Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 59 z 70 1 2 57 58 59 60 61 69 70
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
Originally Posted by quincy
Huge i Aktorek nas dzisiaj nie odwiedzili frown
laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ?
lepszy ten wirażka z wisły...
kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie
moja miedza i huj , sąsiada jebał pies
dlatego w tym kraju jest jak jest
naród wspaniały tylko ludzie kurwy....

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
plzen dajcie chociaz jedna.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Jak Legia awansuja to jej mecze w LM musza byc w otwartej tv?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by Warren
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ?
lepszy ten wirażka z wisły...
kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie
moja miedza i huj , sąsiada jebał pies
dlatego w tym kraju jest jak jest
naród wspaniały tylko ludzie kurwy....

idz zrob kupe i wroc...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by Szypii
Jak Legia awansuja to jej mecze w LM musza byc w otwartej tv?

nie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Szypii
Jak Legia awansuja to jej mecze w LM musza byc w otwartej tv?
a po co jak każdy źle jej życzy wink
tylko Canal Plus kolego

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
dawac po gola pepiki

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Warren
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ?
lepszy ten wirażka z wisły...
kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie
moja miedza i huj , sąsiada jebał pies
dlatego w tym kraju jest jak jest
naród wspaniały tylko ludzie kurwy....


Tak, życzę jej źle.
Ty za to masz światowe spojrzenie - wprost z sto7ycy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Black243
Originally Posted by Warren
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ?
lepszy ten wirażka z wisły...
kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie
moja miedza i huj , sąsiada jebał pies
dlatego w tym kraju jest jak jest
naród wspaniały tylko ludzie kurwy....

idz zrob kupe i wroc...
po prostu mam swoje zdanie i tyle
a wypróżnię się później

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
dobrze gra Legia? czy farcik lub kupiła? smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Originally Posted by Warren
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ?
lepszy ten wirażka z wisły...
kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie
moja miedza i huj , sąsiada jebał pies
dlatego w tym kraju jest jak jest
naród wspaniały tylko ludzie kurwy....


Dokładnie, ale tego nie zmienisz. Awans Legii da duzo plusów całej piłce wiec trzeba jej kibicować

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Warren
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ?
lepszy ten wirażka z wisły...
kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie
moja miedza i huj , sąsiada jebał pies
dlatego w tym kraju jest jak jest
naród wspaniały tylko ludzie kurwy....
W punkt.

Originally Posted by Black243
idz zrob kupe i wroc...
Ja zaraz ide do klopa, ale nie robic kupe tylko tak po ludzku sie wysrac.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
legia handy?

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
Originally Posted by CFab
Originally Posted by burbon
poszło Ludożerec o1,5 i Portko dnb...równo, demokratycznie po całe dwa złote
[Linked Image from media.giphy.com]

jeszcze trochę brakuje - póki co tylko to..

Pilka nozna - Liga Mistrzow - Lud.Razgrad - Plzeò1881
mecz: ilosc bramek 1.5
+ 2.38 17.8.
Autor kuponu: rob***
Numer: 8990566307771900
Zagrany: 17.8.2016 21:35:19 - przez Internet

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Warren
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ?
lepszy ten wirażka z wisły...
kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie
moja miedza i huj , sąsiada jebał pies
dlatego w tym kraju jest jak jest
naród wspaniały tylko ludzie kurwy....

Paradygmat Conardowski - PiS wygrał - życzę źle Polsce
Paradygmat Nirtzowski - PO wygrało - życzę źle Polsce

... i tak na okrągło.

[Linked Image]

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Zapytaj przecietnego kibica w niemczech co mysli o BM. To da Ci duzo do myslenia

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by RaJ2005
Originally Posted by Warren
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ?
lepszy ten wirażka z wisły...
kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie
moja miedza i huj , sąsiada jebał pies
dlatego w tym kraju jest jak jest
naród wspaniały tylko ludzie kurwy....


Tak, życzę jej źle.
Ty za to masz światowe spojrzenie - wprost z sto7ycy.
nawet jakbym mieszkał w Ruchodupkach to bym kibicował KAŻDEJ Polskiej ekipie w europejskich pucharach
ale dla co poniektórych to zbyt trudne do przełknięcia
dobra koniec tematu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Black243
Zapytaj przecietnego kibica w niemczech co mysli o BM. To da Ci duzo do myslenia
a co mnie obchodzą jebane niemce

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Ale SI Yajie ładnie skacze z wieży 10 metrowej. smile

Strona 59 z 70 1 2 57 58 59 60 61 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,808 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,868
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1