|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Huge i Aktorek nas dzisiaj nie odwiedzili  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ? lepszy ten wirażka z wisły... kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie moja miedza i huj , sąsiada jebał pies dlatego w tym kraju jest jak jest naród wspaniały tylko ludzie kurwy....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
plzen dajcie chociaz jedna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
Jak Legia awansuja to jej mecze w LM musza byc w otwartej tv?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ? lepszy ten wirażka z wisły... kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie moja miedza i huj , sąsiada jebał pies dlatego w tym kraju jest jak jest naród wspaniały tylko ludzie kurwy.... idz zrob kupe i wroc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Jak Legia awansuja to jej mecze w LM musza byc w otwartej tv? nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jak Legia awansuja to jej mecze w LM musza byc w otwartej tv? a po co jak każdy źle jej życzy  tylko Canal Plus kolego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ? lepszy ten wirażka z wisły... kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie moja miedza i huj , sąsiada jebał pies dlatego w tym kraju jest jak jest naród wspaniały tylko ludzie kurwy.... Tak, życzę jej źle. Ty za to masz światowe spojrzenie - wprost z sto7ycy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ? lepszy ten wirażka z wisły... kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie moja miedza i huj , sąsiada jebał pies dlatego w tym kraju jest jak jest naród wspaniały tylko ludzie kurwy.... idz zrob kupe i wroc... po prostu mam swoje zdanie i tyle a wypróżnię się później
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
dobrze gra Legia? czy farcik lub kupiła? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ? lepszy ten wirażka z wisły... kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie moja miedza i huj , sąsiada jebał pies dlatego w tym kraju jest jak jest naród wspaniały tylko ludzie kurwy.... Dokładnie, ale tego nie zmienisz. Awans Legii da duzo plusów całej piłce wiec trzeba jej kibicować
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ? lepszy ten wirażka z wisły... kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie moja miedza i huj , sąsiada jebał pies dlatego w tym kraju jest jak jest naród wspaniały tylko ludzie kurwy.... W punkt. Ja zaraz ide do klopa, ale nie robic kupe tylko tak po ludzku sie wysrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10 |
poszło Ludożerec o1,5 i Portko dnb...równo, demokratycznie po całe dwa złote ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/26FxCOdhlvEQXbeH6/giphy.gif) jeszcze trochę brakuje - póki co tylko to.. Pilka nozna - Liga Mistrzow - Lud.Razgrad - Plzeò1881 mecz: ilosc bramek 1.5 + 2.38 17.8. Autor kuponu: rob*** Numer: 8990566307771900 Zagrany: 17.8.2016 21:35:19 - przez Internet
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ? lepszy ten wirażka z wisły... kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie moja miedza i huj , sąsiada jebał pies dlatego w tym kraju jest jak jest naród wspaniały tylko ludzie kurwy.... Paradygmat Conardowski - PiS wygrał - życzę źle Polsce Paradygmat Nirtzowski - PO wygrało - życzę źle Polsce ... i tak na okrągło. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Zapytaj przecietnego kibica w niemczech co mysli o BM. To da Ci duzo do myslenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ? lepszy ten wirażka z wisły... kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie moja miedza i huj , sąsiada jebał pies dlatego w tym kraju jest jak jest naród wspaniały tylko ludzie kurwy.... Tak, życzę jej źle. Ty za to masz światowe spojrzenie - wprost z sto7ycy. nawet jakbym mieszkał w Ruchodupkach to bym kibicował KAŻDEJ Polskiej ekipie w europejskich pucharach ale dla co poniektórych to zbyt trudne do przełknięcia dobra koniec tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Zapytaj przecietnego kibica w niemczech co mysli o BM. To da Ci duzo do myslenia a co mnie obchodzą jebane niemce
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ale SI Yajie ładnie skacze z wieży 10 metrowej. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|