|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
master ty stary wariacie co ty wklejasz za przyczłapki do bulgulatora zeby wihajster zaryglować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ? lepszy ten wirażka z wisły... kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie moja miedza i huj , sąsiada jebał pies dlatego w tym kraju jest jak jest naród wspaniały tylko ludzie kurwy.... Tak, życzę jej źle. Ty za to masz światowe spojrzenie - wprost z sto7ycy. nawet jakbym mieszkał w Ruchodupkach to bym kibicował KAŻDEJ Polskiej ekipie w europejskich pucharach ale dla co poniektórych to zbyt trudne do przełknięcia dobra koniec tematu Świetnie, kibicuj. Ja nie mam zamiaru
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ren Qian też pewnie ładnie skoczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,775 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,775 Likes: 10 |
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ? lepszy ten wirażka z wisły... kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie moja miedza i huj , sąsiada jebał pies dlatego w tym kraju jest jak jest naród wspaniały tylko ludzie kurwy.... Warrenie...gdzież Tyś się zdążył nachlać
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Zapytaj przecietnego kibica w niemczech co mysli o BM. To da Ci duzo do myslenia i myślisz, że jak Bayern gra z Realem to wszyscy niemcy za Realem są tak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary,liga-mistrzow-tylko-na-platformie-nc-,artykul,469126,1,832.html chuja sie znacie hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Zapytaj przecietnego kibica w niemczech co mysli o BM. To da Ci duzo do myslenia i myślisz, że jak Bayern gra z Realem to wszyscy niemcy za Realem są tak ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
master ty stary wariacie co ty wklejasz za przyczłapki do bulgulatora zeby wihajster zaryglować  Dojarki rozmaite! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170 |
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ? lepszy ten wirażka z wisły... kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie moja miedza i huj , sąsiada jebał pies dlatego w tym kraju jest jak jest naród wspaniały tylko ludzie kurwy.... Dokładnie, cała prawda o Naszym narodzie. Teściowa była w Szwecji na miesiąc, to nie chciała wracać. Nawet małe dzieci z uśmiechem na ustach "hi" a u Nas? Spierdalaj..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ide jebnąć w płuco bo mnie nosi zamiast się cieszyć że mamy prawie LM to jebane stulejarze panierują krokiety żeby się tylko Legia potknęła...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Zapytaj przecietnego kibica w niemczech co mysli o BM. To da Ci duzo do myslenia i myślisz, że jak Bayern gra z Realem to wszyscy niemcy za Realem są tak ? a wszysci polacy sa przeciw Legii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Warren strasznie agresywny. Jestem gotowy sądzić, że nie dość, że się najebał to jeszcze nie zamoczył.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
No coz, w Warszawie bylby to juz rzut karny, nieszczesciem dla ..polskiej pilki,, ten pan w czerwonym nie jest oplacany przez Lesniodorskich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
ide jebnąć w płuco bo mnie nosi zamiast się cieszyć że mamy prawie LM to jebane stulejarze panierują krokiety żeby się tylko Legia potknęła... panieruja krokiety?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
 Zegarek  Leśny tak najebany Pitosem że wszystkie mecze kupuje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
ide jebnąć w płuco bo mnie nosi zamiast się cieszyć że mamy prawie LM to jebane stulejarze panierują krokiety żeby się tylko Legia potknęła... Jakież to małomiasteczkowe.. Jebnij się w łeb, nie w płuco. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ide jebnąć w płuco bo mnie nosi zamiast się cieszyć że mamy prawie LM to jebane stulejarze panierują krokiety żeby się tylko Legia potknęła... panieruja krokiety? cofają Bułgara albo łzawią kefirem wybierz co ci bardziej pasuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
ide jebnąć w płuco bo mnie nosi zamiast się cieszyć że mamy prawie LM to jebane stulejarze panierują krokiety żeby się tylko Legia potknęła... panieruja krokiety? Metafora [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Zapytaj przecietnego kibica w niemczech co mysli o BM. To da Ci duzo do myslenia i myślisz, że jak Bayern gra z Realem to wszyscy niemcy za Realem są tak ? a wszysci polacy sa przeciw Legii? pewnie spora część tak
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|