nie chce byc malkontentem, z awansu sie uciesze, tylko szkoda ze to nie jest ta legia z celticem, sportingiem, spartakiem, ktorej gre sie ogladalo z zachwytem.
awans + dobry zgrany zespół to była by jeszcze wieksza duma.
nie chce byc malkontentem, z awansu sie uciesze, tylko szkoda ze to nie jest ta legia z celticem, sportingiem, spartakiem, ktorej gre sie ogladalo z zachwytem.
awans + dobry zgrany zespół to była by jeszcze wieksza duma.
duma będzie, jeśli wreszcie zainwestują tą kasę w PRAWDZIWYCH zawodników, a nie wydają po 500-800 tysi € na dziadków na emeryturze lub dziadów bez formy.
Po pierwsze chodziłem do podstawówki nie do gimnazjum Po drugie śmieszne to jest że życzysz źle drużynie która reprezentuje Polskę i świadczy to tylko o Tobie Po trzecie koniec tematu
86-Felix Brych wyciąga żółtą kartkę, a zostanie nią ukarany Benjamin Mendy (Monaco) za swój rażący faul. 90-Felix Brych wyciąga żółtą kartkę, dostaje ją Joao Moutinho (Monaco) za mocny blok wślizgiem
nie chce byc malkontentem, z awansu sie uciesze, tylko szkoda ze to nie jest ta legia z celticem, sportingiem, spartakiem, ktorej gre sie ogladalo z zachwytem.
awans + dobry zgrany zespół to była by jeszcze wieksza duma.
A ja sie najbardziej uciesze z kasy jaka za frajer wpadnie Legii Ona moze spowodowowac sporo fajnych zmian. Moze, ale nie musi