Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 40 z 70 1 2 38 39 40 41 42 69 70
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dobra Panowie,
mam kilka spraw do załatwienia na Warszawie,
ale ponieważ tak się składa, że jest to mój mały forumowy jubileusz, a mianowicie 20000 post, pozwolę sobie na dwa słowa :

LEGIA WARSZAWA

smile


Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Jako że mam chwile to napiszę szybko - Legia to wygra i tyle, różnica co najmniej klas i doświadczenia (w odpadaniu z eliminacji do LM też ;-)) ). Przegrany mecz z takim rodzynkiem jak Dundal to byłby po prostu blamaż i już nie "rozczarowanie", a czysta żenada.

A tak poza sportowo Legia miała/ma stulecie klubu, kiedy nie szło jej, a Piast był liderem etc., napisałem, że i tak Legia będzie mistrzem, czy 2 czy 10 punktami, to będzie. Podobnie z tą LM, może i Legia nie wygra cztery czy pięć zero ale wygra (dwumecz).

Jedyny atut Dundalk to... skład narodowy! ;-)) Tam chyba nie gra nikt spoza Irlandii.

Pzdr!

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Originally Posted by Moro16
HEIDELBERG ov 0,5 HT 1,50 boks
puke

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
DONG TAM LONG ov 0,5 ht 1,61 gruboooooooooo boks

Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
Originally Posted by Master.com back
Jako że mam chwile to napiszę szybko - Legia to wygra i tyle, różnica co najmniej klas i doświadczenia (w odpadaniu z eliminacji do LM też ;-)) ). Przegrany mecz z takim rodzynkiem jak Dundal to byłby po prostu blamaż i już nie "rozczarowanie", a czysta żenada.

A tak poza sportowo Legia miała/ma stulecie klubu, kiedy nie szło jej, a Piast był liderem etc., napisałem, że i tak Legia będzie mistrzem, czy 2 czy 10 punktami, to będzie. Podobnie z tą LM, może i Legia nie wygra cztery czy pięć zero ale wygra (dwumecz).

Jedyny atut Dundalk to... skład narodowy! ;-)) Tam chyba nie gra nikt spoza Irlandii.

Pzdr!


Polskie kluby odpadały już nie z takimi rodzynkami. Różnica klas w odniesieniu do klubu z Polski to pojechałeś po bandzie blush
Oczywiście chciałbym, żeby Legia awansowała, chociaż jej nie lubię, bo zawsze chcę, żeby polskie drużyny zachodziły jak najdalej w pucharach europejskich. Tylko badźmy realistami, dopóki prezesami będa złotówy to nie będzie lepiej.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Mówię o rankingu: Legia 80 któraś, Dundalk 350!

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
a gdyby tak gruby Benek pepierdolił trzeci mecz z rzędu to z zamku mogą go wyprowadzić czy ma spokojna miejscówkę do końca rundy chociażby, jak myślicie ??

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by Master.com back
Mówię o rankingu: Legia 80 któraś, Dundalk 350!
na szczescie ranking nie gra

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Originally Posted by Moro16
DONG TAM LONG ov 0,5 ht 1,61 gruboooooooooo boks
hura ooo kasa

Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
Originally Posted by Master.com back
Mówię o rankingu: Legia 80 któraś, Dundalk 350!


Nigdzie nie było wzmianki o rankingu wink gdyby rankingi grały to by nie było kogo golić bo buki by się pozawijały

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by Master.com back
Mówię o rankingu: Legia 80 któraś, Dundalk 350!
na szczescie ranking nie gra
Źle życzysz (L) ?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Nie gadam z Wami, nic się nie znacie! mad ;-))

Na szczęście poza piłką są jeszcze skoki do wody z trampoliny, a niebawem skoki z 10 metrów z wieży, także jest co oglądać!

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
fakt, nawet na Legii, kasa jaką można zainkasować za "grupę" pewnie robi wrażenie, ale dla Irlandczyków, gdzie za wygranie ligi kasują 90 tysięcy funtów, to kurwa jakaś Valhalla wręcz mityczna..

będą ryć jak nigdy dotąd na boisku i 2,5 tysiąca na trybunach..

Warrenie liczę, że wieczorem wspomożesz jakimś dobrym linkiem smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by fechu
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by Master.com back
Mówię o rankingu: Legia 80 któraś, Dundalk 350!
na szczescie ranking nie gra
Źle życzysz (L) ?
Legi od zawsze zycze jak najlepiej.
ale zarzadowi i obecnym grajkom zycze juz zdecydowanie gorzej wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Tom182
orientuje się ktoś gdzie w tej chwili jest najwięcej na wygraną Legii ?
w 365 mam 2.15
To jeden z wyższych kursów, ale wszędzie rośnie.

http://www.oddsportal.com/soccer/europe/champions-league/dundalk-legia-dxgccdKG/
Dzięki Fechu smile

fech to ma dobry internet, nigdy nie nawala

wczoraj na Ci(o)ty urosło z 1.45~ na 1.55

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by Black243
wiekszosc januszy dzis skupiona na igrzyskach i pewnie beda siatke ogladac..nawet dobrze nie ma w mediach takieko pompowania balonika..

troche szacunku poprosze

siatkarze (i aktualni mistrzowie) graja w cwiercfinale IO a tutaj L gra mesz o wejscie do grupy LM...ja rozumiem ze pilka jest latwiejsza do ogarniecia mozgowego..i dlatego jest sportem dla mas a pilkarzyki sa przeplacane...ale jednak sukcesy to sa w innych dyscyplinach

aha... i zeby nie bylo ... z calych sil kibicuje L zeby weszla do grupowej, kto gra przeciw ten lajza

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by fechu
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by Master.com back
Mówię o rankingu: Legia 80 któraś, Dundalk 350!
na szczescie ranking nie gra
Źle życzysz (L) ?
Legi od zawsze zycze jak najlepiej.
ale zarzadowi i obecnym grajkom zycze juz zdecydowanie gorzej wink
Eeeee tam. Spoko Zarząd, a zawodnicy co ci zrobili? smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
wygrana L, siatkarzy i recznych, było by bosko.

feels like heaven. smile

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
: Olympic Fc u 20 over 0,5 FT 1,83 boks

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Originally Posted by Moro16
: Olympic Fc u 20 over 0,5 FT 1,83 boks
laugh hura

Strona 40 z 70 1 2 38 39 40 41 42 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1