Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 70 1 2 37 38 39 40 41 69 70
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Originally Posted by akagi
burbon,
wyjaśnię żebyś (s)kumał.

Jakbyś był dzisiaj przypadkiem ( z tragarzami ? ) w Dublinie,
będąc zarazem Januszem, to możesz mecz obejrzeć również z innej perspektywy niż sektor Legii.

Jako Janusz znajdziesz zapewne Swoje miejsce na ziemi, lub na stadionie w Dublinie.


Z poważaniem smile

zapewne, po tak cennych wskazówkach znajdę - dziękuje akagi...

ale, ale....jest jeszcze jedno miejsce do zajęcia, odpowiednie dla takiego Janusza jak ja...

w pubie...z kolegami.. toast

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Pub już zarezerwowany. Kilku chłopaków z (L) przyjechało do K-g.
Dziś nie ma innej opcji.
Tylko zwycięstwo hej Legio tylko zwycięstwo boks

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
to będzie się działo Teoś, do smażalni lepiej na rybę nie wychodzić dziś piwo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by burbon
to będzie się działo Teoś, do smażalni lepiej na rybę nie wychodzić dziś piwo
Burb od czasu jak plywam na kutrze nie goszczę w takich lokalach jak smażalnie. Ryby świeżej w domu opór. Po rejsie zawsze na obiad smażona rybka.

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Witam

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Odnośnie wczorajszego łomotu Steauy przypomniała mi się taka makabryczna ciekawostka sportowo-polityczna.

Steaua w 1986 roku zdobyła Puchar Europy pokonując w rzutach karnych Barcelonę.

Ich bramkarz Duckadam obronił wszystkie karne wykonywane przez Barcę.

Po powrocie do Bukaresztu, syn ówczesnego słońca Karpat Nicu Caucescu zapragnął mieć rękawice, które miał wspomniany bramkarz na rękach podczas obrony karnych.

Duckadam się nie zgodził.

W odpowiedzi na to, Nicu nasłał agentów Securitate, którzy mu połamali ręce.


Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Akagi, po eliminacjach Nikolić idzie do Hull,
w jego miejsce kupują tego portugalczyka z Czerwonej gwiazdy ?

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Steven Vitoria został nowym piłkarzem Lechii Gdańsk. 29-letni środkowy obrońcy w środę podpisał z gdańskim klubem trzyletni kontrakt, przechodząc do Lechii na zasadzie transferu definitywnego z Benfiki Lizbona.
Steven Vitoria jest Kanadyjczykiem pochodzenia portugalskiego i sporą część kariery spędził w kraju swoich rodziców. Swoją przygodę z profesjonalną piłką rozpoczął w FC Porto, później grał również w innych zespołach portugalskich - G.D Tourizense, S.C. Olhanense oraz S.C Covilha i GD Estoril Praia.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Originally Posted by TEO
Originally Posted by burbon
to będzie się działo Teoś, do smażalni lepiej na rybę nie wychodzić dziś piwo
Burb od czasu jak plywam na kutrze nie goszczę w takich lokalach jak smażalnie. Ryby świeżej w domu opór. Po rejsie zawsze na obiad smażona rybka.

turystów miałem na myśli - Januszy smile

zazdroszczę Ci trochę, bo raz w miesiącu taką świeżą rybkę, sam bym chętnie spożył..
jak wrócę z urlopu to się bryknę do Ciebie po świeżą i piwo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Wjeżdżaj tylko daj wcześniej znać to zamroże trochę towaru to do domu zabierzesz.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dobrze by było Tom,
ale na niego jest więcej chętnych.

Może jakąś zachętą byłaby perspektywa gry w LM.

Zobaczymy, jest kilka opcji. smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Mloda Jaga bez goli do ht, ostatnio pogrom dzis trzymamy 0-0boks

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Originally Posted by jackm
Mloda Jaga bez goli do ht, ostatnio pogrom dzis trzymamy 0-0boks
laugh

Dołączył: Nov 2013
Posty: 391
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2013
Posty: 391
Originally Posted by akagi
A tak już czysto zawodowo.

Kto chce grać przeciwko Legii, niech wali już teraz.
Kurs Wam spada, nie traćcie okazji. smile

Dla będących odmiennego zdania,
trzeba czekać.

a po co grać dzisiaj przeciwko Legii jak można spróbować zagrać po lepszym w weekend? wink tam motywacja na mecz będzie mniejsza, a rywal równie zmotywowany co dzisiejszy

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by Moro16
Originally Posted by jackm
Mloda Jaga bez goli do ht, ostatnio pogrom dzis trzymamy 0-0boks
laugh
co to za smiechy? dawaj pefki bo trza odrabiac slaby start grin

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
HEIDELBERG ov 0,5 HT 1,50 boks

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Barichello
a po co grać dzisiaj przeciwko Legii jak można spróbować zagrać po lepszym w weekend? wink tam motywacja na mecz będzie mniejsza, a rywal równie zmotywowany co dzisiejszy

Ja tylko napisałem dla tych, co chcą sobie udowodnić, że ich nienawiść do Legii jest warta straty pieniędzy. wink

Niby masz rację ale...

Mecz LM jest dzisiaj, to ludzie chcą obstawiać dzisiaj.

W sobotę natomiast będzie mecz sobotni. smile

Z drugiej strony, jak Legia dzisiaj wygra, to kursy przeciwko niej będą jeszcze wyższe w meczu z Arką.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
a jest tu ktos kto L, nienawidzi? smile

no moze poza lima.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
ktos ich gre moze ocenic krytycznie swoimi słowami, ale to jeszcze nie jest nienawisc. smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by tronk
a jest tu ktos kto L, nienawidzi? smile

no moze poza lima.

Wiesz...

Że tak powiem...

Poza tym ( aktualnie ) mamy na forum 314 gości.

Może któryś z nich. smile

Strona 39 z 70 1 2 37 38 39 40 41 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, alfa, Sensei, Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik), 2,416 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1