie wywiązał się z zakładu? Napisał że wysłał, ale chyba gołębiem pocztowym. Nic nie doszło. I kontakt z nim się urwał. o kurna miałem go za poważnego gościa a faktycznie od pewnego czasu go tutaj nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,515
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,515 |
za czyczy to dopiero płacooo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Piszę z telefonu stąd te dziwne znaczki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,515
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,515 |
nie wywiązał się z zakładu? Napisał że wysłał, ale chyba gołębiem pocztowym. Nic nie doszło. I kontakt z nim się urwał. o kurna miałem go za poważnego gościa a faktycznie od pewnego czasu go tutaj nie ma istnieje możliwość, że może być na wakacjach na wakacjach nie wolno używać kompa, telef. itd albo nie zapłacił rachunku za internet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
nie wywiązał się z zakładu? Napisał że wysłał, ale chyba gołębiem pocztowym. Nic nie doszło. I kontakt z nim się urwał. o kurna miałem go za poważnego gościa a faktycznie od pewnego czasu go tutaj nie ma Żeby litr jacka skończył taką karierę Rozumiem 4 paczki z Fpl przepic ii uciec
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,515
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,515 |
cech wykopał wojtka do rzymu, a sam wali w smudę
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Tak, na wakacjach od miesiąca. I jeszcze jak tutaj pisaliśmy, że zachował się jak frajer to był zalogowany i czytał temat QC Piłka nożna(wiem bo obczaiłem to specjalnie)
Co niektórzy od razu wiedzieli, że to bajkopisarz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3 |
istnieje możliwość, że może być na wakacjach
na wakacjach nie wolno używać kompa, telef. itd
albo nie zapłacił rachunku za internet albo wstąpił do państwa islamskiego i jest ich głównych kucharzem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Poważam forumowe zakłady i fantasy bo co nam pozostało w takim chorym kraju chociaż tutaj nie musimy płacić 12%  A tu się mylisz. Z Marcinem założyłem się o Trencyn. Stawka 1l Jacka. A przyszło 0,7. Zachował się jak sts. O kierwa, mam zakład z Marcinem, a nie mam chyba litrażu w umowie.  naparstek... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
albo wstąpił do państwa islamskiego i jest ich głównych kucharzem Ciekawe jakby się najedli wirtualnym jedzeniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,515
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,515 |
Tak, na wakacjach od miesiąca. I jeszcze jak tutaj pisaliśmy, że zachował się jak frajer to był zalogowany i czytał temat QC Piłka nożna(wiem bo obczaiłem to specjalnie)
Co niektórzy od razu wiedzieli, że to bajkopisarz. za 4 dni będę funkcjonował w tej samej strefie czasowej co elitarne forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3 |
Żeby litr jacka skończył taką karierę Rozumiem 4 paczki z Fpl przepic ii uciec dokładnie, przecież to zarobek ze sprzedaży kilkudziesięciu pierogów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3 |
albo wstąpił do państwa islamskiego i jest ich głównych kucharzem Ciekawe jakby się najedli wirtualnym jedzeniem. myślisz że to była ściema z tymi jego pierogami i garmażerką ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Tak, na wakacjach od miesiąca. I jeszcze jak tutaj pisaliśmy, że zachował się jak frajer to był zalogowany i czytał temat QC Piłka nożna(wiem bo obczaiłem to specjalnie)
Co niektórzy od razu wiedzieli, że to bajkopisarz. za 4 dni będę funkcjonował w tej samej strefie czasowej co elitarne forum  Wakacje na Mazurach? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
albo wstąpił do państwa islamskiego i jest ich głównych kucharzem Ciekawe jakby się najedli wirtualnym jedzeniem. myślisz że to była ściema z tymi jego pierogami i garmażerką ? Tak właśnie myślę. Jeden gość z naszego forum mógłby się wypowiedzieć n/t tych jego pierogów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,515
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,515 |
Tak, na wakacjach od miesiąca. I jeszcze jak tutaj pisaliśmy, że zachował się jak frajer to był zalogowany i czytał temat QC Piłka nożna(wiem bo obczaiłem to specjalnie)
Co niektórzy od razu wiedzieli, że to bajkopisarz. za 4 dni będę funkcjonował w tej samej strefie czasowej co elitarne forum  Wakacje na Mazurach?  tymczasowe pobyt w PL (nie nazywam tego wakacjami), raczej rekuperacja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Uve to pewnie jakieś dziecko. Wystarczyło napisać pw. Nie mam kasy wyślę butelkę za miesiąc czy dwa. A nie pisać: wysłałem powinieneś już dostać. A co do Marcina to pewnie się pomylił. Na pw nie odpisał. Jak się odezwie to napisze żeby różnicę w cenie przelał temu chłopakowi co na prąd co miesiąc zbiera. I będzie kwita.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
rekuperacja [łac.], techn. odzyskiwanie energii; WTF
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
rekuperacja [łac.], techn. odzyskiwanie energii; WTF Też zacząłem rozkminiać o co chodzi  Zwłaszcza, że w związku z planowaną budową domu jest mi bliskie to pojęcie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|