|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
burbon, wyjaśnię żebyś (s)kumał. Jakbyś był dzisiaj przypadkiem ( z tragarzami ? ) w Dublinie, będąc zarazem Januszem, to możesz mecz obejrzeć również z innej perspektywy niż sektor Legii. Jako Janusz znajdziesz zapewne Swoje miejsce na ziemi, lub na stadionie w Dublinie. Z poważaniem  zapewne, po tak cennych wskazówkach znajdę - dziękuje akagi... ale, ale....jest jeszcze jedno miejsce do zajęcia, odpowiednie dla takiego Janusza jak ja... w pubie...z kolegami.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Pub już zarezerwowany. Kilku chłopaków z (L) przyjechało do K-g. Dziś nie ma innej opcji. Tylko zwycięstwo hej Legio tylko zwycięstwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
to będzie się działo Teoś, do smażalni lepiej na rybę nie wychodzić dziś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
to będzie się działo Teoś, do smażalni lepiej na rybę nie wychodzić dziś  Burb od czasu jak plywam na kutrze nie goszczę w takich lokalach jak smażalnie. Ryby świeżej w domu opór. Po rejsie zawsze na obiad smażona rybka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Odnośnie wczorajszego łomotu Steauy przypomniała mi się taka makabryczna ciekawostka sportowo-polityczna.
Steaua w 1986 roku zdobyła Puchar Europy pokonując w rzutach karnych Barcelonę.
Ich bramkarz Duckadam obronił wszystkie karne wykonywane przez Barcę.
Po powrocie do Bukaresztu, syn ówczesnego słońca Karpat Nicu Caucescu zapragnął mieć rękawice, które miał wspomniany bramkarz na rękach podczas obrony karnych.
Duckadam się nie zgodził.
W odpowiedzi na to, Nicu nasłał agentów Securitate, którzy mu połamali ręce.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Akagi, po eliminacjach Nikolić idzie do Hull, w jego miejsce kupują tego portugalczyka z Czerwonej gwiazdy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Steven Vitoria został nowym piłkarzem Lechii Gdańsk. 29-letni środkowy obrońcy w środę podpisał z gdańskim klubem trzyletni kontrakt, przechodząc do Lechii na zasadzie transferu definitywnego z Benfiki Lizbona. Steven Vitoria jest Kanadyjczykiem pochodzenia portugalskiego i sporą część kariery spędził w kraju swoich rodziców. Swoją przygodę z profesjonalną piłką rozpoczął w FC Porto, później grał również w innych zespołach portugalskich - G.D Tourizense, S.C. Olhanense oraz S.C Covilha i GD Estoril Praia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
to będzie się działo Teoś, do smażalni lepiej na rybę nie wychodzić dziś  Burb od czasu jak plywam na kutrze nie goszczę w takich lokalach jak smażalnie. Ryby świeżej w domu opór. Po rejsie zawsze na obiad smażona rybka. turystów miałem na myśli - Januszy  zazdroszczę Ci trochę, bo raz w miesiącu taką świeżą rybkę, sam bym chętnie spożył.. jak wrócę z urlopu to się bryknę do Ciebie po świeżą i 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Wjeżdżaj tylko daj wcześniej znać to zamroże trochę towaru to do domu zabierzesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dobrze by było Tom, ale na niego jest więcej chętnych. Może jakąś zachętą byłaby perspektywa gry w LM. Zobaczymy, jest kilka opcji. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Mloda Jaga bez goli do ht, ostatnio pogrom dzis trzymamy 0-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
Mloda Jaga bez goli do ht, ostatnio pogrom dzis trzymamy 0-0  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2013
Posty: 391
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2013
Posty: 391 |
A tak już czysto zawodowo. Kto chce grać przeciwko Legii, niech wali już teraz. Kurs Wam spada, nie traćcie okazji.  Dla będących odmiennego zdania, trzeba czekać. a po co grać dzisiaj przeciwko Legii jak można spróbować zagrać po lepszym w weekend?  tam motywacja na mecz będzie mniejsza, a rywal równie zmotywowany co dzisiejszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Mloda Jaga bez goli do ht, ostatnio pogrom dzis trzymamy 0-0   co to za smiechy? dawaj pefki bo trza odrabiac slaby start 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
HEIDELBERG ov 0,5 HT 1,50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
a po co grać dzisiaj przeciwko Legii jak można spróbować zagrać po lepszym w weekend?  tam motywacja na mecz będzie mniejsza, a rywal równie zmotywowany co dzisiejszy Ja tylko napisałem dla tych, co chcą sobie udowodnić, że ich nienawiść do Legii jest warta straty pieniędzy.  Niby masz rację ale... Mecz LM jest dzisiaj, to ludzie chcą obstawiać dzisiaj. W sobotę natomiast będzie mecz sobotni.  Z drugiej strony, jak Legia dzisiaj wygra, to kursy przeciwko niej będą jeszcze wyższe w meczu z Arką.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
a jest tu ktos kto L, nienawidzi?  no moze poza lima.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ktos ich gre moze ocenic krytycznie swoimi słowami, ale to jeszcze nie jest nienawisc. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
a jest tu ktos kto L, nienawidzi?  no moze poza lima. Wiesz... Że tak powiem... Poza tym ( aktualnie ) mamy na forum 314 gości. Może któryś z nich. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|