|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dobra Panowie, mam kilka spraw do załatwienia na Warszawie, ale ponieważ tak się składa, że jest to mój mały forumowy jubileusz, a mianowicie 20000 post, pozwolę sobie na dwa słowa : LEGIA WARSZAWA
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Jako że mam chwile to napiszę szybko - Legia to wygra i tyle, różnica co najmniej klas i doświadczenia (w odpadaniu z eliminacji do LM też ;-)) ). Przegrany mecz z takim rodzynkiem jak Dundal to byłby po prostu blamaż i już nie "rozczarowanie", a czysta żenada.
A tak poza sportowo Legia miała/ma stulecie klubu, kiedy nie szło jej, a Piast był liderem etc., napisałem, że i tak Legia będzie mistrzem, czy 2 czy 10 punktami, to będzie. Podobnie z tą LM, może i Legia nie wygra cztery czy pięć zero ale wygra (dwumecz).
Jedyny atut Dundalk to... skład narodowy! ;-)) Tam chyba nie gra nikt spoza Irlandii.
Pzdr!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
HEIDELBERG ov 0,5 HT 1,50  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
DONG TAM LONG ov 0,5 ht 1,61 gruboooooooooo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493 |
Jako że mam chwile to napiszę szybko - Legia to wygra i tyle, różnica co najmniej klas i doświadczenia (w odpadaniu z eliminacji do LM też ;-)) ). Przegrany mecz z takim rodzynkiem jak Dundal to byłby po prostu blamaż i już nie "rozczarowanie", a czysta żenada.
A tak poza sportowo Legia miała/ma stulecie klubu, kiedy nie szło jej, a Piast był liderem etc., napisałem, że i tak Legia będzie mistrzem, czy 2 czy 10 punktami, to będzie. Podobnie z tą LM, może i Legia nie wygra cztery czy pięć zero ale wygra (dwumecz).
Jedyny atut Dundalk to... skład narodowy! ;-)) Tam chyba nie gra nikt spoza Irlandii.
Pzdr! Polskie kluby odpadały już nie z takimi rodzynkami. Różnica klas w odniesieniu do klubu z Polski to pojechałeś po bandzie  Oczywiście chciałbym, żeby Legia awansowała, chociaż jej nie lubię, bo zawsze chcę, żeby polskie drużyny zachodziły jak najdalej w pucharach europejskich. Tylko badźmy realistami, dopóki prezesami będa złotówy to nie będzie lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Mówię o rankingu: Legia 80 któraś, Dundalk 350!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10 |
a gdyby tak gruby Benek pepierdolił trzeci mecz z rzędu to z zamku mogą go wyprowadzić czy ma spokojna miejscówkę do końca rundy chociażby, jak myślicie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Mówię o rankingu: Legia 80 któraś, Dundalk 350! na szczescie ranking nie gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493 |
Mówię o rankingu: Legia 80 któraś, Dundalk 350! Nigdzie nie było wzmianki o rankingu  gdyby rankingi grały to by nie było kogo golić bo buki by się pozawijały
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Mówię o rankingu: Legia 80 któraś, Dundalk 350! na szczescie ranking nie gra Źle życzysz (L) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Nie gadam z Wami, nic się nie znacie!  ;-)) Na szczęście poza piłką są jeszcze skoki do wody z trampoliny, a niebawem skoki z 10 metrów z wieży, także jest co oglądać!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10 |
fakt, nawet na Legii, kasa jaką można zainkasować za "grupę" pewnie robi wrażenie, ale dla Irlandczyków, gdzie za wygranie ligi kasują 90 tysięcy funtów, to kurwa jakaś Valhalla wręcz mityczna.. będą ryć jak nigdy dotąd na boisku i 2,5 tysiąca na trybunach.. Warrenie liczę, że wieczorem wspomożesz jakimś dobrym linkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Mówię o rankingu: Legia 80 któraś, Dundalk 350! na szczescie ranking nie gra Źle życzysz (L) ? Legi od zawsze zycze jak najlepiej. ale zarzadowi i obecnym grajkom zycze juz zdecydowanie gorzej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539 |
Dzięki Fechu  fech to ma dobry internet, nigdy nie nawala wczoraj na Ci(o)ty urosło z 1.45~ na 1.55
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
wiekszosc januszy dzis skupiona na igrzyskach i pewnie beda siatke ogladac..nawet dobrze nie ma w mediach takieko pompowania balonika.. troche szacunku poprosze siatkarze (i aktualni mistrzowie) graja w cwiercfinale IO a tutaj L gra mesz o wejscie do grupy LM...ja rozumiem ze pilka jest latwiejsza do ogarniecia mozgowego..i dlatego jest sportem dla mas a pilkarzyki sa przeplacane...ale jednak sukcesy to sa w innych dyscyplinach aha... i zeby nie bylo ... z calych sil kibicuje L zeby weszla do grupowej, kto gra przeciw ten lajza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Mówię o rankingu: Legia 80 któraś, Dundalk 350! na szczescie ranking nie gra Źle życzysz (L) ? Legi od zawsze zycze jak najlepiej. ale zarzadowi i obecnym grajkom zycze juz zdecydowanie gorzej  Eeeee tam. Spoko Zarząd, a zawodnicy co ci zrobili? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wygrana L, siatkarzy i recznych, było by bosko. feels like heaven. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
: Olympic Fc u 20 over 0,5 FT 1,83 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|