Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 70 1 2 36 37 38 39 40 69 70
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Jakby nie bylo nie zmienia to faktu ze bedziemy swiadkami historycznych wydarzen.

Albo historycznego sukcesu na nastepne 20 lat albo najwiekszej w dziejach wtopy

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A tak już czysto zawodowo.

Kto chce grać przeciwko Legii, niech wali już teraz.
Kurs Wam spada, nie traćcie okazji. smile

Dla będących odmiennego zdania,
trzeba czekać.




Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
wiekszosc januszy dzis skupiona na igrzyskach i pewnie beda siatke ogladac..nawet dobrze nie ma w mediach takieko pompowania balonika..

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Originally Posted by Black243
wiekszosc januszy dzis skupiona na igrzyskach i pewnie beda siatke ogladac..nawet dobrze nie ma w mediach takieko pompowania balonika..

Siatka się skończy do meczu Legii

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Józef Małolepszy
Originally Posted by Black243
wiekszosc januszy dzis skupiona na igrzyskach i pewnie beda siatke ogladac..nawet dobrze nie ma w mediach takieko pompowania balonika..

Siatka się skończy do meczu Legii
Zakład o Jacka, że nie? grin

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
piwo
Legia boks

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
orientuje się ktoś gdzie w tej chwili jest najwięcej na wygraną Legii ?
w 365 mam 2.15

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Janusze niech sobie oglądają siatkę, a potem Małysza z odtworzenia.

A w Dublinie wszystkie Janusze, którzy będą chcieli oglądać mecz z sektora Legii, będą z niego wypraszani siłą, bądź godnością osobistą. smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Tom182
orientuje się ktoś gdzie w tej chwili jest najwięcej na wygraną Legii ?
w 365 mam 2.15
To jeden z wyższych kursów, ale wszędzie rośnie.

http://www.oddsportal.com/soccer/europe/champions-league/dundalk-legia-dxgccdKG/

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Tom182
orientuje się ktoś gdzie w tej chwili jest najwięcej na wygraną Legii ?
w 365 mam 2.15
To jeden z wyższych kursów, ale wszędzie rośnie.

http://www.oddsportal.com/soccer/europe/champions-league/dundalk-legia-dxgccdKG/
Dzięki Fechu smile

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Józef Małolepszy
Originally Posted by Black243
wiekszosc januszy dzis skupiona na igrzyskach i pewnie beda siatke ogladac..nawet dobrze nie ma w mediach takieko pompowania balonika..

Siatka się skończy do meczu Legii
Zakład o Jacka, że nie? grin

No parę minut poślizgu może będzie wink

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Originally Posted by akagi
Janusze niech sobie oglądają siatkę, a potem Małysza z odtworzenia.

A w Dublinie wszystkie Janusze, którzy będą chcieli oglądać mecz z sektora Legii, będą z niego wypraszani siłą, bądź godnością osobistą. smile

A tego, to ja nie rozumie akurat.
będąc przypadkiem w Dublinie, chętnie poszedłbym popatrzeć i cieszyć się z awansu polskiej drużyny - nawet Legii, której to kibicem oddanym na pewno nie jestem, ale jestem za to Januszem, którego trzeba wykopać z sektora...

ale cóż....

pewnie i tak tego...

nie (s)kumam...

dlatego...nie będzie przypadku

powodzenia życzę szczerze smile

witam serdecznie wszystkich toast


Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
McMillan za gejzerami 3 z lukaszenkami 2 i w lidze krol strzeclow

trzeba uwazac

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
normalnie grał bym dzis L, ale po kryminale jakim zagrali z górnikiem to no bet, a z zasady przeciwko nie grywam. smile

i ciekawe czy kucharczyk wyjdzie w pierwszym, kazdy kto jest aktywny i gra po jakichs osiedlowkach nie zagrał by gorzej od niego.

bedzie widac co dzis pokaza na tle pogromcow bate borysów. smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
a z typow dzis celtic, awans romy, i villareal dnb.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Tronk!!! Celtic? Ta banda amatorow? Nie ruszalbym po takim kursie - juz wolalbym pograc DNB amatorow z Legii, bo przegrac tego nie wypada, nie powinni i nie moga. Kurs nieco mniejszy, ale "lepszy" imo wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
burbon,
wyjaśnię żebyś (s)kumał.

Jakbyś był dzisiaj przypadkiem ( z tragarzami ? ) w Dublinie,
będąc zarazem Januszem, to możesz mecz obejrzeć również z innej perspektywy niż sektor Legii.

Jako Janusz znajdziesz zapewne Swoje miejsce na ziemi, lub na stadionie w Dublinie.

Z poważaniem smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by burbon
Originally Posted by akagi
Janusze niech sobie oglądają siatkę, a potem Małysza z odtworzenia.

A w Dublinie wszystkie Janusze, którzy będą chcieli oglądać mecz z sektora Legii, będą z niego wypraszani siłą, bądź godnością osobistą. smile

A tego, to ja nie rozumie akurat.
będąc przypadkiem w Dublinie, chętnie poszedłbym popatrzeć i cieszyć się z awansu polskiej drużyny - nawet Legii, której to kibicem oddanym na pewno nie jestem, ale jestem za to Januszem, którego trzeba wykopać z sektora...

ale cóż....

pewnie i tak tego...

nie (s)kumam...

dlatego...nie będzie przypadku

powodzenia życzę szczerze smile

witam serdecznie wszystkich toast
Burbonie to ja ci juz teraz cos powiem. Nie ma opcji zebys sie cieszyl z awansu Legii do LM po meczu w Dublinie wink

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by iti
Tronk!!! Celtic? Ta banda amatorow? Nie ruszalbym po takim kursie - juz wolalbym pograc DNB amatorow z Legii, bo przegrac tego nie wypada, nie powinni i nie moga. Kurs nieco mniejszy, ale "lepszy" imo wink

wiesz Iti nie wiem sam, ale w takiej formie co oni graja to nie zdziwila by mnie nawet przegrana, a celtic no własnie troche słaby kurs a zydki wyrzucili sam olympiakos, moze gol zydkow ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Widzialem jakies urywki, opisy meczu z LOTTO, ale dzisiaj bedzie inna koncentracja, inne podejscie, inna mobilizacja. Bez porownania jakis Gornik Leczna w jednym z 329382983 meczow calej ligi do meczu hmm dwudziestolecia z ktorej strony by na to nie patrzec. Beda jezdzic na dupach, beda grac na 0 z tylu, ale sam Nikolic moze i powinien cos urwac. Tym bardziej, ze pewnie po awansie odejdzie do Hull czy gdzies na zachod.

Zydki wywalili Olympiakos, bo z tego co czytalem zaczela sie tam dziac patologia od jakiegos czasu i ich trener w ogole nie ogarnia tego co sie dzieje. Pilki nie typuje w zasadzie, ale Celtic sie slizga - porazka z mistrzem Gibraltaru, ledwo przeszli Astane, rok temu ich Legia zgwalcila - po takim kursie tego bym nie gral.

Strona 38 z 70 1 2 36 37 38 39 40 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1